Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık "0" Intel i7 4790k işlemciler

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Çarşamba günü avrupa'dan getireceğim işlemcileri. Perşembe burada olurum. İstanbul'da elden teslim edebilirim. Diğer şehirlere de kargo ile hallederiz.

Belirttiğim gibi "0" jelatinli, sealları üzerinde ürünlerdir.

900 TL adet fiyatı, elimde 4 tane olacak.

İlgilenenlere teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

SadGamer said:

İzmir'den almak istersem nasıl hallederiz?4690k siparişi verdim hemen geri dönebilirsen siparişi iptal edip 100 tl farkla i7a geçebilirsem çok daha temiz olur.

Selam,

Zarar görmeyecek şekilde kargolarım, sorun yok. Kargo öncesi havale/eft yapabilirsin. Referanslarım sağlam zaten. Farkını koyarak Get de yapabiliriz güven sorunu yaşarsan.
Sosyal ağlarda paylaş

6700k aldım ben. kasada düzgün bir cpu fanı dışında bir soğutma yok. hava akışı falan baya kötü. 6700k'u 4.0'dan 5.0'e çıkarttım. sıcaklık olarak 50-60 ların üzerine çıkmıyor. ilah gibi performansı var. iyi yani işlemci.

@on topic : rot on numara satıcı, rahatlıkla alışveriş yaparsın. forumun yarısı adama referans zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

SadGamer said:

Ben 4690k siparişimi iptal ettim , 2 iş gününe geri yatıcak , heralde sıkıntı olmaz çünkü perşembe günü kargolanacak?Ben kesin alıyorum refundla ilgili sıkıntı çıkmazsa.

Tamam ürünler yarın elimde, perşembe de İstanbulda.
Özelden detayları konuşalım.

@gold Özel mesajını kontrol et abi, senin de paralarını alayım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi benim topiclerimde milyon kez yazıldı bu. O yüzden çok detaya inmedim.
İşlemciler çok çok çok çok zor bozulan şeyler.
Bozulma durumunda da uluslararası garantileri mevcut, posta ile al gülüm ver gülüm hesabına yenisi ile değiştiriliyor.
Hiçbişey yapamadın, ben zaten paso gidiyorum, şahsen senden alır, değiştirir, getiririm ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...