Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 32. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş | 8 Mayıs Pazar - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

bjk dogru olani yapti. daha once de yazmistim. basta bir tansiyonu arttirir gibi oldu, sonucunda ne olacagini gordu.

sonra haddini bilerek oynadi ve 70 den sonra atti golu.

mete kalkavan icin artik bir sey yazmiyorum zaten. ama iyidir guzeldir.

bizim senelerdir yaptigimiz hafta ici dizi muhabbeti filan, artik yaratici olun gencler 10 sene once yapiyorduk bunlari biz. bizim icin en guzel dizi madrid-bjk olur. onu bilare konusuruz seneye.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Abi hakikaten dediğim gibi BJK de bizim gibi tarihi farkı kaçırdı sosa sağolsun, ama bi tane attılar en azından. BJK kalesinde de yarım pozisyon bile olmadı

Heh iste o kadar da degil. Yasin ve ikinci yarida bir tane cok net pozisyon var. BJK'nin de gol disinda Atiba ve Sosa ile cok net pozisyonu var. Tarihi farklik oynamadi BJK. Hos Fener de oynamamisti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Liebe said:

Abi hakikaten dediğim gibi BJK de bizim gibi tarihi farkı kaçırdı sosa sağolsun, ama bi tane attılar en azından. BJK kalesinde de yarım pozisyon bile olmadı

Heh iste o kadar da degil. Yasin ve ikinci yarida bir tane cok net pozisyon var. BJK'nin de gol disinda Atiba ve Sosa ile cok net pozisyonu var. Tarihi farklik oynamadi BJK. Hos Fener de oynamamisti.

Yok abi onu açıkladım zaten tarihi fark dediğim 5 6 değil, 3 0 olsa tarihi fark olurdu beşiktaş için sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

valequenta said:

Ayaklarınız titrer sarı kırmızı karşısında dedik dinlemediniz.

kaleyi bulan şut sayısı: 1

45 puandasınız. insan biraz utanır.

45 puanda olmamiz, bjk nin 90 dk ayaklari titreyerek caresiz oynadigi gercegini degistirmiyor.

kaleyi bulan sut da macta kimin ustun oynaigini gosteren bir istatistik degil.

applevodkanin futbol bilgisi bundan ibaret oldugunu biliyoruz da, bi kac kisi daha var demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

45 puanda olmamiz, bjk nin 90 dk ayaklari titreyerek caresiz oynadigi gercegini degistirmiyor.

kaleyi bulan sut da macta kimin ustun oynaigini gosteren bir istatistik degil.

applevodkanin futbol bilgisi bundan ibaret oldugunu biliyoruz da, bi kac kisi daha var demek ki.

valla haklısın, kaleyi bulan şut maçta kimin üstün oynadığını gösteren bir istatistik değil. çok istatistik istiyorsan istersen maçın skorunu, lig tablosunu falan da koyarız.

http://33gomez.com

iyi eğlenceler
Sosyal ağlarda paylaş

Bu seneki gucumuze gore max. olani oynadik. Zaten Besiktas daha iyi takim da, Donk girmeseydi yine de sdfsfs. Rezil adam.

Ama iste bizimkiler gidiyor gol atamayacagini biliyorsun bir sekil. Anca uzaktan birseyler olursa. Bence Yasin ve ikinci yarida Emre mi onlar cok ekstra pozisyonlardi atabilirdik de cok netti. Onun disinda bir gol atma plani yok zaten takimin. Karambol olacak poldi vuracak filan..
Sosyal ağlarda paylaş

yolcu var

Caguar said:

Forumdaki Yaziya Hitaben: https://forum.paticik.com/read.php?29,8397429,8400637#msg-8400637

applev0dka said:

ne gösteriyor senin biz üstündük demen mi.

o zaman ben de allahım aksini ispatla hadi iyi geceler

Siktir git aq bebesi hakkaten dedikleri kadar varsın

şunu yörüngeye alalım pls.

tam bir klavye delikanlısı dicem.
onu bile foruma yazacak cesareti yok özel yazmıs sdasfas
Sosyal ağlarda paylaş

bu p*şto aynı incelikte bana da sövmüştü.

applev0dka said:

yolcu var

Caguar said:

Forumdaki Yaziya Hitaben: https://forum.paticik.com/read.php?29,8397429,8400637#msg-8400637

applev0dka said:

ne gösteriyor senin biz üstündük demen mi.

o zaman ben de allahım aksini ispatla hadi iyi geceler

Siktir git aq bebesi hakkaten dedikleri kadar varsın

şunu yörüngeye alalım pls.

tam bir klavye delikanlısı dicem.
onu bile foruma yazacak cesareti yok özel yazmıs sdasfas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...