Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Fistan said:

gruplardan bile çıkamayan beşiktaşın başına gelse şu hakem haftasonu yürüyüş falan düzenlerlerdi zuahaha

Yahu biz hakemden gol yemis takimiz
O zamam yurumedik simdi mi yuruyelim

Lan bunu gercekten iciniz rahat ederek diyebiliyormusunuz ya inanamiyorum...

Hakem oynamaya izinmi verdi? Ilk gol ofsayt 2. Penalti degil hem ofsaytti digerlerini saymiyorum zaten oyun koptu

O psikolojide oyuncular patladi... Biz burda ekren basinda delirdik kafayi yedik
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Fener bize fena bilenir simdi. Gerci ne farkeder ya dfsfs.

Bir tek penalti pozisyonunu gordum de applevodka haksizsin:)

Haksiz olman hakemin baska hatasi olup olmamasindan degil, su hakem BJK'ye gelmis olsa yazacagin mesajlari tahmin etmemden dfss..

Ama iste kotu hakem heryerde var. Avrupa da da vardi zaten ligleri takip edenler goruyordur hep.

Yukaridaki resim dogru son dakika filandi hatta..

penaltı bence de penaltı değil, ha oyle pozisyonlara penaltı calınan 50 tane tr ligi 100 tane dünyadan pozisyon bulup koyarız da bu kararın yanlış olduğu gerçeğini değiştirmez :D

ama daha ilk yarı bitmeden hakem de hakem diye ağladı spiker, rvp topu elle alıyor itiraz ediyor, alves adamın sırtına oturuyor itiraz ediyor, burdakilerde lan hakem bok gibi yönetiyor diyor, cidden penaltıya kadar tek 1 yanlış kararı olmayan adama kac kişi ağladı burda, spiker ağlaya ağlaya bir hal oldu.
o kadar büyütülecek bişey yoktu penaltıya kadar,hiç yoktu hatta :D

mesela aptal yorumcular cıkmıs topalın kendini attığı yer orta saha neden sarı cıktı diyor, bunu duyan taraftar da lan hakem bizi yaktı diyor.

hakemi aldatmanın yeri olmaz, niyetin oysa sarıyı alırsın, ama işte yorumcular aptal olunca insanları manipüle ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

futbol gibi salisede milyon tane şeyin olduğu bir oyunda caps üzerinden pozisyon yorumlayacak kadar cahil olmayı neye borçlusun acaba apple :( ulan video koy da bari hehe evet biraz öyle olmuş diyelim ya

Onayına ihtiyaç yok ki. Olan o. Penaltıyı sen kazanırsan sorun değil, "öyle olmuş" der geçersin, ama aleyhine olunca hakem dağıttı bizi.

Plx...
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Llama said:

Fistan said:

gruplardan bile çıkamayan beşiktaşın başına gelse şu hakem haftasonu yürüyüş falan düzenlerlerdi zuahaha

Hakem oynamaya izinmi verdi? Ilk gol ofsayt 2. Penalti degil hem ofsaytti digerlerini saymiyorum zaten oyun koptu

O psikolojide oyuncular patladi... Biz burda ekren basinda delirdik kafayi yedik

Oynama izin verdi abi goller dışında bişey yapmadı.
2-1 de hala fb geçerken turu 10 kişi maça konsantre olup iyi savunma yapıp geçebilirdi turu çok rahat bi şekilde.

Ama ligdeki hakemlerin yapmadığını yapıyor burda hakemler, eyyam yapmadan, kayırmadan çalıyo işte
Taç pozisyonu em güzel örnek, aynısını bragaya da çaldı adamlar hiç itiraz etmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Llama said:

Fistan said:

Penalti disinda ben kartlarda bi sorun gormedim
Ama elmanin koydugu foto penalti olayi dogru ise hakem on numara mac yonetmis
Sosyal ağlarda paylaş

hakemi savunan yok beyler, olayı farklı yönlere çekmeyin. beşiktaş'a hep olan şeyler diyoruz, biraz empati yapın diyoruz.

ama herkesin bildiği gibi kalan haftalarda bjk topiklerinde aynı kadro "beyler ağlamayın zaaaa"ya geçiş yapacak. bunda hepimiz hemfikiriz sanıyorum sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Editor said:

Llama said:

Fistan said:

Oynama izin verdi abi goller dışında bişey yapmadı.
2-1 de hala fb geçerken turu 10 kişi maça konsantre olup iyi savunma yapıp geçebilirdi turu çok rahat bi şekilde.

Ama ligdeki hakemlerin yapmadığını yapıyor burda hakemler, eyyam yapmadan, kayırmadan çalıyo işte
Taç pozisyonu em güzel örnek, aynısını bragaya da çaldı adamlar hiç itiraz etmedi.

Taç pozisyonunda hakeme itiraz yok zaten, souza şenerin mallığına kızıyor iki maçtır aynı şeyi yapıoyor diye, yaptığı hareket salakça orası ayrı. Maçı gözünüzle izleseniz anlayacaksınız zaten souzanın orada benim tepkim moderatöre dediğini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...