Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne istiyorum?

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Öyle deme abi... İstediğim zaman osurabiliyorum! Kimde var böyle güzel imkan... Pazar çalışmak iyidir abi..

her pazar tum ekip calisiyor amk.

gecen gun cocugun biri kamptan bi kizi bafilemis. kiz da uyanik bunu polise vermis amk. adamin polise verdigi hormeti kesin paylasmislardir.

fucki fucki de yok amk.

ve millet 9-17 calismaktan agliyor.
10k para aliyodum ama rahat batti la falan diyor

cok 1st world problems lan.

gotunuzu parmaklayin bence
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

1-bi tshirte 200 tele veriyorum, cok cuzi ya...

2-uffff hayattan tatminim yok..... :(

fisting tabii sart bunlara
200 tl vermiyorum o tişörtleri de 200 tl ye almadım, biri orada bir model görüp 200 tl demiş sen de mal gibi atlamışsın :/ indirimleri var o markanın 50% falan çakıyorlar, tavsiye ederim. Çok cüzi yaa da demedim, ilgili mesaja bakarsan çok uçuk değil dedim.

Nereden tutsan kompleksli ve failsin be DASAAA.
Sosyal ağlarda paylaş

7 sayfa görüp efendi gibi okumaya başlamıştım, 17 olduğunu fark edince durdum, bunalımınız bana da geçmesin diye son sayfaya atladım. v yaka tişört falan konuşulduğunu görünce rahatladım.

ben de 3-5 paragraf yazmıştım da bir yere bağlayamayınca darlanıp sildim. bence bir akşam içmeye gidelim, kafayı kırdıktan sonra birbirimizi çok fazla dinlemeden "evet abi yaa"ya bağlayalım <3

:(

edit: harf
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

dasaaa said:

1-bi tshirte 200 tele veriyorum, cok cuzi ya...

2-uffff hayattan tatminim yok..... :(

fisting tabii sart bunlara
200 tl vermiyorum o tişörtleri de 200 tl ye almadım, biri orada bir model görüp 200 tl demiş sen de mal gibi atlamışsın :/ indirimleri var o markanın 50% falan çakıyorlar, tavsiye ederim. Çok cüzi yaa da demedim, ilgili mesaja bakarsan çok uçuk değil dedim.

Nereden tutsan kompleksli ve failsin be DASAAA.

hadi hadi. realiteyi cikartip suratina vurunca hemmmen saldirayim psikolojisi.

demek ki damarina bastim istemeden. demek ki modern toplumun muhtesem iki yuzlulugunu farkettirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

bunalımdan beyaz yaka modasına mı geçtiniz sdkf

hayatlari beyaz yaka modasi ustune zaten. o bunalim falan "ayh cok beyaz yakaliyim ama arada sesimi cikartmazsam sistemin carklari arasinda ezildigimi dusundugumu sanmazlar. objelere paralar sacan ruhumun kapitalist denklemlerini kabul ettigimi dusunmesinler. hem de havali dursun" dusuncesi.

cok kuul oluyor oyle iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...