Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 15. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray @ 14.12.2015 20.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Su an BJK cok daha formda bizden yenememesi zaten sacma olurdu icerde derbi oynuyorsun. Uzun zamandir derbi kazanamamanin mi etkisi bilmiyorum da cok abartilacak bir durum yok, GS'nin su anki durumuyla cidden maci kazanabilecegine inanmak zordu acikcasi benim icin de taraftarlik farkli seyleri gerektiriyor sanirim.
Bu senenin kayip sene oldugu taa mayis ayindan beri belliydi de, artik klubun bu reset atmalardan kurtulmasi gerekli. Sanirim bi liseli sinifinin etkisiyle oluyor, bir kesim var ve bu insanlar klubun belli kisiler altinda parlamasina izin vermiyor. Bu hem Aziz gibi hegemonyalar yaratilmasina engel oluyor ki bu olumlu, ancak kulup kendi kendini bitiriyor zamanla.
Artik dosttu ahbapti liseliydi bilmem neydi diye baskan maskan secilmemesi lazim. Beni uzen orada birileri kafasina gore isler ceviriyor, biz burda sadece yorum yapiyoruz herhangi bir gucumuz olmadan. Hani politikada bile oy hakkin var. Burda adamlar Dursun baskan olacak diyor, oluyor, kimdir, necidir, herhangi bir vasfi var midir bilen yok.
Aysal geliyor borc icinde birakip gidiyor, hesap sorabilen yok.
Garip isler ya, bu kadar buyuk kitlelere hitap eden kurumlarin, cok kisitli adamlar tarafindan kafasina gore rastgele yonetilmeleri uzucu.
Aslinda baskanlik sisteminin tamamen kaldirilip, sirket gibi olmasi, CEO yonetim kurulu vs gibi duzenlemelere gidilmesi lazim. Tamamen bir sirket olmali futbol kulupleri.
Non profit gayet basarili yurutulebilen onlarca organizasyon var.
Hani bric klubun olur anlarim, bugun Ahmet abi olur yarin kankasi Mehmet gelir de milyonlarca insana hitap eden klupler, hayatta ne basardigina bakilmaksizin belli statulere gore baskan seciliyorlar. Ve bu baskanlari denetleyecek mekanizma/onlarin bu isten anlayip anlamadigini test edecek bir kurum da yok. Rastgele iste. O yuzden de hep ayni kisir dongu.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

yekeyeke said:

şöyle bişi gördüm ama ne kadar doğru...

Beşiktaş'ın yedek kalecisi Hüseyin Yılmaz: A Takım formam olmadığı için, herkesin formasından bir harf alınıp formama ismim yazıldı.

dogru abi bu

http://www.ligtv.com.tr/haber/besiktasin-genc-kaleci-huseyin-yilmaz-lig-tvye-konustu

abi ahah salaklar en yakın kartal yuvasından bir kaleci formasının arkasına isim basmayı akıl edememiş mi 10dk lık iş. ümraniye'de falan vardır

gerçi cocuk için cok efsane bir anı olmuştur ama komik lan dsfs
Sosyal ağlarda paylaş

mustafa denizli hakemle ilgili aciklama yaptiysa resmen kendi yetersizligi olmus. birkac faulumuzu vermedi dogrudur, ama o kadar.

serefli turk takimlarimizdan besiktasimizdan kalan butun maclarinda ayni gayreti ve basariyi gostermelerini diliyorum. keske avrupada da olsaydiniz da 2 tane takim tutabiliyor olsaydik.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Bu arada macın basında hakem selcuga bisey demis belliki. Cıkıp hakem bizle konusurken haddini bilecek gibi cok da selcuk tipinde olmayan bir acıklama yapmıs. Ki mac basında da bayagı el kol yapmıstı hakeme alakasız bir yerde.

Sarı gördüğü pozisyonda da xelcuk haklı aslında, arkadan müdaheleyi yapan (semihdi sanırım?) görmesi gerekiyordu sarıyı, yanlış kişiye gösterdi. Ama biz çok kupa aldık o yüzden bize kraşılar falan lsd kafası direk, sen ne top oynuyosun ki hakem size karşı?
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Sarı gördüğü pozisyonda da xelcuk haklı aslında, arkadan müdaheleyi yapan (semihdi sanırım?) görmesi gerekiyordu sarıyı, yanlış kişiye gösterdi. Ama biz çok kupa aldık o yüzden bize kraşılar falan lsd kafası direk, sen ne top oynuyosun ki hakem size karşı?

o pozisyonda selçuk bariz haksız ayrıca mete benim liseden arkadaşımdır ve koyu galatasaraylıdır. gördüğünü çaldığından şüphem yok da eğer yanlı yönetecek olsa inanın 1 milyon liraya bile satmaz galatasaray'ı.

bir de dediğin gibi bizim kadroda sabri bile sırıtmıyor artık, oradan anla işte takımın halini. yani hakemlik ne vardı maçta çok merak ettim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray'dan bi bok olmaz. öyle ya da böyle ünal aysal devri asla gelmicek. adamın hataları olsa da galatasaray'a gelmiş en iyi başkanlardan biri. zaten yaşlıydı ölmeden 2 sene daha kalsaydı.

yazın turnuvadan sonra terim galatasaray'a gelirse şaşırmam. terim'in kendisi olmasa lobisi var. kendi gelemedi hamza'yı koydu oraya. basında olsun klubun içinde olsun çok fazla terimci var. terimizm gibi bir şey bu. bu zihniyet işte umut'u sabri'yi semih'i burak'ı selcuk'u hala takımda tutuyor. hala imparator diye ağlayan taraftar kitlesi de çok arkasında. hamzacılar var bi de artık. adam 3 kupa almışmış. ulan içerdeki son 10 maçı tribünde izledim geçen sene. bi tane rahat maçımız yok. rakip fark atacakken muslera falan derken maçlar döndü hep. beşiktaş maçı mesela dünkü maçtan farksızdı. adamlar oynadı biz attık. ama hamza aldı 3 kupayı sdfs

galatasaray zaten her sene ilk ikiye oynayan takım. ama taraftarların büyük bir kısmı şunu anlamıyor. bu takım her zaman şampiyon olmicak. 2. olcak 3. olcak. sonra iki sene üst üste şampiyon olur sonra fener olur.

ben bu seneye kadar bi taraftar olarak takımıma her katkıyı yaptım. çocukluğumdan beri. ama artık galatasaray anahtarlığı bile almam. tiksindirdiler resmen. özellikle hamza'nın basın açıklamaları ve yaptıkları.

en çok muslera ve sneijder' üzülüyorum. gitseler keşke. takım da küme düşse gram üzülmem. galatasaray'daki bu yeniçeri düzeninin biteceği falan da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide Ünal Aysal varkende kime sorsam gitsin artık diyordu, bende Adnan Polata layıksınız o zaman diyordum. Gs'den kaç sene bir halt olmaz derlerken çıktı o kadroya aldıklarıyla şampiyon yaptı , drogbalarla vs şampiyonlar ligi derken milletin keyfi yerindeydi 1 sene şampiyon olunamadı diye gitsin. Bencede büyük haksızlık, Dursun Özbekde para bile olsa muslera yı falan almaz, alamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...