Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

İzledim, güzeldi.

Çizgi romandaki hikayeyi komple değiştirdiler vs. diye çok ön yargılı, kesin kötü olacak kafasıyla gittim ama bildiğin çok iyi film yapmışlar.

Zaten çoğu şey yazılmış. Sonunun Secret Avengers'a bağlanması vs. de hoş olmuş. Sinematik evrene harika yedirmişler her boku.

Spider-Man de fazla iyiydi cidden, çocuğu ben sevdim. Aunt May'in azgın orta yaşlı olması garip gelse de o da hoş olmuş. Güzel ya güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

dün Imax de izledim tekrardan. Imaxin kalitesini her ne kadar sevsem de, bütün film Imax'e uygun değildi. Bence sadece havaalanı sahnesi Imax'e uygundu. Onun dışında çok baş döndürdü. Bazı şeyler iç içe girmişti. Normal 3D de filmi çok daha rahat izledim. "Bence"

ben imax olmayn 3d seyrettim de, filmde 3d sahne yoktu ki :)
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

3D olarak ekrana bişiler gelsin, hep korkalım, zıplayalım, aa sanki bizi dövüyor diyelim olarak düşünmemek gerek. Sahnelerde derinlik olması biraz da 3D olarak düşünmeli. Kilise sahnesi, BM sahnesi, Helikopter + su sahnesi gibi gibi...

kaybnettiğin netlik ve renge değmeiyo az biraz su gibi oldu gibi demek.

baya basarısız bir mevzu 3d. her türlüsüne baktım hep türlüsü kötü
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

3D olarak ekrana bişiler gelsin, hep korkalım, zıplayalım, aa sanki bizi dövüyor diyelim olarak düşünmemek gerek. Sahnelerde derinlik olması biraz da 3D olarak düşünmeli. Kilise sahnesi, BM sahnesi, Helikopter + su sahnesi gibi gibi...

abi derinligi versin de
gozluk taktirmasin bize
bir de o gozlugu taktin mi brightness kisiyorsun otomatik.
piril piril pastel renk istiom ben boyle efekli filmlerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...