Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jason Bourne (2016)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

sonunda trailer geldi ama bilemedim ya, fazla mı kahraman filmi olmuş sanki, bi de yeter ulan aynı senaryo. favori üçlemelerimden bu seri umarım matt damon ile yamulmayız.

honorable mention: john powell olmayınca da olmuyor be, sanırım o yüzden ruhu yakalayamadım

https://www.youtube.com/watch?v=F4gJsKZvqE4
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

jeremy renner da olsaydı hype yapardım ama böyle çok kuru gibi be.

abi şu servis şoförü kılıklı herifi niye istiyorsunuz filmlerde ya

müthiş bir oyuncu olduğu falan da yok, öyle çemçük çemçük geziyor 90dk.

jeremy renner'ın oynadığı bourne filmi de çıkmış olan en dandik bourne filmiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

en azindan trailer karanlik sahneler, iki karizmatik soz ve sonrasinda ne bok oldugunu anlamadigimiz aksiyon sahneleri harmani degil. su garip horn sesini unuttum bak. o da yok.(varmis. ben 3x hizli izledigim icin duymamisim) inception horn diye aratinca gorursunuz.

hilafsiz her aksiyon filmi trailerinda bu tekrar var. bourne da oyle degil neyse ki. rahat rahat izledik traileri iste simdi. ne bekleyecegimizi biliyoruz. guzelmis. begendim ben.

-tell me jason bourne....
HOOORRRNNNNN
karizmatik sahneler ama bol bol karanlik

-DO YOU BLEED!!!

Bourne: ya bi git suradan kafani kirarim. o kornayi da popona montelerim

(acik ve gorulen, gun isiginda cekilmis bir sahnede sozunun eri oldugunu gosterir... monteler.)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

en azindan trailer karanlik sahneler, iki karizmatik soz ve sonrasinda ne bok oldugunu anlamadigimiz aksiyon sahneleri harmani degil. su garip horn sesini unuttum bak. o da yok.(varmis. ben 3x hizli izledigim icin duymamisim) inception horn diye aratinca gorursunuz.

hilafsiz her aksiyon filmi trailerinda bu tekrar var. bourne da oyle degil neyse ki. rahat rahat izledik traileri iste simdi. ne bekleyecegimizi biliyoruz. guzelmis. begendim ben.

-tell me jason bourne....
HOOORRRNNNNN
karizmatik sahneler ama bol bol karanlik

-DO YOU BLEED!!!

Bourne: ya bi git suradan kafani kirarim. o kornayi da popona montelerim

(acik ve gorulen, gun isiginda cekilmis bir sahnede sozunun eri oldugunu gosterir... monteler.)

haha açtım hornu ofiste bangır bangır çalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk filmde matt deamonının baby face naive hali uber-killer tarafıyla kontrast yaratıyodu o baya etkiliydi ama mevzu devam ettikce etkisini kaybetti o durum.

yenı izledim ben en son filmi, hawkeye daha iyi oturmus bence role. matt deamon artık fazla juxtapose duruyodu 3. filmde mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Renner da harika olmuştu filme ama o film Bourne filmi değildi ya, Bourne dünyasında geçen harika bir aksiyon filmiydi sadece. Millet Bourne beklentisiyle izledi diye tatavası yapılmıştı.

Serideki her film birbirinden güzel bence ya, tarihin açık ara en iyi aksiyon serisi.

He baby face killer olayına katılıyorum. Son filmlere doğru iyice anabacıkayakaya tipine bürünmesi olayı biraz yumuşatmıştı ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...