Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
La alllah belasını versin, kaçrımışım BTC yi tüüh, la ne güzel olmuş 1450, almadım 900 lerde gezerken, zararı çıkarırdık en azından.

Ben böyle şansına, çoktandır da bakmamıştım, BTC borsalarına.

Ama çakarlar gene BTC yi aşağı. O zaman alırım.
BTC-E de para içeride duruyor boş boş.
Sosyal ağlarda paylaş

Mt.Gox geri gelmez artık onları unut bence. Çok hayal olur geri gelmesi. En mantıklı para çekme yöntemi bu arada btc olarak çekip koinim vs gibi türk platformlarında tl'ye çevirip banka hesabına geçirmek, ben öyle yapıyorum sıkıntı olmuyor.

Şu bitcoini borsa olarak kullanmayıda hiç anlamadım, ben bitcoini tl ile alıp satmıyorum, btc için çalışıp btc kazanıp sonra tl'ye çeviriyorum lazım olduğunda, yeterince büyürsa tl'ye çevirmem bile gerekmeyecek umuduyla kenara btc koyuyorum hep. Forex değil ki ya bu tl ile alıp satıp para kazanma amacıyla yapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen? USD ne olarak kullanılıyor, sadece forex olarak mı? USD'nin gündelik kullanımı ile forex kullanımını kıyasladığında forex baya zayıf kalıyodur büyük ihtimalle. Yani kullanılmasın demiyorum ama SADECE öyle görmek saçma geliyor bana.

Güzel gelişme Di, umarım öderler, baya bir borcu vardı ama, yavaş yavaş olabilir ödeme, yinede yavaşta olsa zenginlik zenginliktir :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...