Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 15. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray @ 14.12.2015 20.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

Besiktas buyuk maclarin takimi olmadigini 2 yildir ispatlarcasina oynuyor cok sukur. GS alir o yuzden.

:(

kayserili said:

Her zaman ki gibi şampiyonluk yürüyüşümüzün başlangıcı, rakibimizin downfallu olur kanaatindeyim BJK maçı. Kesin gol yeriz ama 1-3 yada 1-4 gibi net skorla tokatlayıp rahat geçersekte pek şaşırmam.
Musleranın performansı önemli. Burak umarım Gomezden St nasıl oynanır öğrenir. Sneijder, Podolski vs. bol bol şut çekmeli kaleye. Seyir zevki yüksek ve çekişmeli bi maç bekliyorum. Kazanan, rakibini yarıştan dışarı itecektir diye düşünüyorum BJK nın puan avantajı olmasına rağmen. Zira BJK yeterli özgüvene sahip bir takım değil, bu tarz yenilgileri atlatabilecek.
Seyircinin sahaya inmediği bi karşılaşma olur umarım.
Hadi hayırlısı.

başlayamadı yürüyüşe :/ net bir skor olacaktı haklısın, iyi ki muslera vardı
Sosyal ağlarda paylaş

İsmail resmen "iki senedir yatıyorum, ödeşme vakti" diyerek oynuyor. Adam sanırım Oğuzhan bile fazla gelişme kat etmiş olabilir. Tam anlamıyla bir bek gibi oynuyor. Bugün maçı kazandıysak onun Podolski'yi sahadan silmesiyle kazandık.

Önder Özen beklediğimiz gibi dönerse BJK'nin en iyi transfer olur diyordu 2 sene önce, 2 sene gecikmeli de olsa yarımdan haklı çıktı. Gomez reyiz ve Oğuzhan'ın reekarnasyonu olmasa en iyisi olurdu sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

İsmail resmen "iki senedir yatıyorum, ödeşme vakti" diyerek oynuyor. Adam sanırım Oğuzhan bile fazla gelişme kat etmiş olabilir. Tam anlamıyla bir bek gibi oynuyor. Bugün maçı kazandıysak onun Podolski'yi sahadan silmesiyle kazandık.
d

Adam 6pasta pozisyona girerek yaptı bunu
Nazar değmesin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...