Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Catze said:

bazıları trolleye trolleye banlattılar sonunda birilerini, gece başarılarını düşünüp mastürbasyon mu yapıyorlar zaten kızgın insanların, kızgınlıklarını kendi üstlerine çekip banlattıkları zaman anlamıyorum hakkaten.

şahsen bunu yapan aktiftablet, calimero gibilerin de yörüngeyi ziyaret etmesi gerekiyor bence.

edit : apple ı saymadım, o fabrika çıkışı öyle, kasıt olduğunu düşünmüyorum.

napmışız başkasını banlatacak?

Zaa da mı demiyah?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi baktım, ilk gol ofsayt çok büyük ihtimalle pozisyon ama düzgün açı bulamadım. bu arada öle kallavi nasıl kaçabilir denecek bi ofsayt diil sanki.

topal'ın penaltı pozisyonunda topal sanki çakallık yapıyor hani. böle yana doğru dönerek topun gidişatını engellemek gibi emeli var gibin.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

apple senin sorunun çok başka ya.

buraya silinecek düzeyde terbiyesiz postlar atan, her hafta rakip takımın topicinde bekleyip ''hakem'' kelimesini yakalayıp yine ağlamaya başladınız diyen ben değilim.

ben sahada ne görüyorsam onu söylüyorum, katılırsın katılmazsın, kimseye de aksi görüşte diye hakaret etme hakkını kendimde bulmuyorum.

olay beşiktaş fener futbol değil, haksızlıklardan mutlu olan insanlara acıyorum sadece.

ister rakip hakemle yenilince sevinsin, ister sevmediği birinin iş hayatında başına haksız bişey gelsin,ister siyasetle ilgili bir konu olsun. kişiliğim bu haksızlığı sevmiyorum, sen ağlak diyorsun diye de bundan gocunmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

bilmem öyle hatırladım, belki de yanlış hatırlamışımdır geri dönüp bakmadım da aktiftablet bariz arandı ya, ondan eminim.

sleepingdeathi bilemedim de
Liebe kendi kendine küfredip banlanmış ahahahaha
kendi kendini mi şikayet etmiş acaba
açın Liebe'nin banını ya hiçbşy yapmamış
Sosyal ağlarda paylaş

İlk gol çok bariz olmasa da ofsayt. İlk maçta bizim de hemen hemen aynı ölçüde ofsaytımızı lak diye görenler buna ses etmediler. Topal'ın ilk sarısı doğru. VP'nin atılması %80 hatalı. Penaltı %100 hatalı, hadi eskaza penaltı dedin ikinci sarı kartı vermek %500 hatalı. Sonuçta tüm Türk takımları da Türk hakemleri ve TFF'den ötürü şımarık cahil takımlar olduğundan, haksız 2 gol yemiş ve bir de kırmızı kart görmüşken oyun disiplininden kopmamak, psikolojini bozmamak imkansız. Şak diye düştüler hakemin ve UEFA'nın tuzağına.

En azından maçın son 25 dakikasındaki rezillikler olmasa yarın dünya hakemin rezilliğini ve haksız elenişimizi konuşacaktı. Şimdiyse "BARBAR TÜRKLER YENİLGİYİ HAZMEDEMEDİ SAHAYI BİRBİRİNE KATTI, HAKEMİ YUMRUKLADI" falan diyecek. Sağlık olsun.

Kadıköy'deki maçtaki Fransız böyle bariz kararlar yerine çok göze batmayan takdir haklarıyla doğramıştı bizi, ama ilk maçı kazanıp iş ciddiye binince böyle oldu işte. Yapacak bir şey yok. Senin başkentinde ayda bir canlı bomba patlarsa, hükümetinden hiçbir somut tepki olmazsa olacağı bu. Kalkıp Dortmund'u, Liverpool'u İstanbul'a mı gönderecekti adamlar?
Sosyal ağlarda paylaş

ya objecktif izleyemeyen kuralı göz göre göre yok sayanlar burda yazmasın ya en azından gidin kendi takımınızın konusunda gidin yazin ya bune ya...

biz zaa desek ban yiyiorduk eskiden Noldu BU banlar ? banlayın arkadaşım!

"ezik ezik ezik" kaçkere ezik denmiş noluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

hakem net öldürdü maçı. division oynarken baktım, pozisyonları da gördüm. o penaltı herhangi bi derbide verilse o hakem kafasını kaldıramaz 3. ligden.

ha üzüldüm mü? tabiki hayır lan. avrupaya nasıl gittiğimizi unutup biz realden 5 6 yiyince forumda zaa diyen taraftara mı üzüleyim yahu. ha yok "türkiye reklamı oluyor, bi de puan kazanıyok" diyenlere de, yok abi gerek yok.

onu geçtim "bi üöfö kipiniz vir" başka bişi yokmuş gibi gösterenlere de kızıyorum da

evden çıkarken bakalım bugün ölecez mi lan diye çıkıyorum. yani sonuç olarak:

gg. no rmk.

futbolunu da skeyim, taraftarlığını da. kafa dağıtayım diye yazdım önceki dediklerimi. cumartesi evden çıkmam lazım, tunus caddesine gitmem lazım. sürekli düşünüyorum insanlara son dediğim ne olur diye, dört bin parçaya bölünürsem eğer.

gg. no rmk.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

bilmem öyle hatırladım, belki de yanlış hatırlamışımdır geri dönüp bakmadım da aktiftablet bariz arandı ya, ondan eminim.

Hiç de trollemedim kimseyi ya.

Yan hakemin kaçırdığı ilk ofsayt gol oldu, ve orta hakem iyi yönetirken feci bi elle oynama kararı verdi. Buna hiç itiraz etmedik zaten.
Ama tartıştığımız şey penaltıya kadar hakemin iyi yönettiğiydi sadece.

Bazen hakemin tek hatası maçı bi takımdan alıp diğerine verebiliyor bu da fenerin şanssızlığı oldu bu akşam.

Ha penaltıdan sonra fener 2-1e yatabilirdi futbolcular şımarıklık yapmasaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

UEFA terör olayları nedeniyle Turk takımlarıyla uğraşmak istemedi çok net. Ancak fenerbahçeli arkadaşlar hakem hatalarıyla maç kaybetmenin nasıl bir his oldugunu öğrendiler bu sevindirici. bundan sonra hakem sayesinde kazandıkları maçlarda biraz empati yapabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Laf söyledin bal kabağı souldarkhorn....

Yanlışı zaten eleştiriyoruz, doğruyu da alkışlıyoruz.

Şimdi fener geçmişte ne yaparsa yapsın dün akşam onlara yapılanları haklı çıkarmıyor ki?

Böyle nefret söylemleri yüzünden bu hallerdeyiz.

Sag duyunu severim senin bal dudaklim
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

UEFA terör olayları nedeniyle Turk takımlarıyla uğraşmak istemedi çok net. Ancak fenerbahçeli arkadaşlar hakem hatalarıyla maç kaybetmenin nasıl bir his oldugunu öğrendiler bu sevindirici. bundan sonra hakem sayesinde kazandıkları maçlarda biraz empati yapabilirler.

ahah öyle bir olay olmayacak. ilk fb maçında olur böyle hatalar, ilk bjk maçında amma ağladınız beyler havalarda uçuşacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...