Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

feverfeverray said:

kağl of döti. geteiks. geteiks dokusyüsyetmij geteiksde

Sen de gaymer hatundun demi bi kaç sorum var izninle...
Seni kaç kişi izlio kız versene twitch adresini abazalarla nasıl başa çıkıyon?
Hoşuna gidiyor mu sürekli erkekler tarafından el üstünde tutulmak, var mı böyle bir durum?
Kezban mısın?
En son ne zaman kötü kadın oldun?
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

feverfeverray said:

kağl of döti. geteiks. geteiks dokusyüsyetmij geteiksde

Sen de gaymer hatundun demi bi kaç sorum var izninle...
Seni kaç kişi izlio kız versene twitch adresini abazalarla nasıl başa çıkıyon?
Hoşuna gidiyor mu sürekli erkekler tarafından el üstünde tutulmak, var mı böyle bir durum?
Kezban mısın?
En son ne zaman kötü kadın oldun?

ilk başladığımda 500-1000 arası izleniyodum o zaman rakip yoktu, her gün düzenli yayın açıyodum ve saçlarım uzundu. :'(

o 2 yıl içinde kilo aldım baya, ameliyat olduktan sonra depresyona girdim saçlarımı yakma pahasına mor, mavi, sarı, lila falan yaptım 1 ay içinde. sonra da kısacık kestirdim ve baya kilo almıştım tek yaşadığım için.

geçen sene şubat zamanı aylık 1500-2000 tl kazanıyodum günde bi kere yayın açarak ama. sabit 200 kişi oluyodu, 120 abone vardı falan. erkekler beni el üstünde tutmuyo yalnız twitchte, ergenler tutuyor. sübyancı değilsen hoşuna gidecek bir şey değil. ha erkekler tutsa da gitmez, ben hep erkek çocuklarıyla büyüdüğüm için mahalle maçına kaleci olarak falan gidiyodum erkeklerin bi özelliği yok gözümde aşık olana kadar sdf.

derdimi döktüm ok.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

türkiyede olmayabilir ama avrupada olabilir :D
sanssizsansli said:

Ya işte güzel de illa dört dörtlük olmasına gerek yok. Avrupaya göre normaldir tabi bilemem. Zaten bana mı yar olcak sdf

avrupali kizlarin turk kizlarina dis guzellik konusunda hicbi ustunlugu yok yalniz.guzel kiz dolu turkiyede.ha sirplari,ruslari veya isveclileri ayri tutuyorum.onlar irk olarak geri kalan butun irklardan daha guzel,sirf turklerden ziyade.

Guzel olan kafa yapilari avrupalilarin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...