Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

ya ne transferi, gelen adam hazır fit gelecek ve Allah'ın lütfuyla hiç yabancılık çekmeden 11 girip tık tık aralara bırakacak vs.vs. komik olmasınlar. Akılları varsa transfer yapmazlar, zaten başımıza ne geldiyse böyle yanlış transfer kararları ile geldi. Beklesinler sezon sonu kalan parayı değerlendirsinler.

Uefa da şu krasnodarı geçip bir tur daha yapıp, kjaer,skertl josef falan biraz pazar yaptırıp ilk gelen teklifte çakmak lazım.
He giderler mi ayrı mesele tabi. Wiel'e yıllık 4m€ kim verecek.
He bide şu savunulan ayı kaleciyide bi zahmet siktir etsinler.Sene de 1 gs mac oynayıp, goygoyla yılda 2,5-3m€ alıyor. yeter lan yaş 35 defol ayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Takımın 2. golden sonra oyundan düşmesi asıl sorun. Volkan falan bayıp, bırakıyor. Gençlerbirliği maçında 100%'lük 4-5 pozisyon çıkaran bir kalecinin dünkü golleri yemesinin tek nedeni konsantrasyon eksikliğidir.

Ersun Yanal döneminde geriye düştüğümüzde bir şekilde oyunu rakibe yıkıp, gol atabiliyorduk. Takım böyle düşünüyor ve oynuyordu, seyirci de atabileceğini bilip takımı ateşliyordu.

Şimdi 1-0 geriye düştüğümüz her maçta 2. golü bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yorumcu Ahmet Çakar, Volkan Demirel'in kendisini aradığını ve kendisine ayı denmemesini rica ettiğini itiraf etti. Çakar, Volkan'ın Galatasaray maçında yaptığı tezahüratlara atıfta bulunarak olayı anlattı

Volkan Demirel beni 10 ay önce aradı, 'Abi senden bir istirhamım olacak, bana ayı deme. Benim için problem değil ama eşim, dostum bu laftan çok rahatsız oluyor.' dedi.

Volkan Demirel'in bu ricasını emir telakki ettim ve kabul ettim. Tamam artık ayıyla ilgili belgesel ve buna benzer şeylerle ilgili yorum, açıklama vb yapmayacağım dedim. Ta ki perşembe gecesine kadar bu sözümü tuttum.

Bu ne ya. adsadaadsd.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce de söyledim burada tekrar söylüyorum, fenerbahçe'nin en büyük sıkıntısı şu anda takımı etkileyeek tüm bayrak oyuncularını göndermiş olması. Emre, Caner, Gökhan, vakti zamanında alex bu oyuncular çoğunlukta olduğu zaman yabancılara ayarı çekiyorlardı. ayrıca hakemi baskı altına alıp lehte kararlar çıkmasını sağlayabiliyorlardı. şu anda ise yabancılar takımı sallamıyor, takım içinden hoyt diyecek kimse yok, bir volkan var işte o da tek başına ne yapsın.

dolayısıyla ne dick sallıyor ne de diğer yabancılar, yerliler zaten öyle aman aman bir liderlik durumu yok ya da bağlılıkları. yabancılar bırakır giderim abi aman banane kafasında, dick işte geleceği düşüneceğim falan diye açıklama yapmış maç sonrası.
Sosyal ağlarda paylaş

fb büyük maçlara ve avrupa'da iyi konsantre ancak tr ligini hiç sallamıyor evet. geçen seneki gs kadar kopabilirler ligden bu sene böyle devam ederlerse. uefa kupası'nda bayağı giderler ama, bu sene buradan kurtarırlar.

ha bence asıl sorun gelecek sene zaten zira bu senenin en iyi oyuncuları sow ve lens opsiyonsuz kiralık. almaya kalksan bile ffp'ye uymak zorunda takım ve iyi isimleri satmak istesen de aldıkları fahiş maaşlar nedeniyle bunları satmak çok zor hatta rvp, wiel gibi isimler için imkansız.

mehmet ekici gelir bedelsiz sezon sonunda ama sow ve lens gidince yerlerine atıf ve volkan şen oynayacaksa bir espirisi olmaz seneye. ha o da gelir mi artık bilmem sfdsdfs bu haftaki maçlardan sonra ne bok yiyorum ben diyor olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...