Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne istiyorum?

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

benim lafım o
hıh

bu arada WOT yazasım var konuya ama, anahtar kelime sevgi aile falan.cok ısım var yazamıorm
Esh said:

Ben de sabahtan beri iki sofben rezistansi degistirdim , cipe de ust tavan yapiyoruz arada onu boyuyorum zimparaliyorum falan.

Bazen digiturk tamiri yapiyorum, lnb bozuluyo alip takiyorum.

Eglenceli boyle seyler, dumduz oturunca da canin sikiliyo.

Kimindi o laf; asil ozgurluk insanin herseyi yapabilmesi degil, istemedigi seyleri yapmamasidir diye.

Dekart miydi russo muydu?
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahları bal kaymak, fıstık ezmesi, fındık ezmesi, bal tahin tereyağı, tahin pekmez ve bunların muhtelif kombinasyonlarını yiyin. Bi de kalbinizi yarım saat kırkbeş dakka 170 attırıcak bi spor yapın her gün. problemler yavaş yavaş çözülücek
Olmazsa da burnunuzu kanatın artık ne diyim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

27 yaşındayken bir gün öğleden sonra çok bunaldım ve istifa ettim. Maaş da o zamanlar 10k felan ha, karnımız doyuyor çok şükür. İndim kuleden aşağı, yaktım bi sigara, ama nasıl ferahlamışım, kuş gibiyim. 3 ay yatarım dedim. 1 ay sonra sıkıldım. 2. ay başka bi işe girdim, aynısının laciverti. Ama değişiklik ferahlattı. Orada da 1 yıl durdum. Yeni yerde de iyi iş çıkarıyorum. Adamlar bi akşam tören düzenledi, gmy çağırdı ödül verdi. Aynı akşam bi arkadaşım aradı, hacı gel bi konuşak dedi. Gittim, bizim patron adam arıyor gelir misin dedi. Taam la geliyom dedim. Ertesi gün gmyye bye dedim. Artık maymun iştahlılık mı, kıymet bilmezlik mi bilmiyorum. Yeni iş çok mu süper, yoo. Normal iş işte. Ama değişim mutlu ediyor beni. Bence istifa edip deneyimle. Belki dünyanın en güzel işini yapamayacaksın ama değişiklikler resetleyecek seni ve daha sürdürülebilir bir hayatın olacak. Gold kasacağına xp kas yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...