Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Ne alaka? Runuoda da pre aos var. Sistemler adı altında sunulan salak saçma şeyler de yok mis gibi. Türkiyede bütün serverlar birbirinin kopyası kimse inkar edemez bunu. AGA BURDA ARTI ONBEŞ VANK QATANA ZOR ÇIKIYO İYİ ŞART BURASI diyen insanlarla uo oynuyorsun reyis. Bu adamın KINAYT ONLAYN oynayan adamdan gram farkı yok haberin olsun.

Sunucu açan insanların %75'i editçi milleti gasp edip serverı kapatan tipler. 1 aya UĞO ŞARDINI kapatan tipler.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi bende uzun zamandır oynamıyordum dediklerinin bir kısmına bende katılıyorum edit,speed,easy gibi bazı programları hala beyinsiz gibi engelleyemiyorlar bukadar bilgisizsen niye açıyorsun server ama valor (www.valor.gen.tr) gir bak hiç bir server'ın kopyası degil ondan bukadar seviyorum orayı :D valorda geri başladım valor gibi bir server olmasada oynamayı düşünmezdim galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Panpa valla gir rel por uo ya. Server dediğin öyle olur. Ya da uo ancorp (yaşıyorsa hala) bu oynadıkların çöp ziyanlık diyim sana. Training are varsa stat aleti falan varsa hepsi birbirinin kopyası kusura bakmada Nebula scriptlerini geliştirip sunuyorlar önünüze :D Valor da aynı cacıktır eminim.

*Bandajlari yirtilir*
Sosyal ağlarda paylaş

xvert said:

b0nventre said:

güzel kardeşim rof un forumlarında easy uo ve benzeri programlar dan şikayetci olan bi ton insan var yıl 2016 senin playerların edit olmasa senin serverında 1 kişi oynamaz emin ol zaten kaliteli bir tane playerın yok degişik degişik pvp server'ı çocukları hepsi küfürbaz ergenler şu bug'a bakarmısın allah aşkına yıl 2016 yahu ayıptır günahtır http://i.hizliresim.com/v4mzdz.png

Benim serverim yok olsa zaten sizin gibi sağda solda millete çamur atarak iş yapmaya kalkmam...

senin daha oyun bilgin sıfır kardeşim, gemi ile gidilebiliyor çeke kişinin ekranında öyle siyah görünmüş, gemideki kişi denizde gidiyor valorda da giderim böyle ne olacak yani =))) Lamerlikte sınır tanımıyorsun olum sen iyice...

oyunu öğren senle sonra tartışalım...

easy uo diye ağlasın dursun millet bizede pyramidde easy uo, speed dediler halbuki hiç bir bok yok. Her yatan ağlar olmuş naparsın, ki zaten piyasadaki connectörler belli ercan yapımı en iyi connectör...

açabiliyorsan açta görelim çapını

asdadsadadsadsadsadsadsadsadasdsadsfsdsgfdhgfjhggh
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

Oha ben bunu yillar onceki SS olayi sandim nostalji yapiyordum hatta, utanmamis bir daha yapmis yillar sonra??!!

Bari sunlari encrypt edip tcpden gonder kimse anlamasin. ne kadar kafasiz bir insan bu?

Gecen sefer hapisten kurtuldum diye sevinecegine bir daha yapmis..

Demek ki kimse sikayet etmemis, ilginc.

şikayet edilmiş bile

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oha nasıl lan anlamadım. connector içine trojan atıp milletin ekran görüntüsünü mü alıyorlarmış. yok artık.

basically öyle. oyun içinde ".illegal" diye bi komut koymuşlar playerlar birbirlerini ispiyonlasın diye. komutun yaptığı şey adamın ssini alıp ftpye koymak. sonra staffın biri de bakıyor muhtemelen ss'e. sonra napıyorlar bilmiyorum. yani potansiyel olarak bu komutla herkesi reportlayıp adam uoda afk bile olsa bütün ekranının görüntüsü gittiği için banka hesabı bilgileri, müstehcen görüntüler vs. ortaya çıkabiliyor. trojandan beter anlıcağın. ne niyetle koyulmuş olursa olsun baya illegal bir olay var anlıcağın. baya sıçış bir durum var sanırım mesele nasıl çözülür bilemem. hala bizi heklediler dll inject ettiler tarzı açıklama yapıyorlar, allah sabır versin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...