Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne istiyorum?

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

beyaz yaka dediğin para sıkıntısı çekmeyen köle zaten. para sıkıntısı olsa rahatsızlık ve isyana gidiyor, kapitalizmin arz talep mantığı işçiye yaşamaya yetecek kadar para kazandırıp sistemde tutmak. olan paradan daha değerli olan zamana oluyor işte. elinde kapitali olmayan ya da olup da değerlendiremeyen bu devirde böyle saçma yaşamaya mahkum maalesef. yapılacak en güzel şey mesai saatlerini minimuma çekip kendine daha fazla vakit ayırmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm çalışmıyorum evde kıçımı yayıp oturup oyun oynuyorum dizi-film izliyorum, dışarı çıkıp geziyorum, istediğim saatte yatıp istediğim saatte kalkıyorum. Yok yani bu da öyle keyifli falan değil sıkıyor bir süre sonra, düzen arıyor insan. İkisinin ortası sanırım en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Olm çalışmıyorum evde kıçımı yayıp oturup oyun oynuyorum dizi-film izliyorum, dışarı çıkıp geziyorum, istediğim saatte yatıp istediğim saatte kalkıyorum. Yok yani bu da öyle keyifli falan değil sıkıyor bir süre sonra, düzen arıyor insan. İkisinin ortası sanırım en güzeli.
Seni döverim sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sabahtan beri iki sofben rezistansi degistirdim , cipe de ust tavan yapiyoruz arada onu boyuyorum zimparaliyorum falan.

Bazen digiturk tamiri yapiyorum, lnb bozuluyo alip takiyorum.

Eglenceli boyle seyler, dumduz oturunca da canin sikiliyo.

Kimindi o laf; asil ozgurluk insanin herseyi yapabilmesi degil, istemedigi seyleri yapmamasidir diye.

Dekart miydi russo muydu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...