Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization VI

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Green Man Gaming Türkiye'ye satmıyor ama yakında satmaya başlayabilir.

Amazon 60 dolara satıyor fakat Türkiye'den indirmede sorun yaşanır mı bilemiyorum.

G2A'e para vermek istemiyorum ama en ucuz seçenekler orada.

Edit:

Şimdi Green Man Gaming'e VPN ile bağlanıp 46.79 dolara aldım; %22 indirimi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü key firmadan diğelim ki çalıntı kredi kartı ile alındıysa parayı kart sahibine iade etmek zorunda kalabiliyorlar.

Oyunu yapan firmaya olmasa bile keyin alındığı dükkana, kredi kartı sahibine veya en son satın alana patlıyor.

Yani korsandaki gibi potansiyel bir para kaybı söz konusu değil, direk olarak birinden para çalınıyor.

Şurada bir oyun yapımcısı ayrıntılı olarak anlatıyor:

http://www.fortressofdoors.com/g2a-piracy-and-the-four-currencies/
Sosyal ağlarda paylaş

Keylerin hangilerinin çalıntı olduğunu her zaman takip edilemiyor. Zaten iptal etseler bile parayı kredi kartı şirketine satışta aldığına ilave bir ücret ile geri ödemek zorundalar. Tabii iptal ettikleri zaman müşterilerin paralarını G2A'dan geri alabilecekleri de garanti değil. Sırf bu amaçla G2A Shield isminde refund garantisi extra para aldıkları bir uygulamaları var.

Neticede birinin cebine para girmesi için o paranın sistemin bir yerinden çıkması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

g2a shieldın yorumları çok kötü sormadan aylık abone ediyor vs ona dikkat etmek lazım.

son noktada ucuz oyun alan oyuncu, asıl riski üstüne alan oyuncu.

xeno+1 oyun olursa 220tl, isterse yapımcının anasını bellesin yine aklıma yatan satıcı bulur g2aden alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...