Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Eth cok manyak bir sey, yani btc ltc dogecoin gibi copycat degil. Turing complete smart contractler yazabiliyorsun, yani aklina gelebilecek her seyi ethereum uzerinden yonetebilirsin. Payment cok ufak bir kismi.

Tabii ki smart contract yazma isi klasik programlamaya benzemiyor, daha baby-steplerdeyiz fakat cozulurse onu cok acik.

Birisi demis btc altin gibi ilk oldugu icin degerli olacak ama eth elektrik gibi butun dunya onun etrafinda donuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ara ara eth fırlayınca düşer biraz tekrar alırım diye btc'ye geçiyorum. sonra üstüne 2 kere daha fırlıyor. sattığımın üstünden alıp kar etmeye devam ediyorum.
tam unutmalık
emeklilik hesabına her ay para atmak yerine buna 1 kere atıp 56 yaşında zengin olmalık
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok kazanmak isteye tavsiyem daha düşük coinler. Zaten artmış coine girerseniz olabilecek eeen iyi ihtimal 2-3 katı olur paranız o da yıllar alır. Ben PivX aldım mesela baya yüklü, şimdiden ikiye katladı, daha büyür ve poloniexe girerse X10 olması çok mümkün. Mümkünse poloniexte olmayan coin bulursanız katlanması daha mümkün oluyor, özellikle başarılı projelerin ICOsu sayesinde zengin olanlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Daha çok kazanmak isteye tavsiyem daha düşük coinler. Zaten artmış coine girerseniz olabilecek eeen iyi ihtimal 2-3 katı olur paranız o da yıllar alır. Ben PivX aldım mesela baya yüklü, şimdiden ikiye katladı, daha büyür ve poloniexe girerse X10 olması çok mümkün. Mümkünse poloniexte olmayan coin bulursanız katlanması daha mümkün oluyor, özellikle başarılı projelerin ICOsu sayesinde zengin olanlar var.

altcoinler konusunda tavsiye verme, altcoinlerın gdecegı yer aynı. batak.
Sosyal ağlarda paylaş

Verdiği tavsiye pek doğru değil, altcoinlerin çoğu icin. Ama tutturabilirsen mantıklı, diğer türlü iş işten geçmiş oluyor. Ama eth gibi devrim yapabilecek coinler için hala geç değil. Günün birinde digital bi para birimi tüm dunyada taninir hale gelcek sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...