Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

yok yok kaçma gel buraya salak falan deyip sonra milleti banlattınız deyip sonra da sana söyleyeceklerim bu kadar insan ol demekle olmuyo, ne yapmışım kardeş?

fenerli psikolojisine burda da sahit olduk adam volkan sen gibi, hem sana hakaret ediyor, monitore alkis da yapiyor mudur acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Adamlar bizi çeyrek final ve üzerinde istemiyor işte açık şekilde. Gelir sağlamıyoruz, deplasmana gittiğimiz şehrin ağzına sıçıyoruz, çirkefiz, falan filan.
.

Abi yok komplo falan, kesin bilgi.

DEplasman tribünü ne kadar gelir saglıyosa biz de o kadar saglıyoruz. Tv reytingi desen, portekiz takımları kadar bizim takımların da vardır.

Geçen sene biz de brüje bu turda elenmiştik yanlış hatırlamıyosam, orda da bilicin necip sevdası olmasa elenmezdik muhtemelen.

Komplo falan yok.

FBli futbolcularda hakemle ugraşmayı bıraksalar, 10 kişi 2-1 skoru tutabilirlerdi dün, tabi önce TD adam olacak attırmayacak kendini, futbolcu napsın.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

calimero said:

yok yok kaçma gel buraya salak falan deyip sonra milleti banlattınız deyip sonra da sana söyleyeceklerim bu kadar insan ol demekle olmuyo, ne yapmışım kardeş?

fenerli psikolojisine burda da sahit olduk adam volkan sen gibi, hem sana hakaret ediyor, monitore alkis da yapiyor mudur acaba?

adam millete salak diyecek, sonra banlandıgında da biz banlattık olucaz, lol.
Sosyal ağlarda paylaş

dün mesela catzeydi sanırım senin icin yoktan yere "aktiftablet arandı resmen" diye post attı yani öyle mi? bu minvalde dusunen de bicok insan vardi zaten yazdiklarindan anlamak mumkundu, basligi tekrar okuyabilirsin.

gecin bunlari. koylu kurnazligini birakin. azicik insan olun. fener mener olayı degil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

sen ve 1-2 yaverin dediklerimden bitanesi o oldugu icin. kendisi damladi zaten gordugun gibi.

cevir kazi yanmasin yaptigim yok, baslik orada duruyor. uzun uzun soyle boyleye girmeye gerek yok. sikayet etmek istiyorsan uzun uzun anlatabilirsin derdini yetkili kimseye. ben soyledigimin arkasindayim.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerin attığı golden sonra, özel mesaj ile hepinize girsin diye mesaj atan adam banlanacak tabi.

köy kahvesi mi burası ? hazmedemeyen izlemesin yazmasın.

maçtaki komplo bitti şimdi patideki komplo için mi gözyaşı dökeceksiniz.

haftaya gelip beşiktaşlılar da hep ağlıyor ya dersiniz utanmadan
Sosyal ağlarda paylaş

patide neyin komplosu olacak allah askina ya kapatilir veya kapatilmaz, bu kadar teferruata gerek yok. sikayeti detayli bi bicimde yazdim zaten. calimero postu yuzunden banlanirsam da banlanirim. goze alarak yazdim zaten. ben aktiftablet, cali vs. falan gibilerin ne yapmaya calistigini dile getirdigim icin gunah kecisi olmaya raziyim, o kadar problem degil. dunki baslikta zaten belli ettiniz amacinizi, kimileri de dile getirdi.

simdi ne soylemek istersen soyleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ovvv beybi, günah keçisi, ilk taşı günahsız olanınız atsın diyor. Alex heykeli yıkılsın senin heykelin yapılsın kardeş.

Cavanagh'a öm atıyordum banlanacak mısın diye, hatta banlanmasına gerek yok ama açıktan uyarılsın demiştim, kutusu doluymuş. ama söylediğin saniyelik gaz değil bildiğin arkasında duruyorsun. hakaret istemiyorsak ban pls. eğer ban gelmiyorsa kalan dönemde önümüze gelene salak falan diyebilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

banlar konusunda başkasını suclamak ?

tahrik ettiler,zaa dediler,hakem iyi dediler güldüler biz de küfür ettik banlandık = mini etek giydi tecavüz ettim

2 kafa arasında fark sıfır.

neyse hava değişssin biraz

http://odatv.com/images/2016_03/2016_03_18/fenerbahceye-braga-macini-unutturacak-iddia-1803161200_m2.jpg

(Haber görseli fotomontajdır) o rly ? sdsafa

http://odatv.com/fenerbahceye-braga-macini-unutturacak-iddia-1803161200.html

haberi okumadım resim çok tatlıydı
Sosyal ağlarda paylaş

Komplo olayi fazla abartili ya. Ciddi dogramis hakem de, hani teror saldirilariyla bagdastirsak olayi ne biliyim Parisin gobeginde olmadi mi daha yeni.

Yani bana UEFA'nin komplosundan cok Hirvat hakemin 2008 in intikami olasiligi bile daha makul geliyor oyle diyeyim. 3 sene once yari final oynadi fener. Turkiye ayni boktan Turkiye yani sdfss.

Hep ayni seyleri yaziyorum Avrupa da felaket kotu kararlar veriliyor. Ligleri takip edenler anlayacaktir ne dedigimi cok abzurd degil. Bizim ligimizde hakem olaylari abartildigindan sanki orada harika mac yonetiliyormus gibi bir hava var evet elbette ortalamada iyidir ama ben onlarca felaket mac izledigimi bilirim. Yakin zamanda turnuvalari vs zaten biliyoruz.

BJK'liler de aynisini yapiyorlar bize komplo bizi istemiyorlar. Halbuki yok oyle birsey bu sene catir catir sampiyon olacaklar:)
Illa hakemlerle ilgili sike vs vardir da, UEFA bu isi on defa kura ile bile halledebilirdi yani hic gerek yok hakeme macin 70. dakikasina filan.

BJK-GS macinda Cordoba 93.dakikada topu bilerek Sabriye atti buyuk sike var diyenlerde vardi o yuzden fazla takilmamak lazim.

Irlanda kupaya gidememisti dfsd. Onlari da mi istemiyordu UEFA. Tamam rakip Fransaydi da. Oluyor bunlar futbolda. Komploya bagladiktan sonra her mactan bir hikaye cikartilir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...