Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

la neyin kafasındasınız nebulasında bile edit oldumu oldu. edit olmayan sv mi var sadece önemli olan bokunu çıkarmamak bunlar bokunu çıkarmış videoluk olmuşlar olay o yoksa daha nebulaya bu res gelmesinin sebebide nedra denen köp.ğin yaptığı editti ha bundan sonra bu elemanlar yapılırmı bilinmez ama player var takılmak isteyen takılsın bukadar basit ama yani eğerki sade denilen kişi o forum nickli adamsa komik yani adam pati userı kisvesinde serverı savunuyor ahueahaehu

ps: bu arada gördünüz adamlar 4324 tane server açmış kapamış pek fazla zaman yok 4-5 aya kapanır gene hangi sv nbl gibi uzun süre ayakta hiç biri o yüzden post atacagınıza oynayacaksanız oynayın :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Yazmıyım dedim ama artık yeter. Rofuo da ileri derece illegal kullanımı var. Easyuo speed in bin herşey yapıyorlar.Oyunun zevkini kaçıran şeylere oyuncu kaybederiz diye göz yumuyorlar.

Forumda bunları söyleyince yayınlamıyorlar. Mesajları hoşuna giderse yayınlayan bir yönetim var.

Eleştiri kaldıramayan bir sunucu. Sunucudaki hataları göstermemek için birçok mesajı onaylamıyorlar.

Speed ve easyuo ile action yapan kalabalık bir guild var. Ama suncuyu terk eder korkusu ile banlanmıyorlar.

Küfür almış başını gidiyor. Ana bacıya küfür etmenin cezası 10dk konuşamama.

Gene bir guild forumda anaya küfür ediyor. Ama Rofuo Staffı oyuncuyu banlamak yerine oyuncunun mesajını editliyor. Bu sunucuda edit var dediler ama genede bir şans verelim dedik. Edit demek sadece item basmak değildir.

Arkadaşının küfürlerine speedine ceza vermemekte edittir. Adam kayırma almış başını gidiyor.

Oyuncu kaybetmiyim diye ahlaki değerli hiç sayan bir sunucu.

Küfürlü mesaj:

Staff küfüre ceza yerine yazıyı editliyor:

Rofuo bunlar size hiç yakışmadı. Artık gerçek yüzünüzü gördüm.

https://www.youtube.com/watch?v=i055158Ju3E

Şu speedi açanlara bile göz yummanız gözümden düşürdü rofu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...