Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization VI

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

"Civilization 6 keyleri geldi fakat kutular açık olarak geldiği için firmaya geri gönderim yapıldı. Firma keyleri değişim yapacağını belirtti. Yeni keyler cumartesi yada en geç pazartesi günü elimizde olacaktır ve teslimatınız yapılacaktır"

dedi Durmaplay oyun çıktığı halde hale keyleri göndermemesine, bakalım iade istedim ne diyecekler lol böyle rezalet yok ya.

Daha da Durmaplay le falan uğraşanı eşşekler kovalasın.

TAGS: durmaplay scam, durmaplay rezalet, durmaplay dolandırıcı

EDIT: İade ettik dediler, bakalım gelirse para görücez 1-3 iş günüymüş.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

ucuz etin yahnisi durumu. keyini verirler ya da paranı iade ederler bir sorun cıkacagını dusunmuyorum ama mukemmel bir servis beklemis olman biraz garip.

Mükemmel servis değil, servis bekledim - oyun çıkınca oynayabileyim istiyorum çok mükemmeliyetçiyim ya benim de kusurum bu .s.S
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

"Civilization 6 keyleri geldi fakat kutular açık olarak geldiği için firmaya geri gönderim yapıldı. Firma keyleri değişim yapacağını belirtti. Yeni keyler cumartesi yada en geç pazartesi günü elimizde olacaktır ve teslimatınız yapılacaktır"

dedi Durmaplay oyun çıktığı halde hale keyleri göndermemesine, bakalım iade istedim ne diyecekler lol böyle rezalet yok ya.

Daha da Durmaplay le falan uğraşanı eşşekler kovalasın.

TAGS: durmaplay scam, durmaplay rezalet, durmaplay dolandırıcı

EDIT: İade ettik dediler, bakalım gelirse para görücez 1-3 iş günüymüş.

Bi sıkıntı olmuş adamlar da güzelce açıklamışlar ne bu rage =) ben baya bişiler aldım ordan, iki kere ödemeyle ilgili gecikme oldu (aslında olmamış ben abartmışım) canlı destek ikisinde de anında yardımcı oldu, güzel güzel sohbet muhabbet etti falan. İşini düzgün yapan düzgün bi müessese bence.

Ha seni elinde olmayan bi sebepten ötürü olsa bile mağdur etmiş, bi daha kullanmazsın da scam dolandırıcı falan demek ağır olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

civ 5 + bnw + nqmod + fruitystrike + hellblazer : şu an stabil civ in formülü bu, hiç öyle gerilere gitmeyin.

Üzülerek söylüyorum Grego, Civilization 6 gayet iyi ve stabil.

Civilization 4'de ısrar edenlerin 6'yı beğenmemelerini anlayabilirim ama 5'i beğenenlerin bu oyunu beğenmemeleri zor.
Sosyal ağlarda paylaş

friendship declaration, open borders, yemyeşil gülen ilişki seviyesi filan hiçbirşeye güvenmeyin. barbarossa bütün askerleriyle şehirlerimi kuşatıp eyyubi'nin peşisıra daldı aynı turn. sonra son şehrini 20 adamla kuşattığımda hala diğer kaybettiğini şehirlerini vermek istemiyordu. diplomasi hakgetire oyunda, total war serisinden beter. 25 yıl bir oyun serisi yapıyorsun ve hala beceremiyorsun şunu firaxis.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de barbarossa ile friendly oldum. geldi yanima yerlesti sonra bana benim yakinlarima kurma diye ayar cekiyor.

bi de adamdan uzak bi statee trade route actim, herif direkt tehdit etti.

city statelerle iliski olayini cok iyi revize etmisler, begendim. genel olarak civic tree ve government olayi da cok keyifli olmus. siradanligi bi nebze gidermis.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü öbür oyun şirketleri geliştiriyor 15 yıl yaptıkları oyunları temel sürümlerinde de olsa. firaxis açık çek verme gereği gördüğüm bir şirket değil.

open borders'ın bütün esprisi adamın gelip ordularını şehirlerinizin etrafına parketmeye izin vermesi gördüğüm. bunu yaparken kendi ordularınızın geçişini de engelliyor tabii. worker bile çalıştırmıyor bu arada. settlerını geçirip başkentinizin dibine şehir kurmasından bahsetmiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...