Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization VI

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Durmaplay hala key gönderecek. Lol

Tags: Durmaplay scam, Durmaplay dolandırıcılık, Durmaplay korsandan sonra key, Durmaplay durdu, Durmaplay alavere dalavere, Durmaplay belası, Durmaplay keyleri vermiyor, Durmaplay işe yaramaz

Abi adamlara sordum 5-6 saat önce:

"Keylerin dağıtımı konusunda üretici firmadan bilgi bekliyoruz, bilgi gelince dağıtımı yapacağız" dedi canlı destek.

1 - Üretici firma ve sizin keylerin ne alakası var?
2 - Ne bilgisi bekliyorsunuz üreticiden? Pre-order zaten, şu saatten sonra satabilirsiniz diye bir kısıtlama yok.
3 - Yabancı siteler çoktan gönderdi.

#durmaplayscam
Sosyal ağlarda paylaş

oyun güzele benziyor da bazı şeyler deli ediyor.

pop-upların neredeyse hepsi. ekranın ortasında log çıkması. combat esnasında (mesela natural wonder keşfedersen) kamera odağının değişmesi. automate buttonın gizli olması. city state ekranını klavyeden kapatmak zorunda kalmak. toggle yield butonu atayamamak. tooltip delay ayarlayamamak ve defaultun çok bekletmesi. lider konuşmalarındaki anlaşılmaz delayler. max zoomun azlığı.

inanın böyle takır takır yazdım oyuna dönüp başka ne vardı ki diye bakmadan. o kadar çok rahatsızlık. nasıl QA geçmiş anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

District adjacency sistemini şahsen pek beğenmedim neden derseniz:

Elzem binalar district gerektiriyor daha en baştan ama sınırlarınız daha genişlemediğinden istediğiniz yerlere koyamıyorsunuz, satın almaya para yetmiyor o aşamada. Ve karmakarışık komşudan bonuslar, normal improvementlar zaten yer tuttuğu için daha da dar bir alandan itibaren seçenekler. Nihayetinde niyet iyi ama uygulamada bayağı sıkıntılı, oturdum puzzle yapar gibi kafamda district yerleştirmeye çalışıyorum. Gereksiz kasıntı bir sistem olmuş. Ha bir de bunları korumanız lazım ki kolay gelsin cidden, stratejik olarak korunacak şekilde koyamıyorsunuz pek.

Müzikler çok bayık bir de yazmadan edemedim. Dönemle de zerre alakasız. Civ3 şundan çok ötedeydi o bakımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

gecenin güldüren olayı selahaddin eyyubi ile muhabbet açtıkça "üsküdar'a gider iken" çalması oldu. firaxis ey ilahi..

tank ile mekanize piyade aynı combat strenght ama tank uranyum istiyor lmao. birimlerde değişiklikler var ve ekseriyetle saçmalanmış. at istemeyen, demir isteyen knight, demir istemeyen swordsman, saltpeter olayının geri gelmesi, süvarilerle piyadelerin aynı statlara sahip olması, promosyon sisteminin karışıklığı ve acayipliği, güç bela xp alıp alıp sonra işe yaramayan şeylerin sunulması filan. civ5 daha iyiydi combat olarak gördüğüm.

ui tam bir facia yalnız, civ4'ten sonra her oyunda daha kötüleşti. empire management bayağı sıkıntılı, neyim var, girdim çıktım nerden ne kadar filan bunların düzgün bilançoları yok. karman çorman minnacık düğmeden açılan birşey. edge scrolling çok sorunlu.

grafikler android tier ama çok ağır. patates suratlı pixar charlarının ekranı açınca hele 10fps filan sanki, makinemi teddy'nin patates suratı kadar zorlayan bir oyun görmedim daha. nasıl becermişler cidden pes.

policy sistemi ve evreka'lar gayet iyi de oyunun geri kalanında sıkıntılar var. iki ileri iki geri olmuş. tam fiyatı verilip alınmaz şu haliyle bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...