Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Crematorium said:

elesso said:

Abi kim bu free shardlarda oynayan 60 80 40 online kisiler...

Biri benim sdf An Corp tarzı serverlarda oynıyim diyorumda o kadar kasacak zaman yok bi de Dayak AŞ edit değil

DAYAK AŞ valor a geri döndü edit olmasak oynarmıyız edit oldugumuz halde dayanamadık geri döndük dediler. DAYAK AŞ edit olmasada bi ton edit vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

dayak aş dedigim Dilara,Emre,Kerem 3 4 kişi daha vardı bunların hepsinin valor da accsi var ve bıraktılar rof u http://forum.valor.gen.tr/index.php?topic=931.30 ennry51(emre) dayak aşden parayla edit ? parayla edit teklifini dreadlords yaptı 20 kişiye gidin başka serverda oynayın dedi reinhard gözümün önünde serverda item çıkarması okadar zorki anlarsın zaten edit olanı daha tanker hariç elinde 15 le gezen görmedim rofla karıştırdın galiba valor u kanıtları koymuşum edit konusunda :) valorda stafflar herşeyin kaydını koyuyor sunucudaki tüm silah sayıların bile görebiliyorsun ama tabi rof staffın çekemediği sunucuyu kötülemesi gayet doğal
Sosyal ağlarda paylaş

anladım dilara hariç ozaman kerem emre ve 4 5 kişinin daha bıraktıgını biliyorum asılsız iddaa degil yani Crazy Requiem olacak o onu editlerse iyi olur yazması zor bir şey degil edit suçlamalarından vazgeçme diye bir durum olamaz server edit kaynarken ve kanıtı varken niye edit server'ı demiyim ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

İspatlık bir konu yok suçlayan ispata mecburdur. Yönetim olarak edit yok ya da var dememiz bir şey ifade etmez etmemeli. Girer droplara, dengelere bakarsınız, girer şehirleri vs dolaşır bakarsınız, biraz oynar bakarsınız kendiniz karar verirsiniz zaten neyin ne olduğuna.

İyi ya da kötü yorum yapan herkes yazdıklarıyla mesuldür. Saygılıyız. Oynamak, denemek, görmek isteyen için kapılarımız açıktır.

Ramazan dolayısı ile ay boyu etkinlik ve aktivitelere önem verilecektir. bu çerçevede servera yeni başlayacaklar için hızlı bir şekilde oyuna dahil olma imkanı olacaktır Patiuo daki bilgili, oyunu özlemiş kitlenin de aramızda olmasından memnuniyet duyarız.

Etkinlikler Haziran 6 da başlayıp Temmuz 6 da son bulacaktır.

Etkinlik kapsamı;

- Npc dropları 1/3 kadar arttırılacak
- Değerli ingotların dropları arttırılacak
- Ağ ile hazine düşürme şansı arttırılacak
- Tinker, carpentry, taming, alchemy blacksmith görevleri aktif edilecek
- Guild stone 4m den 3m'e indirilecek
- Aile belgesi 500k dan 300k ya indirilecek
- Spawntakip(Random Spawn) sistemine Shire ve Kii rin eklenecek
- Ticarette balık ve Earthquake scroll fiyatları arttırılacak
- Nightmare ve unicorn sabit spawn olarak eklenecek
- Günde en az 3 etkinlik
- Hafta sonları event ve pvp turnuvaları

Realms Of Age Yönetimi
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

bu konunun en komik kısmı bence rof'un realms of age'in kısaltması olamaması.

paçalardan akan bir yetoluk.

ARKADAŞIM DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRİM DİYOSAN YAP BURDA 2 SENEDİR SUNUCU AÇMAYA ÇALIŞMIŞ COCUKLAR EMEK VAR NİYE SAYGI DUYMUYOSUN EEGER DAHA İYİSİNİ YAPAMICAKSANDA SUS!!! SENİN GİBİ EMEK DÜŞMANLARI YÜZÜDNEN BU ÜLKEDE HİÇBİŞEY GELİ;ŞMİYO
Sosyal ağlarda paylaş

RofUo said:

İspatlık bir konu yok suçlayan ispata mecburdur. Yönetim olarak edit yok ya da var dememiz bir şey ifade etmez etmemeli. Girer droplara, dengelere bakarsınız, girer şehirleri vs dolaşır bakarsınız, biraz oynar bakarsınız kendiniz karar verirsiniz zaten neyin ne olduğuna.

İyi ya da kötü yorum yapan herkes yazdıklarıyla mesuldür. Saygılıyız. Oynamak, denemek, görmek isteyen için kapılarımız açıktır.

aynen girdim oyuna baps 5 k verirmisin at alcam dedim 15 longsword verdi adam :S Truis,xvert(Truis DelinQuen Xvert(Sade) saygılıyız kısmına iyi güldüm :D editi kanıtla dedin kanıtladım hala ne yüzle gelip yazıyorsun buraya anlamadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba;
@KillJoy, bingildak

Sizin gibi düşünen insanlar için son kez bu tarz ultima online forumlarında yorum yapıyorum, merak ettiğiniz daha detaylı bir konu varsa "Rof" forumlarına geliniz.

- Erathia ( ilk online süresi yüksek sunucum 536 tekil oyuncuya ulaştığında da çamur atmaya devam etmişlerdi )
- Faerun
- Quasar
- Calona ( Quaxis yönetimi ile açıldı kalabalık bir kadro mevcuttu )
- Ergoth

Şimdi bunu yazarken kaygım sunucuya başlayacaktınız başlamadınız, bakın açıkladım hadi gelin başlayın gayesi değildir. Oyuncu kaygımız yoktur çünkü sağa sola kulak asmak yerine girip bakmak gerekiyor. İftira atmadan önce karşı tarafı tanımak bilmek gerekiyor.

Diğer bahsedilen sunucular "Olympus" ve "Rhodos" bana ait değil Tns owneri tarafından açılmış sunucular Avatar nickli ve Sphere Developeri

Yöneticilik hayatım boyunca hiç bir oyuncuya haksız kazanç sağlayacak şekilde yardımım olmadı. Ultima online oynayan kesmin %80'i çok iyi tanıyor ve biliyorlar beni.

Faerun konusunu açıklamak gerekiyorsa evet faerunda edit yapıldı, o zamanlarda söyledim sunucu hangi tarihte açılmış hatırlamıyorum.

Madem merak ettiniz merakınızı gideriyim. Açtığımız her sunucu zevkle oynanabilir olduğu için oyuncu sayısı yüksektir. Haliyle güvenip yönetimi teslim edecek birilerinin olması gerekiyor. Faerunda "Emre" isimli staff nickini hatırlamıyorum yanımızda yetişen bir arkadaşımızı admin olarak sunucuya dahil etmiştik.

Bu arkadaşımız videoyu çeken "Crusader" ailesi ile mahalleden arkadaşmış, bu arkadaşlar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum Emrenin hesabını alıp kendilerine edit basmışlar ve bunu ilerde olası bir terslik durumunda kullanmak için saklamışlardır.

Editin yapıldığı fark edilince itemleri ve bazı hesapları silindi. Bunun üzerine faerunu bitirmek maksadıyla çektikleri videoyu yayınlamışlardı.

O zamanlarda bu konu hakkında yeterli ve tatmin edici bir açıklama yaptık.

Arkadaş aklınca bir resim çekmiş uolist ile karşılaştırma yapmış. Karalama hariç bir bilgisi olmadığı için reset atılan sunucuların uoliste girmeden önce "0" oyuncu göründüğünü ve reset atıldıktan sonra geç girdiğini bilmiyor.

Bizim sunucumuza oyuncu çekmek için bot eklememize gerek yok, zaten herkes herşeyin farkında.

Paticik, U-s, Uo-dev gibi sitelerde de bu mesajları paylaşmış. Bununla yetinmeyip Rof Uo formunda üyelik alarak özel mesaj atmış ve başlıklar açmıştır.

Bize çamur atan arkadaşın girişimlerinden sonra yeni oyuncular çekmeye başladı Rof Uo.

Sunucuda edit olduğu yalanına o kadar inamış ki kendisi, hırsını alamıyor alamadıkça bize yarar sağladığının farkında da değil.

Ben hiç bir sunucuya çamur atmadım. Xxx sunucusu daha kalitelidir, sistem açısından daha iyidir. Fakat akıllarının almadığı bir olay vardır ultima online demek sistem demek değildir.

Sen oyun içinde belli bir sadeliği yakalayamamış oyuncuya zevk alabileceği ortamı sunmamışsan oyuncu gelipte senin sistemlerin için oynamaz.

Bizim amacımız sistem olarak şahlanmak değil 17 yıllık oyunu özlediğimiz ortamları arkadaşlıkları yakalamaktır. Bunun örneğini zamanında çok gördük.

Hadi bunu da yapmadınız, başka sunucularda reklam yapmak sunucuları karalamak hala oyun içinde reklam ile oyuncu çekebileceğini düşünme mantığı nedir ?

Aklınıza takılan her sorun için Rof Uo forumlarında bizelere ulaşabilirsiniz. Sunucuda her itemin her olayın log kayıtları tutulmaktadır.

Bu şahsiyetin yalan yanlış sözlerine de itibar etmeyiniz, sunucumuzdan mac ban ile uzaklaştırılmıştır.

///
[26.5.2016 00:02:43] xx: ben oynamayınca alırımda oynamıyor
[26.5.2016 00:02:50] xx: bu sefer cremada fazla
[26.5.2016 00:02:53] xx: oynamıyo
[26.5.2016 00:03:50] xx: he aklıma gelmısken
[26.5.2016 00:03:55] xx: valorda guıld kurmadık :P
[26.5.2016 00:03:59] xx: cok ıyı sallamıs
[26.5.2016 00:04:06] yy: ben olaylara uzak kaldım da
[26.5.2016 00:04:11] yy: dayak aşyi
[26.5.2016 00:04:26] xx: oyle bır guıld yok
[26.5.2016 00:04:38] xx: artık neyi kast ediyor amaç ne onuda bilmiyorum
[26.5.2016 00:04:41] xx: valorda basladık ılk baslarda guzeldı actıon fılan sonra baktık bot var
[26.5.2016 00:04:48] xx: sonra revo acıldı
[26.5.2016 00:04:55] xx: revoda kastık duzenı oturrtuk
[26.5.2016 00:05:01] xx: bıranda sıkıldık nebulada kastık
[26.5.2016 00:05:05] xx: aynı duzen towerlar
[26.5.2016 00:05:08] xx: evler fılan
[26.5.2016 00:05:15] xx: sonra sız acıldınız sıze gectınız
[26.5.2016 00:05:21] xx: sızdede tek fark guıld kurduk
[26.5.2016 00:05:27] xx: yıne 3 kısıydık
[26.5.2016 00:05:32] xx: sonra sıkıldık ve bıraktık
[26.5.2016 00:05:39] xx: 3 kısı bu kadar ısmımızı
[26.5.2016 00:05:45] xx: duyurduysak helal
[26.5.2016 00:05:47] xx: olsun bıze
[26.5.2016 00:05:50] yy: :D
[26.5.2016 00:05:56] yy: valorda bot olduğunu nasıl anladınız
[26.5.2016 00:06:07] xx: trackıngle
[26.5.2016 00:06:15] xx: aynı bolgelerde
[26.5.2016 00:06:20] xx: sureklı olu karakterler
[26.5.2016 00:06:23] xx: bulduk
[26.5.2016 00:06:27] yy: online menüde görünüyor adamlar ama
[26.5.2016 00:06:31] xx: ve hep aynı yerde kalıyordu
[26.5.2016 00:06:38] xx: kalsın
[26.5.2016 00:06:46] xx: 1 adam 1 gun durur aynı yerde 2 gun durur
[26.5.2016 00:06:50] xx: 3 gun boyunca
[26.5.2016 00:06:57] xx: cantasında 3 tane nıghtshade ıle
[26.5.2016 00:07:01] xx: scroll yazıomus sesı
[26.5.2016 00:07:03] xx: vermmez
[26.5.2016 00:07:12] yy: hmm
[26.5.2016 00:07:20] xx: cantasında scroll yazılmadıgı halde
[26.5.2016 00:07:25] xx: usenmedık hepsını
[26.5.2016 00:07:28] xx: kestık baktık
[26.5.2016 00:08:06] yy: deşifre olmuşlar evet

Bot sistemsel olarak bu kadar güzel yazıla bilirmiş bunu görmüş olduk herkes önce çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batırsın.

Lütfen artık şahsıma hakaret içeren mesajlar atmayı bırakın. Oyun için bu kadar küçülmeye alçalmaya gerek yok. Edit olduğunu düşünüyorsanız oynamayın, edit olmadığını düşündüğünüz daha kaliteli sunucularda oynayınız.

Saygılarla;
DelinQuen
Sosyal ağlarda paylaş

3 kişi isimlerini duyurmak degil olay valor'da kurtlar vadisini aglatıp bıraktırdıgımızda rof'un reklamı valor da yapıldı ve kurtlar vadisi guildi rof a geçti rofdada dayak aş guildine girdiler rof a girdim dilara ile konuştum dilarada onlar bizim mahalleden arkadaş geldiler guilde aldık dediler 2 hafta oynadılar ordada silahlar vurmuyor bu ne lan valordaki silahlar efsaneymiş editden geçilmiyor bizim arkadaşlarda edit zaten diyip valor a geri dönüş yaptılar bahsettigim guild https://www.facebook.com/Valor-UO-Shard-435913779932619/?ref=ts&fref=ts burada mevcut ... edit konusuna gelince adama rename deed verip nickini degiştir falan demişsiniz videoyu düzgün izleyin.
bot yok :( http://i.hizliresim.com/GzE7By.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...