Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 32. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş | 8 Mayıs Pazar - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

sleepingdeath said:

bu p*şto aynı incelikte bana da sövmüştü.

applev0dka said:

yolcu var

Caguar said:

Forumdaki Yaziya Hitaben: https://forum.paticik.com/read.php?29,8397429,8400637#msg-8400637

applev0dka said:

ne gösteriyor senin biz üstündük demen mi.

o zaman ben de allahım aksini ispatla hadi iyi geceler

Siktir git aq bebesi hakkaten dedikleri kadar varsın

şunu yörüngeye alalım pls.

tam bir klavye delikanlısı dicem.
onu bile foruma yazacak cesareti yok özel yazmıs sdasfas

cevap bile vermedim de.

işte ceza alsın diye mecburen ifşa etmek gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

GS sahaya biri girdi diye ceza almayabilir. Bütün yandaş kanallar ignore etmiş durumda olayı.

İbnelerin ignore etme sebebi belli. İşlerine gelmiyor.

Bu arada bir GS forumundan arkadaşın tanıdığıymış sahaya giren. İstanbul'da berberlik yapan Kilis'li çok sevilen düzgün bir esnafmış. Ayrıca Galatasaraylıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

Önce kale arkasındaki bir grup taraftarın maçı kazanan Beşiktaş'ı alkışlaması ile birlikte tribünler gerildi. Galatasaray taraftarlarının büyük kısmı, Beşiktaş'ı alkışlayan gruba saldırdı. Kale arkası karıştı ve Galatasaray tribünlerinde tekme tokat kavga çıktı.

Ardından Beşiktaşlı Quaresma da formasını bir Galatasaray taraftarına verince ortalık yine karıştı. Galatasaray taraftarları, Beşiktaş forması alan seyirciye saldırıp tepki gösterdi.

maşallah...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

https://twitter.com/OptaCan/status/729409478592974848

ama gs daha iyi oynadı beyler.

cunku taraftarı öyle diyor

Maci biz de izledik. Atiba'nin pozisyonu disinda Muslera'nin wow diyecegin pozisyonu yok.

BJK'nin 2 cok net pozisyonu var bana gore.
GS'nin de 2.

1.40 oran acilan derbiye gore cok iyi oynadi diyemem Besiktas, GS beklenenden iyiydi de gucu bu kadar. 60'tan sonra dengeler degisti.
Ha ne onemi var gerci Besiktas puani aldi gecti..
Sosyal ağlarda paylaş

Sahaya giren adamı olabildiğince örtbas etmeye çalışacaklar. Maçta hiç göstermediler, radyoda tv'de es geçtiler. Şimdi GS'ye ceza verirlerse millet kimmiş bu adam diye fotoğrafını videosunu arayacak, işlerine gelmez. Muhtemelen ceza vermeden kimseyi uyandırmadan kapatmaya çalışacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...