Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

8 levelde hiçbir şeye basma power up. 8 de çıkan 200cp lik pokemonun aynısı 16-17 de 700 fln çıkıyor =) hatta zor toplan candyleri de evolve etme. yüksek level'de edersin. evolve ile yaptığın 3. seviye pokemonun 1. seviyesi bile daha yüksek cp oluyor yüksek levelde =)

zubat pidgey vs gibi her yerde olan şeyleri evolve ederek level arttır. mesela 3 seviye olan pokemonun 1 den 2 ye geçirme için gereksiz candy harcama. 2. seviyeleri bi süre sonra çok çıkıyo yolda. 3 e daha fazla candy gerekiyor onları onun için sakla fln.

kısaca düşük levellerde ne candy, ne dust harca. bildiğin ilk başta amatörlüğümden çok şey harcamışım sonra çözdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi şu aşağıdali arkadaş düştü bana 10km yumurtadan, level 8 im. Şuan için evolve power up falan yapmamaya çalışıyorum ama bunu dayasam mı sona? İyi midir?

http://i.hizliresim.com/z4zlaR.png

10km'den bunun cikmasi talihsiz olmus, elleme sakin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeter ya , 300e yakın zubat candy oldu sabahtan bu yana biriken. Lan zubat dışında pokemon yok mu bu oyunda. 5 tane zubat yakalıyosan 1 tane başka bişi yakalıyorum. O da hadi pidgey değilse clerifairy mi ne ondan. Arada eevee çıkıyor en fazla. Beklentimde fazla değil growlithe çıksa bol bol yeter , arcanine istiyorum max cp kasabildiğim , o kadar bütün beklentim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun benim açımdan bok oldu ya, işler güçler diye gezecek vakit olmuyordu oyun için, pcden yükledim fakegps ile takılıyordum, geçen gün dışarıda az gezeyim dedim resmen bayıldım yarım saatte, tel ısınıyor, şarjı emiyor, çok daha ağır çalışıyor haliyle, kapanması ıvırı zıvırı cabası meh çektim, oyun bok oldu yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...