Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

crafting/modding cok detayli tonla sey var cozemedim daha, bikac evi scrap ettim 1-2 duvar ve power source falan yaptim anca.

bu ot/agac vs golgelerini kapaticam skyrimdeki gibi, ini dosyasinda hangi satir tam olarak? simdilik high/med arasi birseyler yaptim guzel oynaniyor gibi.

ayrica tavsiye edilen mouse ve fov ayarlari var onlari da ekledim ini'ye.

surdada detayli tweak guide var:
http://forums.bethsoft.com/topic/1543988-a-data-vault-of-tweaks-and-fixes-for-the-pc-version/
Sosyal ağlarda paylaş

░░░░░░░█▐▓▓░████▄▄▄█▀▄▓▓▓▌█
░░░░░▄█▌▀▄▓▓▄▄▄▄▀▀▀▄▓▓▓▓▓▌█
░░░▄█▀▀▄▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀░▓▌█
░░█▀▄▓▓▓███▓▓▓███▓▓▓▄░░▄▓▐█▌
░█▌▓▓▓▀▀▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▄▀▓▓▐█
▐█▐██▐░▄▓▓▓▓▓▀▄░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█▌
█▌███▓▓▓▓▓▓▓▓▐░░▄▓▓███▓▓▓▄▀▐█
█▐█▓▀░░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▐█
▌▓▄▌▀░▀░▐▀█▄▓▓██████████▓▓▓▌█▌
▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐█
Sosyal ağlarda paylaş

junkları materyale dönüştürmenize gerek yok, workshop'a transfer edin. sonra birşey inşa etmek gerekince otomatik scrap ediyor gerektiği kadar.

tek pişmanlığım pc'yi yenilememiş olmam ama o hatayı düzelteceğim sanırım. oyunu direkt damardan bağlamam lazım kendime.

yalnız looting sistemi tam bir devrim olmuş rpg'ler için, büyük rahatlık.
Sosyal ağlarda paylaş

iste tek tek 2 milyon tane kutu acmiyoruz o guzel, direk gozukuyor bisi varsa zaten icinde

birde ini dosyasinda sunlari yapinca daha iyi oluyor mouse vs

Problem 1: Mouse aiming feels like shit because of mouse acceleration

Open both Fallout4.ini and Fallout4Prefs.ini
In the [Controls] section of both files, add this line:
bMouseAcceleration=0

Problem 2: Mouse aiming still feels like shit because vertical sensitivity is half as much as horizontal

Open Fallout4.ini
In the [Controls] section, find fMouseHeadingXScale
On the next line, make fMouseHeadingYScale 2x the amount of fMouseHeadingXScale

Problem 3: The FOV is locked at 70/80.

Open both Fallout4.ini and Fallout4Prefs.ini
In the [Display] section of both files, add the following lines:
fDefaultWorldFOV=90
fDefault1stPersonFOV=90
90 is the default FOV of most FPS games

Sosyal ağlarda paylaş

evet o güzel de başka oyunlarda yapılmıştı zaten fo için yeni bir şey.

durabilitynin neden kaldırıldığını ben anlamadım. repair yok fallout'ta. bir tek bana mı çok garip geliyor bu durum? resource'un en büyük nimet olduğu setting'de silah yapıyorsun ve hiç bozulmuyor. aynı silahı sonsuza kadar kullanabiliyorsun.

inv konusunda köpeğin power armor taşıyor olması durumu var bi de oyunda yine ne yazık ki.

oha şimdi gördüm lan
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

evet o güzel de başka oyunlarda yapılmıştı zaten fo için yeni bir şey.

durabilitynin neden kaldırıldığını ben anlamadım. repair yok fallout'ta. bir tek bana mı çok garip geliyor bu durum? resource'un en büyük nimet olduğu setting'de silah yapıyorsun ve hiç bozulmuyor. aynı silahı sonsuza kadar kullanabiliyorsun.

inv konusunda köpeğin power armor taşıyor olması durumu var bi de oyunda yine ne yazık ki.

trade/transfer ekranlarında filtreleme yok. armor, silah, junk fln diye filtreleyemiyorsun. 10000 tane junk, misc itemın arasında satacağın silahı falan arıyorsun. ismini aklında tutman gerekiyor.

Haftaya çıkar mod hallolur ne ağladınız be
Sosyal ağlarda paylaş

varmış zaten ya ben görmemişim tuşunu. Z e basınca sort varmış. anam ağladı silahları bulucam diye hahahah.

modluk durum bence misc ve junkların ağırlıksız olması için gerekli ya. rpg'de poe'deki gibi endgame map yapısı yoksa inventory'nin çile olmasının hiçbir anlamı yok. sadece çile çektiriyor. köpeğe 1000 kilo taşıtmak yerine misc ve junklar ağırlıksız olsa süper olurmuş. sadece silah ve armor yönetimi yapardık.

repair olmadığı için 1 silahtan farklı farklı modlmayacaksan 2 tane taşımana gerek kalmıyor. pistol durability düşerse diye her düşen pistolu toplaman gerekmiyor yani.

bi' de köpekten collision kalksa süper olur, sürekli dar koridorlarda geçiyor kombat ve blokluyor it oğlu it.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...