Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rof Uo

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

@Shaklaban

Bulunduğun mevcut sunucuda mı oynasınlar ? 4.sınıf, bot ile şişirilmiş bütün worldun boş olduğu ve sağda solda yok nebulayı bitireceğiz yok revoyu bitireceğiz gibi şekilden şekilde giren ?

Rezilsiniz ağlanacak halinize gülüyor birde sağa sola durmadan çamur atıyorsunuz.

Elinde ki oyuncu kitlesini koruyamamış oldschool tarzı sunucu ile Türkiye deki ultimacıları çekemeyen ve çekemediği gibi sağa sola saldıran bir tipsiniz.

Çevresine 4 tane şak şakçı almış sağda solda milletin serverin da reklam yaptırıyorlar onlardan 2-3 tanesi burada zaten.

Tutturan tutturmuş, başarı hep editle suçlanır. Çamur at izi kalsın be güzel kardeşim.

Boş laf yapacağına düşün bakalım nerede hata yaptığını, inşallah beter olursunuz botları kaldırında gerçek useriniz ortaya çıksın.

En yakın zamanda kapanmanız dileği ile

bknz : http://rofuo.com/forum/index.php?topic=704.0

bknz : http://hizliresim.com/81k62A

Biz her sunucuda oynarız, en çok nerede zevk alıyorsak ailecek oradayız. Fakat senin sunucunda açtığımız aynı hesaplarımız hep hack yedi nedense ? Çocuksunuz daha büyüyceksiniz abicim
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

RofUo said:

Yorumların hepsini okudum. İyi ya da kötü yorum atanların hepsine saygılarımızı sunarız.

Forum üyelerinden kendi iyilikleri için tek bir ricam var eğer ki ultima online oyununa gönül vermişseniz lütfen serverımıza gelin bakın, Oynayın demiyorum bir girip bakın .

Şu anda 3. ayımıza girmekteyiz. Sabah saat 11 den diğer sabahın sabahın ilk ışıklarına kadar action keyfi yaşatan, 24 saat Rp, Pve keyfi yapan oyunculara sahibiz çok şükür. Online bilgimize Uostat ve uolistten bakabilirsiniz.

Pati UO ailesini de aramızda görmekten keyif alacağız. Muhabbet etmeye olsun gelin bekliyoruz mutlaka.

İyi günler dilerim

neyine baksınlar yav, klasik 3. sınıf dandik serverlardan bir tanesi sadece. ailece gelenlere neler veriyorsunuz bize bunlardan bahset, sonuçta edit olmadıktan sonra bu kadar yetersiz bir sunucuda kimse oynamaz...

@Shaqlaban adeta entry-nick uyumu
Sosyal ağlarda paylaş

http://prerelease.sphere.torfo.org/revisions.php?rev=56b

ctrl + f yapıp shaklaban diye aratırsan yalakalığını yaptığın freeshard'ın kullandığı emülatörün içinde benim kodlarımın çalıştığını görebilirsin ;)

yaptığım commit'lerin tarihine bakarsan sphere open source olmadan önce, sadece sözleşme ile dev alındığı zamanlara ait olduğunu da anlayabilirsin.

keşke biraz daha yüksek zeka seviyen olsaydı da nick ile dalga geçmek yerine yalakalığını yaptığın adamları savunabilecek daha etkili argumanlar üretebilseydin...
Sosyal ağlarda paylaş

valorda player azaldı diye rof da kastım edit den geçilmiyor ... valor a tekrar döndüm bi baktım player patlaması olmuş valor'un help menusundeki sistemler bile rofdan iyidir delinquen e aynısından yaparmısın pls dedim adam nasıl yapayım tarzında konuştu :( buyrun buda serverın hepsinin bot olmadıgının kanıtı :D https://www.facebook.com/Valor-UO-Shard-435913779932619/?fref=ts
Sosyal ağlarda paylaş

@Shaklaban

Abi büyüksün sen ya =)) sphere tamamen sen kodlasan ne olacak ? olay kod mu yazılım mı ? ne adamlar geldi geçti şu ultima dünyasından yanlarına yaklaşamazsın.

Bizim tartıştığımız şey o değil zaten senin sunucu açmaktaki ve devam ettirmekteki başarısızlığın.

magic arrow muydu ? stones miydi ? olmadı valor mu ? tutmadı mı patladık mı ?

herkes zevk aldığı yerde oynuyor, kimsenin şak şak cısı yalakası falan değilim zamanında senin sunucunda oynamış emek vermiş birisiyim ve ağzım çok yandı. Hala sağa sola saldırıyorsun yaşını merak ettim zeka olarak sıkıntılı bir tipsin belli ki.

Naptın account dosyalarını mı dağıttın, yoksa zibidi arkadaşlarına mı verdin bizim ailemizden 2 kişi valorda aynı hesapla oynadığımız için hacklendi ?

Şimdi şu kodlama örneğine gelelim önemli olan senin süper kod yazabilmen değil bunu oyuncuya sevdirip oynata bilmendir. Sen bir yerlerini de yırtsan sphere sıfırdan da kodlasan sadece kodlarsın işte ileriye götüremezsin.

Bu şeye benziyor F1 yarışındasın araban süper son sistem ile tasarlanmış ama pilotun beş para etmiyor birinci olamazsın adam senin arabandan daha düşük modelli araba ile pilotu sayesinde seni öperde geçer böyle. Sende kudur dur =)))

Neyse fazla dellenme şimdi sağa sola saldırırsın gene, nebulayı bitircem revoyu öldürcem anneeee kaçın Shaklaban geliyor... Türkiye'de devrim yaptı adam uoda =))))

Şu şakşakcı bebelerine söyle huzur bozmasınlar, adam gibi işinizi yapın reklamınızı yapın oyuncu gelmiyorsa kısmet değilmiş deyin shift+delete çekin sphere olsun bitsin =)

5. sınıf reklam politikası ve 4 çapulcu ile yürümüyor bu işler hadi bakım sözlerime az kulak veresin deli oğlan

@b0nventre
Crazy bilmem ne, milletin serverinda reklam yapan valor yalakası işte bu arkadaşlardan biri =))

İftira at at, başınıza attığınız iftira kadar taş düşsün =) Aga nasıl bir ortama düştük ya, sunucu sahipleri sağda solda maşalarına reklam yaptırır olmuş vay uonun hali vay...

kurtlar kocayınca çakalların maskarası oluyormuş demek ki
Sosyal ağlarda paylaş

güzel kardeşim rof un forumlarında easy uo ve benzeri programlar dan şikayetci olan bi ton insan var yıl 2016 senin playerların edit olmasa senin serverında 1 kişi oynamaz emin ol zaten kaliteli bir tane playerın yok degişik degişik pvp server'ı çocukları hepsi küfürbaz ergenler şu bug'a bakarmısın allah aşkına yıl 2016 yahu ayıptır günahtır.Crazy Requiem nickim beni iyi bilirsin edit olmadıgım halde erathia'da millet edit diyip bir ton aglıyordu çok kişi bıraktırdım serverından :) kimsenin yalakası degilim sende güzel bir sunucu açsan edit yapmasan senide savunurdum ama malesef adın editci DelinQuen diye geçiyor heryerde bu arada valor'un sistemleriyle açılan dot 400 player falan görüyordu
http://i.hizliresim.com/v4mzdz.png
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

güzel kardeşim rof un forumlarında easy uo ve benzeri programlar dan şikayetci olan bi ton insan var yıl 2016 senin playerların edit olmasa senin serverında 1 kişi oynamaz emin ol zaten kaliteli bir tane playerın yok degişik degişik pvp server'ı çocukları hepsi küfürbaz ergenler şu bug'a bakarmısın allah aşkına yıl 2016 yahu ayıptır günahtır http://i.hizliresim.com/v4mzdz.png

Benim serverim yok olsa zaten sizin gibi sağda solda millete çamur atarak iş yapmaya kalkmam...

senin daha oyun bilgin sıfır kardeşim, gemi ile gidilebiliyor çeke kişinin ekranında öyle siyah görünmüş, gemideki kişi denizde gidiyor valorda da giderim böyle ne olacak yani =))) Lamerlikte sınır tanımıyorsun olum sen iyice...

oyunu öğren senle sonra tartışalım...

easy uo diye ağlasın dursun millet bizede pyramidde easy uo, speed dediler halbuki hiç bir bok yok. Her yatan ağlar olmuş naparsın, ki zaten piyasadaki connectörler belli ercan yapımı en iyi connectör...

açabiliyorsan açta görelim çapını
Sosyal ağlarda paylaş

b0nventre said:

senin serverında açamadıgım program yok ve senin delinquen oldugun =) şu gülüşünden belli valor da account aç gemiyle ordan ss çek sana nasıl programları açtıgımı anlatıyım tabi anlarsan

harbi çocuksun sen daha ya =)) benim normal yazışma şeklim deki smileyimdir bu =))

bunu her yapan delinquen mi =)) ahhh çocuk ahh ...

valorda bunu yaparsam özür dileyip abi büyüksün sen de yeterli, sen connectörü zor açıyon programı nasıl açacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

xvert said:

@Shaklaban

Abi büyüksün sen ya =)) sphere tamamen sen kodlasan ne olacak ? olay kod mu yazılım mı ? ne adamlar geldi geçti şu ultima dünyasından yanlarına yaklaşamazsın.

Bizim tartıştığımız şey o değil zaten senin sunucu açmaktaki ve devam ettirmekteki başarısızlığın.

herkes zevk aldığı yerde oynuyor, kimsenin şak şak cısı yalakası falan değilim zamanında senin sunucunda oynamış emek vermiş birisiyim ve ağzım çok yandı. Hala sağa sola saldırıyorsun yaşını merak ettim zeka olarak sıkıntılı bir tipsin belli ki.

Naptın account dosyalarını mı dağıttın, yoksa zibidi arkadaşlarına mı verdin bizim ailemizden 2 kişi valorda aynı hesapla oynadığımız için hacklendi ?

Şimdi şu kodlama örneğine gelelim önemli olan senin süper kod yazabilmen değil bunu oyuncuya sevdirip oynata bilmendir. Sen bir yerlerini de yırtsan sphere sıfırdan da kodlasan sadece kodlarsın işte ileriye götüremezsin.

Bu şeye benziyor F1 yarışındasın araban süper son sistem ile tasarlanmış ama pilotun beş para etmiyor birinci olamazsın adam senin arabandan daha düşük modelli araba ile pilotu sayesinde seni öperde geçer böyle. Sende kudur dur =)))

Neyse fazla dellenme şimdi sağa sola saldırırsın gene, nebulayı bitircem revoyu öldürcem anneeee kaçın Shaklaban geliyor... Türkiye'de devrim yaptı adam uoda =))))

Şu şakşakcı bebelerine söyle huzur bozmasınlar, adam gibi işinizi yapın reklamınızı yapın oyuncu gelmiyorsa kısmet değilmiş deyin shift+delete çekin sphere olsun bitsin =)

5. sınıf reklam politikası ve 4 çapulcu ile yürümüyor bu işler hadi bakım sözlerime az kulak veresin deli oğlan

@b0nventre
Crazy bilmem ne, milletin serverinda reklam yapan valor yalakası işte bu arkadaşlardan biri =))

İftira at at, başınıza attığınız iftira kadar taş düşsün =) Aga nasıl bir ortama düştük ya, sunucu sahipleri sağda solda maşalarına reklam yaptırır olmuş vay uonun hali vay...

Elbette benim Sphere'e yaptığım katkılar Nazghul, Mrsugarcube, Admin_Ben gibi insanların yaptığı katkıların yanında çok az. Ancak bu durumun ve benim açmış olduğum sunucuların (stones ve dot benimdi, magic arrow'a sadece connector yapmıştım) rofun ne kadar boktan bir sunucu olduğuyla alakasını anlayamadım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

Şimdi Bronx gelip selam yazsa ne kapak olur ama.

Bronx'un bi bok bildiği yoktu, sağdan soldan topladığı şeylerle zar zor yazdığı çöpleri yaydığı için zaten sphere sunucular bu kadar kötü durumda. Tabi rof gibi sunucusunu hala o script'ler üzerine temellendiren sunucular için yüce bir insan olabilir orasını bilemem.

Bronx dediğin adam sphere dev. bile değil lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

xvert said:

@Shaklaban

@b0nventre

Elbette benim Sphere'e yaptığım katkılar Nazghul, Mrsugarcube, Admin_Ben gibi insanların yaptığı katkıların yanında çok az. Ancak bu durumun ve benim açmış olduğum sunucuların (stones ve dot benimdi, magic arrow'a sadece connector yapmıştım) rofun ne kadar boktan bir sunucu olduğuyla alakasını anlayamadım ;)

heh dot doğru magic arrow değil, ciğerim olayı anlamıyon hala ısrar ediyon sana göre boktan bize göre güzel, mehmete göre süper olay o değil. Tartişma farklı bir konu sen ben sphere coderiyim oooo bakın diye zortluyon ortaya çıkıyon. Hee senin serverin dehşet süper acayip mükemmel owww götümüz geçti ondan orada oynuyoruz...

kafan hala basmıyor basmazda zaten bu saatten sonra, adamlar başlık açmış tartışma eleştiri yapın diye sen ne ediyon ne yapıyon git valorun başlığında öt, herkes istediği yerde oynuyor...

nebula ve revoyu bitir sen hadi bakıyım, ne güldüm o postuna u-sde yazmış bide amk 2 kod yazan kendini king sanıyor ya şu hallere bir bak...

gitte amk para kazan uoda harcanıyon sen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...