Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

general mobile 5 plus

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

http://www.teknoblog.com/wp-content/uploads/2016/02/general-mobile-gm-5-plus-220216.jpg

ekran: 5.5 inç. (1080 x 1920) corning gorilla glass 4 ile korunuyor.

işletim sistemi: android 6.0.1 marshmallow

işlemci: 1.5 ghz hızında snapdragon 617

grafik birimi: adreno 405

ram: 3 gb lpddr3

kamera: 13 megapiksel arka, 13 megapiksel ön kamera

batarya: 3.100 mah

depolama: 32 gb (microsd kart ile 128 gb’a kadar artırılabilir)

bağlantı: 802.11 a, b, g, n, ac, bluetooth 4.2, nfc, usb tpye-c

avrupa'da 200 euro olacakmış. bizde 1000 tl civarında olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

htcden sonra discovery 2+ kullanıcısı olarak çok net bir şekilde gm'den uzak durun derim, çok pişmanım neden diye sorarsanız, bmwden inip hacı murata binmek gibi bir şey bu. ekranı kalitesiz, bataryası kalitesiz vs.. sayarım.

htc hangi model? htc var htc var şimdi, htc yi bmw kılan ne? ayrıca karşılaştırdığın iki model arasındaki fiyat farkını da söylersen tadından yenmez çok az veri var

ikinci olarak bahsettiğimiz ürün pure android yine discovery 2 den üstün bir aletten bahsediyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

htc m7 zaten durduk yere geçmedim yere düşerken ayağımı uzattım gelişine birde ben çaktım duvara ekran gg oldu. o anki ekonomik durumdan dolayı idareten telefon arıyordum huawei ile gm arasında kaldım gittim gmyi seçtim. keşke huaweiyi seçseydim. tamam birisi 2k birisi 1klık telefon ama cidden bu kadarınıda tahmin etmiyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
casper > gm

nasıl telefon yaptılar bilmiorm ama. casper çok mantıklı işler yapıor şu sıra. tek sıkıntısı marka değerinin düşük olması.

ama yine de ingilizlerin şu lafını unutmayın:
ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

3 sene flagship kullanmak > sorunlu dertli yavaşlayan telefondan
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
general mobile 5 plus ve 4g google'ın android one programına dahil. yani güncellemeler general mobile tarafından değil google tarafından verilecek. yani güncellemeler hemen gelecek. mesela 1 - 2 ay sonra çıkacak android n hemen gelecek telefona. genelde nexuslardan 1 hafta sonra geliyor. onun dışında aylık security patchler eksiksik geliyor. yani güvenlik açısından da diğerlerinden çok daha önde. içinde de stock android olduğu için performans efsane. sıkıntı olsa bile bir patch gelir düzelir. şu an 4gde nerdeyse hiç sıkıntım yok.
tabi telefonda 1500 megapiksel kamera, uçak kaçan şeyler istiyorsanız size göre değil.

alabiliyorsanız nexus, yoksa general mobile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...