Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabah metrobüste yaşadığım bir olay

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Ben de bi aracı emniyet şeridinden geçerken (ok tamam yanlış ama emniyet şeridini işgal etmiyoruz motosikletle) adamın teki (doblo) önüme atladı.
Şöföre dedim ki aynaya bakıp da çıksana, adam gördüm ettim senin emniyet şeridinde ne işin var falan dedi, dedim daha dikkatli ol falan. Fakat şu ana kadar kesinlikle bagırış çagırış yok aramızda, medeni bi şekilde olayı halletmek üzereyiz.

Derken doblo dan 3 adet çomar iniverdi. Hesapta ayırmaya geliyolar ama ayıracak bi durumumuz yok. İçlerinden bi çomar "üzerine kırıyorum arabayı, ne var lan, ezerim de öldürürüm de" diye bagırmaya başladı.

Tam biribirimizin üstüne yürürken bu sefer şöför bizi ayırdı adamları arabaya geri bindirdi falan, ben de pişman oldum bi kafa atmalık fırsatım vardı, degerlendirmedim. 4, 5 gün onun siniryle gezdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Manyak çok. Geçen bizim genel müdür trafikte biriyle kapışmış, ikisi de inmiş arabadan. Ne oluyor falan, hani maksimum iki çakar dayağımı yer otururum, adam silah çıkarmış vurayım mı lan seni diye bağırmış. Ya muhtemelen hatalı solladı ya da yol vermedi diye adam mı öldürülür? Posta kutusunun kapağını kırdı diye arkadaşımın babasını komalık etmişler bir de geçen komşuları. Kimsenin kimseye tahammülü yok. Anne yorumu gibi olacak ama he aynen diyin geçin, ignore edin abi sizden kıymetli değil, zor ama malesef bu.

Bir de yanınızda kız olması, postürünüzün düzgün olması, iki kelimeyi biraraya getirebilmeniz gibi temel çağdaşlık durumları bile dayak yemeniz için, belki öldürülmeniz için yeterli çomarlar tarafından.
Sosyal ağlarda paylaş

Bullet son mesajıyla hislerime tercüman olmuş ya (tu)

İnersin yumruk kafa göz girişirsiniz dert değil, dayak atarsın dayak yersin o da değil mesele. Yersen de girdin kavgaya yedin bitti. Problem bıçak falan çekilmesi.

Ha bir de şurada kendini tutanlara atıp tutan Xeonicide'ın trafikte benzer durumda nasıl olduğunu görmek isterdim ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Abi sadece dayak yeme olsa olasılık eyvallah da, öldürüyorlar lan bildiğin. Hatta komalık olmadıkça milletin birbirine girişip stres atmasına karşı da değilim ben. Bizim nesildeki kişilerin en büyük problemi hayatında hiç sağlam bir dayak yememiş olması.

iyi de gavur memleketlerdeki gibi teketek yumruk yumruğa kavga edip stresini atıp olayı orda kapatmak yok ki bizde. Dayağı yiyen gider adam toplar gelir, bıçak çeker, pisleşir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kickboks veya benzeri bi sporu tavsiye ederim ben. Yok çomar dövmek için değil. Kavgada kalırsan da belki fayda sağlar da benim sebep başka. Antrenmanlar çok ağır olup pestil çıkartıyor. Üstelik sürekli ya karşılıklı ya da kum torbasına yumruk kombosu atıyosun. Çıktığında sinir stres kalmıyo. O yorgumlukla ve deşarjla ertesi gün çok daha toleranslı oluyo insan.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Ben de bi aracı emniyet şeridinden geçerken (ok tamam yanlış ama emniyet şeridini işgal etmiyoruz motosikletle) adamın teki (doblo) önüme atladı.
Şöföre dedim ki aynaya bakıp da çıksana, adam gördüm ettim senin emniyet şeridinde ne işin var falan dedi, dedim daha dikkatli ol falan. Fakat şu ana kadar kesinlikle bagırış çagırış yok aramızda, medeni bi şekilde olayı halletmek üzereyiz.

Derken doblo dan 3 adet çomar iniverdi. Hesapta ayırmaya geliyolar ama ayıracak bi durumumuz yok. İçlerinden bi çomar "üzerine kırıyorum arabayı, ne var lan, ezerim de öldürürüm de" diye bagırmaya başladı.

Tam biribirimizin üstüne yürürken bu sefer şöför bizi ayırdı adamları arabaya geri bindirdi falan, ben de pişman oldum bi kafa atmalık fırsatım vardı, degerlendirmedim. 4, 5 gün onun siniryle gezdim.

arabada 4 kisi var 3 kisi inmis üstüne sen kafa atacaktik birine öylemi?
postlari yarisini vecihi atiyor sanirim bu baslikta.
Sosyal ağlarda paylaş

iyiki karışmamışsın hocam geçmiş olsun

bütün hümanistlerin türkiyeyi görmesi lazmı ya. Gelip 1 ay barındırıcan burda, sonra YAKALIM ULAN BU COMARLARI
diyecekler heh.

İnsan gözüyle bakmamak lazım, aslında herkesin doğuştan insan olması çok kötü bişi bence, o sıfata erişmek için bi çaba harcaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

kaskan oturu o, muhtemelen zırhlada geziyordur aktif.
Plate armor ftw
Seele said:

aktiftablet said:

arabada 4 kisi var 3 kisi inmis üstüne sen kafa atacaktik birine öylemi?
postlari yarisini vecihi atiyor sanirim bu baslikta.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi keresinde sarı dolmuşlara binmiştim kadıköye giden , ön taraf boştu oraya oturdum. Stadın o taraftan geçip kadıkoye gidenler.

Yol boyunca farketmedim ama sonra düşününce doğru önce camı açmaya çalıştım ki kulbu sökmüş herif bildiğin ne uğraşıyosun sonra nedendir refleksif heralde torpido gözünü açmayacak kadar basıp basıp açmadan bırakıyodum , sonra en son sağdan güneş vurunca önümde ki güneşliği çıkartıp sağa döndürdüm , şöför biliyodur gerçi onların bir kenarı çıkar ki sağ taraftan gelen güneşide engellesin ama en son onuda yapınca baya adamda kayış koptuydu.

Bağırdı çağırdı , bende kavgadan mavgadan inanılmaz korkarım , normalde hayatta kimseye tokat atmışlığım bile yok , hatta hala yok. Adam bağırıp çağırınca zaten gece geç işten dönmüşüm üstüne sabah yine işe gidiyorum nasıl bir şalter attıysa , şöföre doğru diklendim , adam bağırdıkça yaklaştım suratına , 'şşşşş sakin ol yoluna bak şöför adamı hasta etme' dedim bi de kendi bebe sesimle değil kabadayı bi sesle. Adam 'ama ayıp yani kardeşim' diip önüne dönüp sürmeye başladı , saliseler önce 'SENİN GİBİLERİ VARYA...' diye giden adam 'ama ayıp yani' oldu bi anda.

Hayatımın en alfa anıydı , bi daha hiç o seviyeye gelmedim , şu tiple adam korkutabilmeyi başarmam muhteşem bir duygu. Kavga etsek çok çok rahat alırdı adam beni ama psikolojik savaştan galip çıktım resmen adsfasdf. Tanıyanlar var burda beni onlarda şahidimdir , catfight düzeyinde kavga edebilirim max , o günü o yüzden hiç unutmuyorum , ölene kadar hafızamda kalır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...