Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

yildirimokur said:

Biz nasıl bir akıl verebiliriz onu anlamadım. Kızın memelerini gören sensin, kızla muhabbet eden sensin, kızı tanıyan sensin. Senden daha iyi bir karar verebileceğimizi düşünüyorsun ?

Şu.
Otu boku da foruma sormayın lan artık. Kız bana aşık ne yazsam diye konu açmış koca adam.

İlla tavsiye istiyorsan en makulu şu.

Fistan said:

kıza türkiyenin ne kadar boktan olduğunu
senin türkiyeye beni görmeye geldiğinde tinercilerin sana tecavuz edip dövdüğünü hastanede yattığını o yüzden görüşmek istemediğini
polislere tinercileri ihbar etmeye gittiğinde karakolda da tecavuze uğradığını
aslında senin çok iyi bi insan olduğunu ama türkiyede hayatın çok zor şartlar altında yaşandığını , durumu itiraf edemediğini ama böyle bi mesaj attığın için mecbur kaldığını,
durumun düşündüğün gibi olmadığını, seni üzmek hiç bi zaman istemediğini ama bu şekilde de hayatını etkileyebileceğini düşünmediğini söyle ve özür dile.

sırf yabancı olduğu için adres sorarken kafasına taşla vurup tecavüz edebileceklerini, gece tek başına sokakta yürürken birinin arabaya zorla alıp bi yerde tecavüz edebileceğini, otobüste dolmuşta bile güvende olmadığını anlat.

Halen bi kaç kere gördüğü adam icin tip eğitimini bırakıp medeniyetin beşiği den kalkıp dandik bir ortadoğu ülkesine gelecekse zaten o kızda sike sürülecek akıl olmadığından, engelle geç derim.
Sosyal ağlarda paylaş

kız italyan da olsa umursanmayınca bağlanıyor tabi. ortada enteresan bir şey yok. senin ''öyle pek bir şey de konuşmuyoruz'' diye sallamadığın anlar kız için değerli olabilir. aşık olmuştur insan sonuçta.

kıza ufak ufak ümit vermeye devam edersen salça olur. gelir belki seks döner ümidiyle bi köşede tutmuşsun yol ver gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kızla görüşmek isteyip istemediğine karar ver

istemiyorsan; bunu söylediğinde muhtemelen anlamayıp ısrarcı olcak. o yüzden 'birazcık' kırıcı olman lazım, onun gözünde aslında düşündüğü gibi olmadığı imajı çizceksin. yaptıklarını aslında şunun için yapmıştım dersin, şunu bunu diyodum ama içten içe şöyle düşünüyodum dersin vs. o anda biraz fazla kırılcak ve sonrasında seni kötü biri olarak değerlendircek, etrafına öyle anlatcak vs. ama konuyu sürüncemede bırakmayıp hayatından net bi şekilde çıkmış olursun.

istiyorsan; muhtemelen arada görüşmüş olmanıza rağmen 4 yıl önce muhabbetini sarhoşken falan açtı. belki erkek arkadaşından ayrıldı vs. bi şekilde sinyal ver gelsin. italyada mı, tr'de mi, long distance mı istediğinize karar verin.

kızı istememene rağmen kırmıyım bozmıyım diye iyi davranıp gönlünü almaya falan çalışırsan muhtemelen süreyi uzatıp hem onu daha fazla uğraştırcak ve ileride üzceksin, hem de kendin uğraşmaya kafanı takmaya devam etceksin
Sosyal ağlarda paylaş

kiz tibbi birakip turkiyeye yerlesicem demis ne italyasi ic guveysi

bildigin posu takmakla turkiye ile bag kurdugunu zanneden, sevgilin olsa "bugun esnaf mi sulandi taksici mi" diye dusunmekten, ortamlarda kizin radarinda sorun olmayan ama senin radarinda sirtlan olan tiplere karsi tetikte olmaktan kafayi siyirtacak saftiriklerden biri muhtemelen.

"yatirimim bu kadar az olmasina ragmen bu kadar devasa return of investmen aliyorum ne is bu" diye dusuneceksin arkadas

yarin obur gun az bir yatirim yapan baskasina gider o return. hele Turkiye'de halka acilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Birkac sene once basligini acmistim, Erzurum'da Erasmus yapicam diye tutturan Polonya'li bir hatun arkadas vardi

Tum uyarilarima cabalarima ragmen (Erzurumlu ciakrttim karsisina kotulesin de kizi caydirsin diye) muhtemelen kafasinda "woow turkey so exotic" diye saftirik dusuncelerle gitti ama bilemedi 24 saat timelapse ile fotografi arasinda hicbir farki olmayan, muhafazakarliktan ici kurumus, "bir olayi yok" derken gercekten yapilacak HICBIRSEY olmayan biryere gittigini.

Artik orada oldugu birkac ayda ne geldiyse basina Erasmus'tan donunce lezbiyen oldu kiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...