Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 15. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray @ 14.12.2015 20.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

applev0dka said:

https://twitter.com/Canerisb/status/676512104434769922

lan ne kadar eğlenceli gece sdsaf

çakmışlar bize yine hoho demeye gelmiştim de. az insan olun, idrak kabiliyetinizi yitirmeyin lan.

aaaaaa diye şaşırma üzülme narası o, daha ne kadar belli olabilir :D

işi nasıl insanlığa falan getirdin bilmiyorum da

https://twitter.com/GsHaber24/status/676520246283509763
https://twitter.com/GsHaber24/status/676520935302787072

al gs hesabı.

insanlıktan nasibini almamıslar onlar da sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

O Ilgaz Çınar eskilerden bir şeyi tekrar hortlatmış. 31 Mart 2015'te menejeri tarafından Beck ilk olarak GS'ye önerilmiş. Bilal-Cem-Sabri maaş+bonservislerine onun bonservisi ve bir yıllık ücreti karşılanabiliyormuş. Dönemin yönetimi istememiş lel

Gerçi diğer yandan biz de Beck'i alarak hata yaptık ama reyiz fazlasını vererek oynadığından sıkıntı yok. Kadarabek kapımıza kadar gelmişken Beck'i almak direkt vizyonsuzluktu... Ki ben Beck'e altın Hoffe kadrosundan beri tapan adamım :(
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu gs'nin fb yi deplasmanda yenememesi falan gibi degil icerde disarda ligde kupada 10 mac yenememissin artik olay derbiden cikmis 11 macta 1 galibiyet, GS'nin en sancili doneminde iyi yakaladi BJK. uzerine mete kalkavan'in kiyimi da eklenince skor cok sasirtici degil.

grosskreutz kalirsa, forvet+orta saha transferi, denayer+carole da iyilesince mayis basi buralar yine sostizm ben filan kaliriz iste.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

yahu bu gs'nin fb yi deplasmanda yenememesi falan gibi degil icerde disarda ligde kupada 10 mac yenememissin artik olay derbiden cikmis 11 macta 1 galibiyet, GS'nin en sancili doneminde iyi yakaladi BJK. uzerine mete kalkavan'in kiyimi da eklenince skor cok sasirtici degil.

grosskreutz kalirsa, forvet+orta saha transferi, denayer+carole da iyilesince mayis basi buralar yine sostizm ben filan kaliriz iste.

vay aynı anda atmışız , maçta bir şansınız var mıydı sen ondan haber ver? ezilmedik de mesela? başa baş oynadık ne bileyim. Özetleri izlesen gs yi yanlışlıkla koymamışlar bile dersin öyle dağıldınız. keşke sussanız artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar rahat derbi seyrettiğimi hatırlamıyorum doğrudur :) yarım pozisyondan kaleci yumurtlamasıyla gol attınız pozisyonunuz bile yok. Sağlam dağıldınız, eh ben sevinmeyeyimde kim sevinsin :D

son olimpiyata gidişim oldu muhtemelen bir daha bu dandik stada gitmem herhalde. İstanbul içine gidene kadar canım çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

bliksem said:

valequenta said:
GS'nin en sancili doneminde iyi yakaladi BJK

şunu diyip de BJK şu kadar maçtır kazanamıyor falan demek komik. ulan takımın stadı yok be, önceki başkanı da yıldırım demirören'di. hala sancı mancı diye goygoy yapmak ayıp.

aynen, o baskan nerde simdi?

TFF'nin başında. o koltukta oturduğu yıllarda beşiktaş hiç şampiyon olmadı. hakikaten nerede o başkan?
Sosyal ağlarda paylaş

.

bliksem said:

valequenta said:

bliksem said:

valequenta said:

şunu diyip de BJK şu kadar maçtır kazanamıyor falan demek komik. ulan takımın stadı yok be, önceki başkanı da yıldırım demirören'di. hala sancı mancı diye goygoy yapmak ayıp.

TFF'nin başında. o koltukta oturduğu yıllarda beşiktaş hiç şampiyon olmadı. hakikaten nerede o başkan?

olamadi o ayri, yapilmaya calisildi bu bir gercek. bu hafta cuneyt'in fb, mete'nin bu maci yonetmesi kadar manidar bir durum yok.

neyse simdi hakemden dolayi yenildik muhabbeti yapiyor sanilmiyim, son 8 macta 1 galibiyetimiz mi ne var zaten avrupa vs, cok surpriz bir sonuc yok ortada. arka sayfalarda vanish falan yazilmis da bi gozukelim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

.

bliksem said:

valequenta said:

bliksem said:

valequenta said:

olamadi o ayri, yapilmaya calisildi bu bir gercek. bu hafta cuneyt'in fb, mete'nin bu maci yonetmesi kadar manidar bir durum yok.

neyse simdi hakemden dolayi yenildik muhabbeti yapiyor sanilmiyim, son 8 macta 1 galibiyetimiz mi ne var zaten avrupa vs, cok surpriz bir sonuc yok ortada. arka sayfalarda vanish falan yazilmis da bi gozukelim dedim.

ulan sahte çarşı flamaları bastırılıp AKP mitinglerine götürüldü, baktılar olmadı 1453 kartalları diye bir grup organize edildi. sizinle maçımızda bu adamlar sahaya girdi. şimdi nerde bu adamlar? yoklar ortada. hala beşiktaş şampiyon yapılmaya çalışıldı falan.

geçelim bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...