Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık "0" Intel i7 4790k işlemciler

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Abi 1080 ftw nasıl 1900 oluyor? Gümrük, kargo olmadan ondan pahalı. Çalıntı falan mı? İş tarafı umurumda değil de garantisi önemli. Evga garanti veriyor değil mi parçalara? Sen garantörlük ediyor musun sorun çıkarsa falan garanti konusunda.

Abi şöyle gerizekalı ithamlarla bulunacaksanız lütfen soru felan sormayın. Çünkü bu soru felan değil. Ürün barkodlu vesaireli, üretici de ben değilim. Bundan önce alanlar da paşa paşa ürünü kaydettirdi. Çok ciddiyim birdaha böyle Aptal ilhamla karşılaşırsam, ağır konuşacam. Ticari tedarik durumumu kimseye anlatmak ya da paylaşmak zorunda değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

https://jet.com/product/GeForce-GTX-1070-8GB-GDDR5/6a59c1f0bb064313a12ce1909258294c

rot şu siteyi kullanıyor sanırım. yeni üyelik açıp, hoşgeldin kuponunu sömürebiliyorsun. şu kart mesela 377$. burada garantisi patlak çalıntı mal satacak hali yok adamın :P

Online site felan da kullanmıyorum arkdaşlar. Gidip şahsen akıyorum. Tahminde bulunmaya devam edin çok zevk alıyorsanız. Hayır yani anlamıyorum gidip soruyor musunuz markete Retail 30 tl olan deterjanı kampanyayla 18 tlye nası veriyorsunuz diye? Bu konular hakkındaki son yorumum da bu, dileyen alır, dilemeyen almaz. Dünya web sitelerinden ibaret değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...