Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Kayserililer kümede kalma savaşı veriyor.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş şampiyonluk yarışı veriyor du. Fenerbahçe yenildikten sonra biraz zor artık. Eh iki "ezeli rakip"ten birisi Çemişgezek'e 0.5-0 yenilse dahi eğlenilir.

Tabii ki Galatasaray ve Beşiktaşlılar eğlenecek. Ne alakası var kuyruk acısıyla. Gören de Fenerbahçe son 20 yılda ilk mağlubiyetini aldı sanacak.

Kuyruk acısıymış. Meh.

Rıdvan'la Kizillellma nerdeler ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerliler gerçekten artık yıldı maç izlemiyor feneri takip etmiyor. Gidin maç başladığı saate kadar atılan mesajlara bakın 1 hafta boyunca tek kelime konuşulmamış bile takımla ilgili bişi, anca volkanın hareketini konuşup bırakmış birkaç kişi. Aziz gitmeden bize huzur yok Fenerbahçe haram artık
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle valla dün hanımla çarşıdaydım işte baktım bi kafenin camından skor 0-0 sonra eve geldim maçkoliğe baktım 3-1 90+ yazıyordu, arada açıp skora bile bakmamışım kaç kaç acaba maç diye. hanıma dedim 3-1 yenilmişiz yine, sövdüm biraz fenere. sonra tvyi açtım bi baktım 4ü de yemişiz adsasfds
Sosyal ağlarda paylaş

"Ya bu sene gitti, artık seneye kısmet" diyorum, sonra aklıma geliyor Aziz hala başkan :( :(
Bide çok merak ediyorum mesela ne düşünüyor, FFP yokken transfer şov yapıp yırtıyordu, olmadı rakiplere hakemlere federasyona sallayıp gündem değiştiriyordu. e şimdi o kozlarıda oynadın napcan? hayır yani onun içinde sıkıcı düşünsene stada protestoyu geçtim destek için bile 5bin seyirci gelmiyor. Motivasyon sıfır asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'in kötü sezonları oldu ancak yarıştan hiç kopmadı bir şekilde; bu sene havluyu attı attı artık malum üstündeki 3 takım da yarışta olacak görünen o; ayrıca Vodafone ve Arena'ya gidecekler daha. Bu sene cidden bir bıkkınlık olmuş camiada; Fenerbahçe şampiyon olamasa bile son 10 sezonun 9'unda ilk 2'de yer almış ve sonuna kadar kovalamıştı hep. İronik kısım ise üstündeki 3 rakibini de Kadıköy'de ezip şut attırmadı. Adamlar resmen küme düşme hattını besledi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...