Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

abi lig maçı gibi tek maçlık bi şey değil ki bu rakip iyi oynadı hak ettiler vs olsun.
her şey skor avantajı. fener oynasa da oynamasa da 1-1'den sonra o skoru çok rahat koruyabilirdi hakem olmasaydı.

ha tabi benim çok umrumda değil sadece maç esnasında baya üzüldüm göz göre göre bi takımın bu şekilde hakkının yenmesine.
geçmiş olsun fenerlilere.
Sosyal ağlarda paylaş

Eleme usulü turnuva oynuyoruz, ilk maçı gol yemeden kazanıp deplasmana gelmişiz, çılgın gibi "top yapmamız" gerekmiyor. Tamam beklentinin de biraz altında bir oyunla başladık maça ama bedavadan 2 gol 1 kırmızı kart + teknik direktör atma ikramları olmasa elenecek kadar da değildik.

Hadi ilk golü ve VP'yi geçtim, penaltı + Topal olayı olmasa kesinlikle 3-1'e gideceğini düşünmüyorum maçın, atabilirdik bile. Hem en önemli adamı attı hem gol verdi, mental olarak da bitirdi takımı. Pozisyon da bildiğin "böyle durumlarda çarpma bile saymıyoruz bakın ellerini saklamış" diye sempozyumlarda falan kullanmalık pozisyon yani, elini düzgün kapatmayıp çakallık umuyor falan olsa neyse derim. Hadi yine %10 ihtimalle bir mallık yaptın penaltı dedin, sarı kartlık ne var orada, direkt kasıtlı.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

umarım 31 çekerken elle oynama diye penaltı verilip, kırmızı kart yersin. çükünü duvara asarlar.

Fena yediler valla hakkınızı.

Maçın son 5 dakikasına baktım bu kadar ne oluyor diye, Avrupa'daki "Barbar Türkler" imajını şahane sağlamlaştıran bir Fenerbahçe gördüm.

Sonra özeti izleyince anladım işin iç yüzünü. Hakemi itmek yine öküzlük ama hakem de günahsız değil hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Volkan şen biraz saf gibi ya. kızıp itmiş. Ben asıl kaleci volkan nasıl sabretti onu merak ediyorum.

Şey çok komikti. Kjaer acayip sakin herif. Bir pozisyonda o bile yumruğunu sıkıp böyle "çemçüğü geçiricem lan" hareketi yaptı topa doğru, geriye doğru dönerken. Sanırım de souza nın pozisyonda.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

rvp cok bariz elle aldığı topa bile utanmadan itiraz ediyor. siz de hakem kötü sanıyorsunuz. baya iyi mac yönetiyor adam. yardımcısı ofsaytta sicti ama

Adam her konuda haksız. Her konuda ağlıyor.
Helal olsun valla. Gerçek bir BJKli.

http://www.haberler.com/hirvatlar-dan-skandal-bebek-manseti-8270831-haberi/

Edit: Adettendir ZAaaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşlılar da "ya evet fenerin hakkını yediler yazık oldu AMA hakem yüzünden maç kaybetmenin nasıl bi şey olduğunu anlamışsınızdır" argümanına nasıl tutunmuşlar hep bir ağızdan aynı şeyi söylüyorlar lol

he evet TR de bi tek sizin hakkınız yeniyor bi tek siz hakem yüzünden kaybediyosunuz he. ulan bu takıma 4324543 maç hiç penaltı verilmedi kaç tane maç gitti öyle, rekor var yani bu konuda hala şömdö önlödönöz mööö

he anladık he.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Beşiktaşlılar da "ya evet fenerin hakkını yediler yazık oldu AMA hakem yüzünden maç kaybetmenin nasıl bi şey olduğunu anlamışsınızdır" argümanına nasıl tutunmuşlar hep bir ağızdan aynı şeyi söylüyorlar lol

he evet TR de bi tek sizin hakkınız yeniyor bi tek siz hakem yüzünden kaybediyosunuz he. ulan bu takıma 4324543 maç hiç penaltı verilmedi kaç tane maç gitti öyle, rekor var yani bu konuda hala şömdö önlödönöz mööö

he anladık he.

argüman o değil abi anlamamışsın işte.

Argüman hakemin eyyam yapmaaması, fenere verdi diye bragaya da penaltı vermemesi, itiraza çirkefliğe prim bırakmaması. VE önemlisi fenerli futbolcuların ve TDnin bu duruma iç alışık olmadığını göstermesi.

Medya başlamış operasyon moperasyon, yok abi öyle bişey. Hakem elle oynamayı yanlış gördü ve hatalı penaltı+kart verdi. Ofside zaten kaçrıılabilecek ince bi ofside. Kimse ne fenere ne TR futboluna operasyon yapmadı. Yaptı demek ağlamak oluyo işte.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Aziz hakem satın alamayınca böyle oluyor işte. Kendi düşen ağlamaz. Siz de ağlamayın. Nasıl olsa kendi liginiz de bunun gibi bir sürü satın aldığınız hakem var. Bundan daha beter şekilde kazandığınız maçlar var.

Son olarak aldınız mı UEFA yı. Gittiniz mi Basel'e ?

Bye.

AHAHAHAHAHAHAHAAH nası unuttuk Rabiayı ya.
İbretlik paylaşım karşiim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...