Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir sunucu açılmış. Ultima Online'ı bırakalı çok oldu ama reklamlarını gördükçe girip bir bakayım dedim. Ortam seviyeli ve birbirine saygılı insanlardan oluşuyor gibi. Yaş ortalaması yüksek oyuncular var. Dün girip oynamaya başladım. Tabi selam veriyorum kimse karşılık vermiyor, bu tip şeyler üzdü. Eskiden çatır çatır sohbet dönerdi Willow zamanlarında. Böyle bir sitesi var: http://rofuo.com/ hoş, güzel, bir gelin bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Yorumların hepsini okudum. İyi ya da kötü yorum atanların hepsine saygılarımızı sunarız.

Forum üyelerinden kendi iyilikleri için tek bir ricam var eğer ki ultima online oyununa gönül vermişseniz lütfen serverımıza gelin bakın, Oynayın demiyorum bir girip bakın .

Şu anda 3. ayımıza girmekteyiz. Sabah saat 11 den diğer sabahın sabahın ilk ışıklarına kadar action keyfi yaşatan, 24 saat Rp, Pve keyfi yapan oyunculara sahibiz çok şükür. Online bilgimize Uostat ve uolistten bakabilirsiniz.

Pati UO ailesini de aramızda görmekten keyif alacağız. Muhabbet etmeye olsun gelin bekliyoruz mutlaka.

İyi günler dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

RofUo said:

Yorumların hepsini okudum. İyi ya da kötü yorum atanların hepsine saygılarımızı sunarız.

Forum üyelerinden kendi iyilikleri için tek bir ricam var eğer ki ultima online oyununa gönül vermişseniz lütfen serverımıza gelin bakın, Oynayın demiyorum bir girip bakın .

Şu anda 3. ayımıza girmekteyiz. Sabah saat 11 den diğer sabahın sabahın ilk ışıklarına kadar action keyfi yaşatan, 24 saat Rp, Pve keyfi yapan oyunculara sahibiz çok şükür. Online bilgimize Uostat ve uolistten bakabilirsiniz.

Pati UO ailesini de aramızda görmekten keyif alacağız. Muhabbet etmeye olsun gelin bekliyoruz mutlaka.

İyi günler dilerim

neyine baksınlar yav, klasik 3. sınıf dandik serverlardan bir tanesi sadece. ailece gelenlere neler veriyorsunuz bize bunlardan bahset, sonuçta edit olmadıktan sonra bu kadar yetersiz bir sunucuda kimse oynamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayıp oynamamak keyfinize bağlıdır saygı duyarız ancak. Hiç görmeden bilmeden yaptığınız yorumlar için tşk ederiz zaman gösterecektir en iyi cevabı size.

Serverımıza gelen aile ve guildlere isterse 100 kişi olsunlar bu güne kadar hiç bir şey vermedik vermeyeceğiz.

Donate sistemi market sistemi gibi sistemlerimiz de yok. 5 kişiden oluşan, her soruna anında çözüm üretmeye uğraşan, yüzyüze görüşen bir yönetici ekibimiz var.

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...