Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

xvert said:

b0nventre said:

senin serverında açamadıgım program yok ve senin delinquen oldugun =) şu gülüşünden belli valor da account aç gemiyle ordan ss çek sana nasıl programları açtıgımı anlatıyım tabi anlarsan

harbi çocuksun sen daha ya =)) benim normal yazışma şeklim deki smileyimdir bu =))

bunu her yapan delinquen mi =)) ahhh çocuk ahh ...

valorda bunu yaparsam özür dileyip abi büyüksün sen de yeterli, sen connectörü zor açıyon programı nasıl açacaksın

hahah afk adam kesiyorum diye banladım demekki buradaki yazdıklarımdan baya etkilenmişsiniz ki banladınız hahah staff ben degilim diyordun.
Biraz valor'da 200 300 afk kesmişimdir ama banlanmadım 1 kere staffın biri gelip uyarmadı nasıl server sahibisiniz yaaaa kezban gibisiniz onu yapma bunu yapma ne yapak uo ulen bu eşşek kesecem tabi ama iyi güldüm banlayın zaten dandik server :D
edit: nebula ve revo zaten bitti ne demek istedigini anlayamadım :S
Sosyal ağlarda paylaş

xvert said:

Shaklaban said:

xvert said:

@Shaklaban

Abi büyüksün sen ya =)) sphere tamamen sen kodlasan ne olacak ? olay kod mu yazılım mı ? ne adamlar geldi geçti şu ultima dünyasından yanlarına yaklaşamazsın.

Bizim tartıştığımız şey o değil zaten senin sunucu açmaktaki ve devam ettirmekteki başarısızlığın.

magic arrow muydu ? stones miydi ? olmadı valor mu ? tutmadı mı patladık mı ?

herkes zevk aldığı yerde oynuyor, kimsenin şak şak cısı yalakası falan değilim zamanında senin sunucunda oynamış emek vermiş birisiyim ve ağzım çok yandı. Hala sağa sola saldırıyorsun yaşını merak ettim zeka olarak sıkıntılı bir tipsin belli ki.

Naptın account dosyalarını mı dağıttın, yoksa zibidi arkadaşlarına mı verdin bizim ailemizden 2 kişi valorda aynı hesapla oynadığımız için hacklendi ?

Şimdi şu kodlama örneğine gelelim önemli olan senin süper kod yazabilmen değil bunu oyuncuya sevdirip oynata bilmendir. Sen bir yerlerini de yırtsan sphere sıfırdan da kodlasan sadece kodlarsın işte ileriye götüremezsin.

Bu şeye benziyor F1 yarışındasın araban süper son sistem ile tasarlanmış ama pilotun beş para etmiyor birinci olamazsın adam senin arabandan daha düşük modelli araba ile pilotu sayesinde seni öperde geçer böyle. Sende kudur dur =)))

Neyse fazla dellenme şimdi sağa sola saldırırsın gene, nebulayı bitircem revoyu öldürcem anneeee kaçın Shaklaban geliyor... Türkiye'de devrim yaptı adam uoda =))))

Şu şakşakcı bebelerine söyle huzur bozmasınlar, adam gibi işinizi yapın reklamınızı yapın oyuncu gelmiyorsa kısmet değilmiş deyin shift+delete çekin sphere olsun bitsin =)

5. sınıf reklam politikası ve 4 çapulcu ile yürümüyor bu işler hadi bakım sözlerime az kulak veresin deli oğlan

@b0nventre
Crazy bilmem ne, milletin serverinda reklam yapan valor yalakası işte bu arkadaşlardan biri =))

İftira at at, başınıza attığınız iftira kadar taş düşsün =) Aga nasıl bir ortama düştük ya, sunucu sahipleri sağda solda maşalarına reklam yaptırır olmuş vay uonun hali vay...

kurtlar kocayınca çakalların maskarası oluyormuş demek ki

Elbette benim Sphere'e yaptığım katkılar Nazghul, Mrsugarcube, Admin_Ben gibi insanların yaptığı katkıların yanında çok az. Ancak bu durumun ve benim açmış olduğum sunucuların (stones ve dot benimdi, magic arrow'a sadece connector yapmıştım) rofun ne kadar boktan bir sunucu olduğuyla alakasını anlayamadım ;)

heh dot doğru magic arrow değil, ciğerim olayı anlamıyon hala ısrar ediyon sana göre boktan bize göre güzel, mehmete göre süper olay o değil. Tartişma farklı bir konu sen ben sphere coderiyim oooo bakın diye zortluyon ortaya çıkıyon. Hee senin serverin dehşet süper acayip mükemmel owww götümüz geçti ondan orada oynuyoruz...

kafan hala basmıyor basmazda zaten bu saatten sonra, adamlar başlık açmış tartışma eleştiri yapın diye sen ne ediyon ne yapıyon git valorun başlığında öt, herkes istediği yerde oynuyor...

nebula ve revoyu bitir sen hadi bakıyım, ne güldüm o postuna u-sde yazmış bide amk 2 kod yazan kendini king sanıyor ya şu hallere bir bak...

gitte amk para kazan uoda harcanıyon sen

Para kazanıyorum zaten inşaat şirketim var, uo benim için sadece hobi. Ha diyeceksiniz o zaman nasıl uo'ya zaman ayırıyorsun.

E benim açtığım sunucular rof, nebula revo gibi değil ki. 3 ay girmesem yine 0 hata ile kendi kendine devam edebiliyor ve herşey otomatik :P Dot 100+ gün uptime süresine ulaşmıştı diye hatırlıyorum. Yine benim altyapımı kullanan Valor da 90 üzerini gördü sanırım facebookta görmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

xvert said:

@b0nventre

len çapıt gelde gemi ver bankaya, aç kaldık...

senin zaten üyelik almaman lazım hep dedim iq testi yapılsın diye hem reklam yapıyon hemde afk charları kesip oyuncu mu çekiyon valora, banlamak az bile

neyse gel bakim gemi getir

@b0nventre yardım eder çok yardımseverdir kendisi valor tarafından etle kemikle beslenmektedir. Adam o kadar zengin ki diğer tüm serverlara gidip ordan burdan player çekiyor valorun ameleliğini yapıyor sanki sizin botlu editli serveriniza gelecekmiş gibi.
valora sabah saat 7 de bakıyorm 60 online akşam 7 de bakıyorum yine 60 online. la gece yatarken botları çıkarın bari bu kadar anlaşılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

serverın başından beri oynuyorum sizin DAYAK guildiniz valordan gelme koçum hepsini kese kese bıraktırdım istatistiklere bak serverın en zengini olmam çok normal :) kaldıki benden çok daha zengin 4 5 adam daha var ama olsun onlar action yapmıyor yapsa onlarında elinden şekerlerini alırız <3
Sosyal ağlarda paylaş

Demek ki neymiş bu kadar edit yapmamaları gerekirmiş sana.Valoru oyuncuları kese kese bıktırmış bıraktırmış, bot sokacak hale getirmişsiniz.
Ah kıyamam sana ben.İşte bunlar hep o egonuzun tavan yapmasından kaynaklanıyor.Yakında valor diye bir server olmayacak o zaman mahallenizde top patlatırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

serverda birine crazy requiem edit de sana g.tüyle güler benim bütün itemlarım loot herkes bunu biliyor benden nefret eden oyunu bırakanlar bile hiç bir zaman edit demedi yalnış insanla konuşuyorsun edit olursam zaten oyunun hiç bir amacı kalmıyorki kendim edit olup oynamak için delinquen gibi 3 5 kuruş mu toplayayım pansiyon sahipleri adamlardan falan gereksiz ultima editsiz güzeldir büyüyünce anlayacaksınız tüm itemlarımı agzımda salyayla lootladım tüm server buna şahittir koçummm
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

xvert said:

Shaklaban said:

xvert said:

@Shaklaban

Abi büyüksün sen ya =)) sphere tamamen sen kodlasan ne olacak ? olay kod mu yazılım mı ? ne adamlar geldi geçti şu ultima dünyasından yanlarına yaklaşamazsın.

Bizim tartıştığımız şey o değil zaten senin sunucu açmaktaki ve devam ettirmekteki başarısızlığın.

magic arrow muydu ? stones miydi ? olmadı valor mu ? tutmadı mı patladık mı ?

herkes zevk aldığı yerde oynuyor, kimsenin şak şak cısı yalakası falan değilim zamanında senin sunucunda oynamış emek vermiş birisiyim ve ağzım çok yandı. Hala sağa sola saldırıyorsun yaşını merak ettim zeka olarak sıkıntılı bir tipsin belli ki.

Naptın account dosyalarını mı dağıttın, yoksa zibidi arkadaşlarına mı verdin bizim ailemizden 2 kişi valorda aynı hesapla oynadığımız için hacklendi ?

Şimdi şu kodlama örneğine gelelim önemli olan senin süper kod yazabilmen değil bunu oyuncuya sevdirip oynata bilmendir. Sen bir yerlerini de yırtsan sphere sıfırdan da kodlasan sadece kodlarsın işte ileriye götüremezsin.

Bu şeye benziyor F1 yarışındasın araban süper son sistem ile tasarlanmış ama pilotun beş para etmiyor birinci olamazsın adam senin arabandan daha düşük modelli araba ile pilotu sayesinde seni öperde geçer böyle. Sende kudur dur =)))

Neyse fazla dellenme şimdi sağa sola saldırırsın gene, nebulayı bitircem revoyu öldürcem anneeee kaçın Shaklaban geliyor... Türkiye'de devrim yaptı adam uoda =))))

Şu şakşakcı bebelerine söyle huzur bozmasınlar, adam gibi işinizi yapın reklamınızı yapın oyuncu gelmiyorsa kısmet değilmiş deyin shift+delete çekin sphere olsun bitsin =)

5. sınıf reklam politikası ve 4 çapulcu ile yürümüyor bu işler hadi bakım sözlerime az kulak veresin deli oğlan

@b0nventre
Crazy bilmem ne, milletin serverinda reklam yapan valor yalakası işte bu arkadaşlardan biri =))

İftira at at, başınıza attığınız iftira kadar taş düşsün =) Aga nasıl bir ortama düştük ya, sunucu sahipleri sağda solda maşalarına reklam yaptırır olmuş vay uonun hali vay...

kurtlar kocayınca çakalların maskarası oluyormuş demek ki

Elbette benim Sphere'e yaptığım katkılar Nazghul, Mrsugarcube, Admin_Ben gibi insanların yaptığı katkıların yanında çok az. Ancak bu durumun ve benim açmış olduğum sunucuların (stones ve dot benimdi, magic arrow'a sadece connector yapmıştım) rofun ne kadar boktan bir sunucu olduğuyla alakasını anlayamadım ;)

heh dot doğru magic arrow değil, ciğerim olayı anlamıyon hala ısrar ediyon sana göre boktan bize göre güzel, mehmete göre süper olay o değil. Tartişma farklı bir konu sen ben sphere coderiyim oooo bakın diye zortluyon ortaya çıkıyon. Hee senin serverin dehşet süper acayip mükemmel owww götümüz geçti ondan orada oynuyoruz...

kafan hala basmıyor basmazda zaten bu saatten sonra, adamlar başlık açmış tartışma eleştiri yapın diye sen ne ediyon ne yapıyon git valorun başlığında öt, herkes istediği yerde oynuyor...

nebula ve revoyu bitir sen hadi bakıyım, ne güldüm o postuna u-sde yazmış bide amk 2 kod yazan kendini king sanıyor ya şu hallere bir bak...

gitte amk para kazan uoda harcanıyon sen

Para kazanıyorum zaten inşaat şirketim var, uo benim için sadece hobi. Ha diyeceksiniz o zaman nasıl uo'ya zaman ayırıyorsun.

E benim açtığım sunucular rof, nebula revo gibi değil ki. 3 ay girmesem yine 0 hata ile kendi kendine devam edebiliyor ve herşey otomatik :P Dot 100+ gün uptime süresine ulaşmıştı diye hatırlıyorum. Yine benim altyapımı kullanan Valor da 90 üzerini gördü sanırım facebookta görmüştüm.

Yav he he, hangi inşaat şirketiymiş bu biz duyduk mu ? bizim inşaat grup şirketlerimiz var kesin bilirim büyük firmaysa

şu gemide staff varken kaldırmam durumunu çöz bak enseleniyorsunuz böyle büyük coder
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

serverda birine crazy requiem edit de sana g.tüyle güler benim bütün itemlarım loot herkes bunu biliyor benden nefret eden oyunu bırakanlar bile hiç bir zaman edit demedi yalnış insanla konuşuyorsun edit olursam zaten oyunun hiç bir amacı kalmıyorki kendim edit olup oynamak için delinquen gibi 3 5 kuruş mu toplayayım pansiyon sahipleri adamlardan falan gereksiz ultima editsiz güzeldir büyüyünce anlayacaksınız tüm itemlarımı agzımda salyayla lootladım tüm server buna şahittir koçummm

Bana abi diyecek yaşdasın liseli arkadaşım.Bu ağzının bozukluğu nereden geliyor. Serverda oyuncu mu varda kime seni soracaz? :) Dediğim gibi seni valorda etle,kemikle besliyorlar baksana salyaların akmış :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim yaşımı bilme ihtimalin yok güzel kardeşim serverda Soprano ve rofdaki dayak a.ş vardı biz butchery community(requiem) olarak her birini kese kese bıraktırdık oyuna girip son olaylara bakabilirsin yada foruma girip butchery community konusuna bakıp bilgilenebilirsin köylü güzeli

tabi sizin serverda lootun önemi yok herkes edit olunca :)
https://www.facebook.com/Valor-UO-Shard-435913779932619/?fref=ts

http://imgur.com/so52swV delinquen nebulanın gizli sahibiymiş :/
Sosyal ağlarda paylaş

len tofik 30dk makara yaptım çıkara çıkara onu mu çıkardın =))

ben delinquenim dedim mi sana hiç. banımı aç diye yalvarıyon valor sunucusunda hahahaha işedim haaaa...

yok sunucuyu kaliteli yapın gelelim ailecek yok burada sistem var, sistem diye gösterdiğin eften püften mysql ile yazılmış sadece büyük coderler yazar şaklaban gibi başkası yapamaz trde renkli runebookumuşta bilmem 16 sayfa mysqlmüşte bilmem ne....

senin baban benim babamı döver moduna soktunuz iyice, isteyen istediği yerde oynasın herkes eşşek mi amk yiter gari yordun beni...

o küçük kafana sok rofuoda yönetici değilim oyuncuyum yönetici olsam kalkıp senle zaten muhattap olmam =))

Banımı aç abeyy : http://hizliresim.com/qB3y9D

Sistemleri düzeltte gelek : http://hizliresim.com/5V4qpj

niye gelecen rofa, valor gibi kalite abidesi varken madem... kendinle çelişiyon duruyon

banımı aç diye yavalvarıp durma bana artık
Sosyal ağlarda paylaş

@b0nventre Liseyi yeni bitirmişsin yaşını tahmin etmek pek de zor olmayacaktır.Edit edit ağzından edit lafı düşmüyor kişi kendinden bilirmiş, demek ki o kadar çok edit olaylarına karışmışsın ki sürekli şüphelerin korkuların var.

Emre emek abicim seni avutamıcaz burada.millete köylü diyorsun da köylü milletin efendisidir.
sen bir kendine bak bakalım aşağıda?
valordaki edit charlarınızı satın para kazanın masa fakir kalmış
Hadi abim sen git kuru fasulye ile rakı iç :)

resim
Sosyal ağlarda paylaş

Çok heyecanlı oldu amk =)

olum rakıyla kuru fasülye yiyen adam bunlar ben daha bulaşmam amk...

fakirler absolut'u vodka diye içiyorlar, biz onla duş almıyoruz pehiiiiiiii

len pale antalyalısın madem özel mesajda telefonunu ver adamlık gösteriyim. Sohoda ağırlayımda abine olan izzeti ikramı öğren kelek
Sosyal ağlarda paylaş

banımı aç ailecek gelicez dememin tek sebebi sizi gaza getirip böle saçmalatmakdı başarılıda oldum http://imgur.com/so52swV bu nedir abi adamlar nebulanın asıl kurucusu biziz dediler :D

Truis sabri sensin galiba delinquen e maddi imkanları saglamak yerine pansiyonunla ilgilende belki biraz büyürsünüz hayır maddi imkanları saglıyorsun sadece page bakıyorsun ve kendine edit basıyorsun değişik kafalar ha hayatınızda rakı balık yapmadıysanız oda sizin sorununuz yahu :D kafanızı kaldırıp biraz sosyal olun demekden başka çarem kalmıyor galiba ama köydede ne yapabilirsiniz ki :(
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

ailecek geliriz derken belki edit yaparsınız diye söledim sizin serverda ailecek gelene edit yapıyormussunuz ondan dolayı :D

Kendi kendini ele veriyosun biraz beyin lütfen :)
Demek ki ailece edit olmadığınız yerde oynayamıyorsunuz. Komedisiniz vallahi sabah sabah hiç güleceğim yoktu.Siz valordan başka hiç bir yerde oynayamazsınız barınamazsınız.
Hadi selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

valordan başka serverda oynamam girdiniz ve oha dediniz zaten hani gemi ss i ? o sistemlerden bir tanesini yapmaya beyniniz yetiyorsa yapın sizin serverda oynayalım ordan burdan connector alıp hazır scriptlerle server açmayı babam da yapar

30dk daşşak geçtik diyom adam nediyor =)) amk googleyi ben kurdum deseme inanacak moloz =)))

olum bemim yıllık cirom'un sen hayal edemezsin napacan pansiyon punsiyon...

bizim inşaat firmamız var, ben zaten spherede büyük koderim =))

babanda açsın o zaman niye açmıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valor çok king server baba. 70 gün uptime var ama online player 10. :)
Uptime'yi başarı mı sanıyorlar yada sistemleri ?
Başarı kitleye ulaşmışsan başarıdır.
Sende ilerde büyüyünce server açarsın crazy can. Tabi kuru fasulye yemekten zaman kalırsa :)

not: sabri değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...