Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ya aslında kurgu karakterlerin değiştirilmesine çok karşı değilim ben. Spiderman gibi karakterler ilk yaratıldıklarında gerçekten siyahlara karşı bir ırkçılık olmasa toplumda, siyah bir karakter olarak yaratılabilirdi. Bunun sonradan yorumlanması belki derinlik bile katar karaktere. Ama tarihte yaşamış ve ne olduğu bilinen karakterleri değiştirmek işin bokunu cikarmak oluyor. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

maksat aynı ama, 'kahramanın' mirasına konmak. bunu yapanlar için kleopatra veya örümcek adammış, gerçekmiş veya değilmiş değil çünkü mesele. mesele o itibara, o kişiliğin halkların bilincindeki 'gücüne' konmak. kleopatra çöken bir krallığın son ülkeyi kurtaramamış yöneticisi de olsa gene onu sahiplenmek dava. çünkü önemli olan gerçekler değil, bugünkü kolektif itibar nasıl güçlendirilir. germenlerin 1930'larda alakasız yunanı sahiplenmesi gibi ataları o vakit tarihlerini yazamazken. bayağı da aşağılık ve çirkef bir yaklaşım, her yerde boğazına basılmalı ırkçıların hangi renkten olurlarsa olsunlar.

53f.jpg

Sam tarafından düzenlendi
  • Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

Now that its planned account sharing crackdown has reached the UK,

the streaming service has updated its rules to make reference to a "Netflix Household" (formerly "primarily location"), defined as a "collection of the devices connected to the internet at the main place you watch Netflix." It says anyone outside this household will need to sign up for their own account or be added to an existing account for an additional £4.99 a month.

Eurogamer

• Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

hesap paylaşmayı bütün dünyada bitirmişler? confirm household penceresi çıkardı şimdi girerken. paylaşan herkeste aynı durum herhalde?

neyse buraya kadarmış benim için. fubar’ı bekletmeden izlerdim bilseydim.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi tv'de tekrar açtım, bu sefer aynı household penceresini göstermedi. anlamadım ama beklettiklerimi ilk fırsatta izlemeye çalışayım. şu ara da inadına boş vaktim az. neyse artık olduğu kadar. hesabın sahibi household ayarını yaptıktan sonra denemek lazım bir de.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...