Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

Gamer hatun övülmüş resmen, yaşlar genç belliki :P

Olacaksa hani en fazla konsolda causal oyunlara ayak uydursun, daha çok Party gameler kinect move oyunları, işte story driven bol cut scene li life is strange türü şeyler belki, bide boardgame oynasın o kadar. Gamerligi en fazla o kadar olacak yani. Yok Raid yapayım, mmo oynayım grind yapayım diye saatler yiyorsa bilgisayar başında biyerden sonra al bunla oyna derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Ya pardon da leveling denilen şey 1 gün sürüyor, izin al level'la işte. Item'ı da akşam raid'den alıyorsun PvP yapmıyorsan, PvP'yi de her saat yapabiliyorsun.

Sen plebmişin bence kız ondan yüz vermemiş. Conjuring food da gayet iyiymiş ahahaha

Tek basina wowdan bahsetmiyorum ama. Baya maymun istahlilik vardi benimkinde.

Lotro,smite,guns of icarus,portal 2,diablo 3, eve online,ve bilimum uzay sim oyunlari. 2 haftada bi degise degise gidiyodu.

Tek oyunda sabit kal en azindan bi sure. Yok bu oyun beni baydi diyip. Sonra wowum geldi evem geldi diye geri donuyodu.

Bide is guc zaten yok. Hak getire yani. Koca gun pc basinda.

Sonra bu oyunlar da yetmedi. Konsola gecti. Kendi resident evil oynarken sorun olmadi hic. Ben raid yapinca ilgisiz oldum.

Kisaca legendarylea veya itshafu gibi gamer girl bulamiyosaniz. Arkaniza bakmadan uzaklasin.
Sosyal ağlarda paylaş

itshafu olani cok siradan la. burada bile var onlardan. 20tane falan var sanirim toplamdan, uzun sacli ismet... ismetfu.

vucut NASA Mercury uzay programinin roketleri gibi lan. Memesiz, oyle ionik sutun gibi kadin.

Ustune tavan koy tasisin.
Uzaya yolla, cikinti olmadigi icin atmosferden cikarken sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Pordakal said:

Kisaca legendarylea veya itshafu gibi gamer girl bulamiyosaniz. Arkaniza bakmadan uzaklasin.

Bunların özelliği ne ki? Kelle paçamı yapıyorlar, üst düzey yönetici falanlar mı?

lea full taş gibi hatun, erik gibi böyle kütür kütür. aklı başında olmasa da olur. hergün istediği kadar oyun oynasın sorun değil :D

itshafu zeki ama, aklı başında, bide çekik gözlü. her konuda harika bi partner olur fazla fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...