Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

alcak gonullu koylu olmaz mi hic? adam koylu. kaninda koyluluk var, ekibi de koylu.

koyluler vs egitimli/zengin adamlar gibi bi durum var.

hawkeye harbi koylu lan. adamin evi, hayati vs her bisiyi koyde. ahirinda nick fury besliyor samanla
falcon... abi boyle bi karakter cikartmalari dahi rezil bir durum da.. hani hawkeye yetmiyor da bunu da koymuslar vasat karakter olarak. cok gereksiz ya.
bucky... ahahha abi adi bile koylu lan. anca uzun yol soforu olur. tak beyzbol sapkasini, kol da demir ne de olsa uzun yolda agri hissetmez bu. ver 18 tekerlekliyi anca yuk ceksin .
ve unlu amerikali redneck cap america.

sokovia koylusu scarlet witch ve florida'li redneck antman disinda zaten ekip bok gibi..

kaptan comaristan nra mantigini savunuyor. gunzzzz yerine superpowaaazzzz diyip arkadaslarini gaza getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

kaptan'a o yillarda Manhattan'i 2altina satalim demisler de o "yok haci ben kansas'taki koyumden, guzel gozlu esegimden, silahlarimdan ve de diger ulkelere ozgurluk getiren amerikan demokrasisi getiren muhtesem kapitalizm anlayisindan memnunum demis. alsaydi simdi tony'den zengindi ya.

gerci o zaman olayi farkedip "ulan ben iron man tarafinda yer alayim" derdi..

egitim sart kaptan.. steroid basmakla olmuyor bu isler.
herkes oyle kisa yoldan, kestirmeden kahraman olacak olsaydi ohhooooooo...

adi kahraman kendisi hormonlu koylu. topraga bas sen o hormonu.
Sosyal ağlarda paylaş

kara panter direk edit ya, süper güçlü, süper hızlı, süper çevik, süper koku alma, süper akıllı, regeneration, stamina, durbility, dahi, inventer, magic resist, undead kontrol??, vibranium armor, tüm wakanda ordusu, mistikleri, bilim adamlarının desteği ve ülkenin kaynakları ki ordusu baya güçlü, jimlastikçi ve akrobat, ayrıca geçmiş tüm panterlerin bilgisine ve tecrübesine sahip, yazarken yoruldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...