Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

Red said:

kezban abaza yurdum erkeğinin yarattığı bir tür abi.

bundan 10 sene önce kezban mı vardı. ne zaman internetten karı kovalama diye bir şey çıktı ortaya. kezban doğdu.

bi kismina katiliyorum.turkiyede her kiz dunya guzeli kendine gore.cunku her kiza soyleyen bi abaza bulunabiliyor.bundan oturu kizlarda cogu altyapisiz olmak uzere ozguven fazlaligi ve ego siskinligi var.ustune bizim millet tutucu.onunda ustune sapigi obsesifi cok.internet kismi abazalarin ulasabildigi ve dolayli yoldan sisirdigi kizlari arttirmasi yonunde bi etkisi olmus olabilir ama sirf net sebebi degil bu sorunun.

Sorun diyorum cunku avrupali bi kizla tanisip takilirsaniz aglarsiniz turkiyenin haline.hani kizlar yaziyomus geyigi varya,evet aynen o.abartisi yok,merhaba diyip bi iki guldurmek disinda hicbisey yapmaniza gerek yok.sonucta erkek-kadin iliskisi mutual bi iliski.turkiede kizlarin seks veya florte sanki islerine gelmiyoda sevabina hayir olsun diye yapiyor olmalari trajikomik bi durum yaratiyor.

Bide avrupa ulkelerinin hemen hemen hepsinde erkek-kadin orani ya cok yakin yada kadinlar fazla.bunuda baya oturup dusundum,muhtemelen bizim halk erkek cocuk yapmadan ureme isini sonlandirmadigi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...