Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

bunu incelememiz için laboratuvara götürmemiz lazım ortada bir oluşum var, fasulye barbunya rakı onuda geçtim karpuz üstü salatalık ne la tühhhhhhhhh

olum emre ben sana baştan söyledim inşaat şirketi kur diye dinlemedin gittin işletme okuyon

* bizim inşaat şirketimiz var, biz zaten spherede büyük coderiz*
Sosyal ağlarda paylaş

DAYAK AŞ ye yaptıgınız edit'den dolayı server'a girip reklam yapma geregi duydum milletin hakkı yenmesin diye serverın zaten yarısı editmiş usulca geri çıktım yavaş yavaşda bırakıyorlar zaten server'ı :) bilgisizliginizi boş konuşarak kapatmaya çalışmayın köylüler valor gelmiş geçmiş en kral server zamanla dolar dayak aş geri geldi zaten hatalarını anlayıp geldiklerinde dedikleri tek laf ne boktan servermış ya oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

şaklabana hasta oldum ya cem uzan gibi adam şerefsizim

revoyu nebulayı bitireceğim, sphere büyük coderim, bizim zaten inşaat firmamız var...

lamerler server açıyor şu hallere bir bakın ya, sanki işini sorduk bebenin

valorda kasıyorum an itibari ile çok kaliteli servermış oyuncuları ayrı lamer staffları ayrı lamer amk
Sosyal ağlarda paylaş

eee nebuladada charım var 7x kasmıştım dreadlords da revodada zenginim nebuladada :D ama yinede valor u tercih ediyorum dreadlords u getirdim valor'a donate sistemi açın parayla item alalım 0 dan kastırmayın bizi dedi dreadlords bizde donate yok kasacaksınız dedi Reinhard onlarda kasmayız galiba ya donate sistemini açın yada biz size para gönderelim bize biraz item binek falan verin dediler kesinlikle olmaz malesef dedi ve gitti dreadlords da nebulaya geri döndü :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...