Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

logtrig said:

o değil de 2010'da stockholm'de bir hostelde de italyan biriyle tanışmıştım benden 10 yaş büyük. kadınla sadece toplasan 1 saat konuşmuşumdur common room'da. 6 yıldır hala facebook'tan öpücükler kalpler gönderiyo sen stockholm'de başıma gelen en güzel şeysin falan diyo ara ara.

İtalyan kadinlari garip ya.erkek kadar rahatlar yani.bi okadarda yavsaklar.

bayadir italyada yasiyorum, avrupa dersin,modern insamlar dersin sdf.islik calanmi istersin,fotomu cekenmi,birlikte foto cektirmek isteyenmi,otobus duraginda tanisip tel nosu verip isteyenmi.bar muhabbetlerini saymiyorum bile ama okadar avrupali olmus hala cakmak varmi diye muhabbete girmeye calismalari ayip oluyor sdf

ha bide sirf kadinlar degil,suan butun kadinlar yanik,mini etekli.millet of ne cakarim diyerek geziyor.duzgun duzgun insanlar bide sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Kadın, bu tür meselelere toplu konut taksitine temelden girmiş gibi yaklaşıyor, geliyor maketten seçiyor, basıyor imzayı ödemeye başlıyor.

erkek ise üç kağıtçı müteahhit gibi "en birinci sınıf malzemeyi kullanacam, mermerler falan hep italyan olacak" diye veriyor gazı, kadın ise hiç bakmıyor kimdir bu müteahhit yapar mı, yapamaz mı, yeterliliği var mı...

veya erkek hiç boş vaatlerde bulunmuyor, öyle güzel yere temeli atıyor ki, kadın "benim evim buradan olmalı!" diye müşteri oluyor, ve önüne öyle bir taksit listesi konuyor ki, her halde parkeleri tik ağacından yapacaklar diye düşünüyor...

ve kadın gün saymaya başlıyor, "benimde modern bir sitede, şehrin merkezine yakın, lüks bir evim olacak." diye sevimli,sevimli dolaşıyor.

erkek ise yatan taksitleri inşaata laiki ile harcamadığı için projenin sonlarına doğru "şu şantiye bi yıkılsa da kaçsam şuradan" diye dolaşmaya başlıyor, kadın ise şantiyeye gidip gelip, "ne oldu bizim ev, ne oldu daire?" diye ısrarla sorular soruyor.

sonuç olarak inşaat çökse de veya tapon bir şekilde bitse de müşteri mağdur oluyor, iş bilmez müteahhit ise ya kaçıyor yada bir şekilde cezasını çekiyor.

bu yüzden verdiğin paranın yanması sorun olacaksa veya bu çeşit riskler size zevk vermiyorsa, böyle projelere girerken iyi araştırmak gereklidir, sonra tüketici mahkemesi bile sizin davanıza bakmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...