Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 32. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş | 8 Mayıs Pazar - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

bence gs sezonun kendisi için en iyi maçlarından birini oynadı diyebilirz. yani en azından ruhsuz oynamadılar, press yaptılar top kaptılar, hızlı hucumlara başarılı cıktılar, fener maçından cok daha iyi görüntü verdi, zaten son 2-3 haftada kısmen iyidi.

ama bu beşiktaş'tan iyi oynadı demek için yeterli değil. iyi mücadele etti iyi direndi.

sosa cok daha zorlarını yaptığı 2 pozisyonu atsa 48.dk da 2-0 olup kopup gidecekti maç, gs cidden 2. yarıya yorgun başladı, tüm kurşunu o ilk yarıdaki inanılmaz press ile sıkmışlar anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

yolcu var

Caguar said:

...

şunu yörüngeye alalım pls.

tam bir klavye delikanlısı dicem.
onu bile foruma yazacak cesareti yok özel yazmıs sdasfas

Olay aci pek tabi ama bu kadar senelik kullanicinin ozel mesajlari ulu orta dokmemeyi ogrenememesi kadar degil sanki...

Yapmayin. Varsa bi derdiniz alan yoneticilerine ya da genel yoneticilere mesaj atin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

O Tosic miydi sarılan, o adamın yaptığından sonra adama ne yaparsan yap çirkef olmazsın. Ah takımda bi Melo olacaktı da o hareketin cevabını orada verecekti :)

Hoş Melo varken yemezdi öyle hareket yapmak.

Sarılmanın nesi çirkeflik. Sabri buna vurmaya geliyo zannetti, koşarak geldiği için.
Hani yaptığı yanlıştır falan da çirkeflik o değil.
Hakikaten Sabri gibi karakterler fazla size.

edit: Baba Hakkı olsaydı da gelip el öpselerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre'ye de sarıldı önceden. Teker teker sarılıyor adam işte.

Bu arada Sabri karakter olarak her zaman düzgün bir adamdı. Yılarca aldığı parayı yardım derneklerine dağıtmış, her gün mahallesine geldiğinde zarfla çocuklara para dağıtan, GS ile sözleşme yenilerken hiç para konuşmayan bir adam Sabri. Zammı da kendi istemedi Dursun yaptı. Sorun hiçbir zaman karakteri olmadı, yeteneği ve oyun anlayışı oldu. Yetenek deyince, aslında bireysel yetenek olarak da iyi, ama oyun zekasını bir türlü arttıramadı, mantailte problemi var. Yoksa yeteneğinin sınırlarını bilse biraz da çevresine bakarak oynasa, yapacağı işi düşünüp kendini ona göre planlasa şu ankinden çok faydalı bir adamdı Sabri.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Yahu daha geçen sene Veli'nin boğazına mı ne sarıldı sizinkiler sarı bile çıkmadı, ben mi yanlış hatırlıyorum hatta bizimki sneider'ın suratına dokunduğu için direk atıldı.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/spor/221897.aspx

Yanlış hatırlamıyorsam o pozisyonda sarılma yoktu, itme vardı. Kartlık mı dersen hakemin pozisyona göre o anki tansiyona ve kavga durumuna göre değerlendirmesi lazım ama yerine göre sarı kartlık tabii, o ayrı. Direk boğaz sıkma varsa kırmızı şart zaten.

Sabri dahi her futbolcunun arada nevri dönüyor ama Sabri karakter olarak düzgünlerden nispeten.

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/volkan_5745.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

burda emre hocamıza fak of dedi, kakaolu bisküvi dedi, volkan diziyle testislerimizi patlattı fenerbahçeli topçular çok çirkef :( diye ağlıyorsunuz, sonra gelip şöyle şeylerle övünüyorsunuz yok melo olsa görürmüş tosic, sabrinin hareketi falan. allah akıl fikir versin ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

fakof makof takılmıyorum ben. Diyebilir, maç anı. Hatta burada milli takımda gazetecilere hareket çektiğinde de savunmuştum Emre'yi :D

Çikolatalı bisküvi veya Zokora'ya söylediği laf falan ayrı bir konu, işin içine ırkçılık giriyor. Eboue'nin yaptıkları da savunulacak şey değildi bence, hakemle oynuyor falan diyorlardı ama yko abi bildiğin numara. Aynı şekilde Lugano'nun rakibi sakatlamaya yönelik faulleri...

Durup dururken çirkeflğe karşıyım, ama karşı taraf pisleşiyorsa öyle sarılmaya falan kalkıyorsa cevabını vermek lazım, öyle bir adam olması lazım takımda bence. Nouma'yı da bir Eboue'yle veya Emre'yle aynı seviyede tutmam. Adam tek başına çirkeflik yapmıyor, ama karşı taraf çirkeflik yapınca da hiç ceza umursamadan suratına yumruğu indiriyordu. Hokeyde sırf bunun için adamlar var Goon diye geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

O Tosic miydi sarılan, o adamın yaptığından sonra adama ne yaparsan yap çirkef olmazsın. Ah takımda bi Melo olacaktı da o hareketin cevabını orada verecekti :)

Hoş Melo varken yemezdi öyle hareket yapmak.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ojk9NcNWE88?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

abi ahahahah anlık resmi paylaşmış boğazı sıkıyor diyor asfljafas bu tip resimlere bakıcaksak her maç 10 kırmızı çıkmalı

Adamı boğazından tutarak ittiriyor gayet, çok daha basitlerine kart veriliyor. Veli de o sırada sen çekil aradan gibi elini uzatıyor ve şnayder kendini yere atıyor. Sabri kendini yere atmazdı mesela, ama dünya yıldızı atıyor. Pascal da atmazdı mesela , ha adamın kontrol edemediği öfkesi kabul edilemez birşey ama rakibi attırmak için şu ucuzluğu yapmazdı.
Qaresma nı ntopa yetişemeyip kenardaki digiturk yazısını tekmelemesine yanılmıyorsam Selçuktu 5dk hakeme itiraz etti, ki quearesmanın rakiple hiçbi alakası yok, sık sık da olan şeyler, sana ne sen niye itiraz ediyosun.

Ben sahada bunları görmek istemiyorum. Rakip attırmak için hakeme 1dk itibaren her şeye itiraz edenleri, kendini yere atanları görmek istemiyorum. Nouma gibileri de görmek istemiyorum ama bence bi tık daha masum Nouma.
Sabri gibileri izlemeyi tercih ederim, Quaresma gibi hırs yapıp topa yetişemeyince reklam panosuna tekme atacak kadar mücadele edenleri görmek isterim.
Ha Tosic gibi ortamı gerenleri de görmek istemiyorum ama tuttuğu takımdan bağımsız herkes tutturmuş "böyle adamlar lazım" mış...
Ama taraftarın şnayder melo gibi ucuzlukları görmek istemesine de üzülüyorum.

GSnin baskılı olduğu dakikalarda yerde yatan Beşiktaş lı oyuncunun tedavisi için topu taça attı Sabri, kalan 10 GSli oyuncu atar mıydı emin değilim. Adam Sabri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...