Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Apis said:

Sağda solda rastlanılan Pokemonlar ile nasıl dövüştüreceğiz bizimkini? İlla başka bir oyuncunun pokemonları veya Gym mı gerekiyor combat için?

sağda soldakileri toplucan
yalnızca gym'de dövüştürülüyo. o da online karşılıklı falan değil zaten, kule kapmaca misali daha çok. kapınca duruyor seninki, biri gelip indirmeye çalışıyor ama yapay zeka yönetiyor gym'de mevcut pokemonları
Sosyal ağlarda paylaş

Hanım 'aayy gidicek mi bunlar baştan başlarsan başlamaaa bunlar çok şirin bizdek alsın' dedi az evvel , hatun eve pet aldık sanıyo emenike :D Baştan başlayamıyorum , 'Kratistoi' olarak kaldı adım.

La avşa adasında bile gym ele geçirilmiş , kim var burda oynayan Volkreant diye biri , adamda valor olunca ben saldıramıyorum , mal gibi kaldım öyle , başka takım olaydı alırdım elinden.

http://imgur.com/sSXGlPZ
Sosyal ağlarda paylaş

Akşam saatleri saçmalıyor server, gymlerde savaştan çıkıyor yada pokeshoplar boş sayfa gözüküyor. Bugün de gym de savaşıyorum 1 hpsi kalan dudiyi bi türlü indiremiyorum, çıkıyorum giriyorum yine indiremiyorum.
Böyle olunca da boşa yürümüş oluyoruz.
Bu arada aynı takım gym varsa antrenman yapın bol bol seviyeyi arttırın, kendi pokenizi sokun. 1 pokemon ile gymleri savunamazsınız zaten. Yüksek seviye gym, savaşacak fazla pokemon demek, ele geçirilmesi de zor olur. Ele geçirilmesi zor olunca da 24 saatte 1, +10gold gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Hanım 'aayy gidicek mi bunlar baştan başlarsan başlamaaa bunlar çok şirin bizdek alsın' dedi az evvel , hatun eve pet aldık sanıyo emenike :D Baştan başlayamıyorum , 'Kratistoi' olarak kaldı adım.

La avşa adasında bile gym ele geçirilmiş , kim var burda oynayan Volkreant diye biri , adamda valor olunca ben saldıramıyorum , mal gibi kaldım öyle , başka takım olaydı alırdım elinden.

http://imgur.com/sSXGlPZ

Ayni takim gym'i ile pratik yaparak gym'in levelini artirip kendine yer acacak seviyeye getirebiliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...