Jump to content

Zyrobod

=o=
 • Mesaj sayısı

  272
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Zyrobod hakkında

 • Rütbe
  Zyrobod

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Zyrobod

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  kuyruk acım yok. mesajları okurken yazdığını gördüm ve kusasım geldi. doğrudan anlam kayması var. yanlış kelime kullanıyorsun açık açık. bu tembellikten vazgeçmek gerekiyor. burada dolmuşlarda da görüyorum, adam "direk" yazılı tabela asmış cama. yazıktır, günahtır. ara sıra tdk veri tabanından sorgulama yapabilirsin acaba kelimeyi doğru mu yazıyorum diye. evet, ilk kelime büyük harfle başlar, haklısın, bu benim eksiğim fakat şükürler olsun ki anlamı "doğrudan" olan "direkt" kelimesini "direk" diye yazıp direğe toslamıyorum. savunma mekanizmanı harekete geçirmeden önce dur bir düşün.
 2. Zyrobod

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  direk değil direkt. hiç mi rahatsız olmuyorsun yazarken?
 3. Zyrobod

  Kim nerede: Bursa

  sa
 4. Zyrobod

  tüm zamanların en iyi albümünü seçiyoruz

  niye banlanıyorum yahu. demokrasi!
 5. Zyrobod

  tüm zamanların en iyi albümünü seçiyoruz

  aldatır mı diyon
 6. Zyrobod

  tüm zamanların en iyi albümünü seçiyoruz

  ekleyelim
 7. Zyrobod

  pink floyd vs. manga

  vay be manga kazanmış
 8. Zyrobod

  pink floyd vs. manga

  herkese selam. şimdi başlığı görünce troll sanacaksınız ama öyle değil. ben herkesin kişisel zevkine kulağına saygı duyarım. bir adam mangayı daha çok seviyorsa seviyodur. bu demek değil ki pink floyd daha kötü. ya da bir adam gelip manga daha iyi bence der. kişisel görüşüdür. kardeşim eyvallah der saygı duyarız. kimseyi dışlamaya gerek yok. sizce kim alır vs.yi.
 9. Zyrobod

  işten çıkma veya çıkmama

  mako da mı çalışıyosun
 10. Zyrobod

  dünyanın en iyi mangası one piece'dir tezi

  hacım adamın kendi düşüncesi neden gerildin bu kadar ya. ama ilettiğin soruları soracağım çok merak edersen arkaşımın cevaplarını...
 11. Zyrobod

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  beşiktaş hep kötü takımdı. gezi olaylarında bunların duyarlı yanı parladı. hafif sempati kazandılar ama futbol olarak bir gelişme yaşanmadı. penaltı kaçıran ve ezilen bir takımdı geçen gün göztepe karşısında. vallaha fenerbahçeli olmama rağmen ben utandım maçı izlerken.
 12. Zyrobod

  türkiye'nin justin bieber'ı dünyayı sallamaya geliyor

  yok senden keşfetmedim. hemen öne çıkmaya çalışma.
 13. Zyrobod

  dünyanın en iyi mangası one piece'dir tezi

  ne kadar da dar görüşlü birisin
 14. dün mangacı bir arkadaş dünyanın en iyi mangasının'ın one piece olduğunu söyledi. neden böyle düşündüğünü sorduğumda gözden kaçmış bütün duyguları barındırdığını ve çok kapsamlı olduğunu söyledi. one piece'i tıpkı bir ansiklopedi olarak görüyormuş ve bu özellik başka hiç bir mangada yokmuş. dedim e ansiklopedi olması en iyi manga mı yapar? evet dedi çünkü mangada esas alınan tüketiciyle eser arasındaki duygusal aktarımmış. sonra hak verdim adama. dünyanın ne iyi mangasının one piece olduğunu anlamış oldum artık. daha iyisi varsa söyleyin de okuyalım.
×
×
 • Yeni Oluştur...