Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ICC coook kotu degildi arthasin yavanligini saymassak hani encounter olarak diyorum, genel tasarim olarak ulduara yaklasabilen raid cikmadi daha

cata ilk tierde cok kotu diildi, kor ejderha, neferian filan eglenmistim ben. firelands ve sonrasi les ama direk, siege bir tik onde son donemki islerden iste o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

ICC coook kotu degildi arthasin yavanligini saymassak hani encounter olarak diyorum, genel tasarim olarak ulduara yaklasabilen raid cikmadi daha

cata ilk tierde cok kotu diildi, kor ejderha, neferian filan eglenmistim ben. firelands ve sonrasi les ama direk, siege bir tik onde son donemki islerden iste o kadar.

dikkat edersen sevdiin contentler hep beraber yaptığımız raidler. işte bu VAY AK farkı ^_________^ das
Sosyal ağlarda paylaş

bc iyiydi, en çok wotlkda zevk aldım, cata fena değildi ama iyiye yaklaşamaz bile, mopta eğlendik sonradan baya baya kötüye gitti, wod zaten tam bir fiyasko allah belamı versin aldığım için, bu iyi olursa upgradeler oynarım, bu shadow hunter tarzı bir classı uzun süredir bekliyordum, diablonun releasinden beri.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Laurelin said:

dikkat edersen sevdiin contentler hep beraber yaptığımız raidler. işte bu VAY AK farkı ^_________^ das

aynen lan onu dicektim bende
ulduar ama genel olarak çok iyiydi lan
böcek adamda gökhanın wandla dps çabası geldikçe aklıma hala gülüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Titan gündüz normal meslek erbabı, gece süper kahraman olup kötülerle savaştığın bence dandik konseptli bi oyundu, o süper kahramanlar da overwatch a geçti işte ekip üyeleri olarak.

Wowun güzelliği themepark olmasına rağmen open world hissini iyi verebilmesiydi, titanın full instanced party based mantığını görünce iyi ki iptal edildi demiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

naxx, allakhazam, tierlerin tier olduğu ve achivement keke olmadığı için referans işlevi gördükleri zamanlar vardı, hatırlayan hatırlar

ilk expansion da iyiydi, raide attune olmak bir özellikti, kaelthas 5 vial düşürürdü 5 kişi bir sonraki tier bileti alırdı falan, heroic dungeonın gerçekten heroic olmasına kadar

itemler bile itemdi anasını satıyım, expansiondan sonra bile milletin takmaya devame ettiği o scarablı healing trinketi hatırlayana +rep, haftalarca beklerdi millet düşecek diye o heyecanlar o dkpler epgpler

şimdi gündüz daily kasıyor elin noliferı, raidde dailylerden gelen tokenle BiS itemi 0 dkpye alıveriyor ahah
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

ben halen o yetoluklarla nası boss kestiklerimizi asla anlayamıyorum asdfas

abi taş çatlasa 10 raide girmişimdir, 10'un 10'unda da failleyen drama çıkaran birileri kesin vardı.

Ya ana kadro hep iyiydide seni cagirdigimizda hep bi sorun cikmis oluyordu, onun ustune biri cikiyordu seni ninjalioduk hemen :P

Oynadigimiz kadro guzel ve tecrubeliydi, ultra tembel olmasak baya bisi zorlardirkta insanlarin vakti olmiyordu, contenti gordukten sonra bayiyordu herkes cabuk. Arthasi ugrassak keserdik ama 8-9 trydan sonra baydiydi millet. Neferiandada "asla kesemeyiz bunu" diye birakiyorduk az daha, first kill aldik ve biraktik :P al akir i keser kezmez alt tablayip sub cancelliyan vardi filan ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

scorch said:

ben halen o yetoluklarla nası boss kestiklerimizi asla anlayamıyorum asdfas

abi taş çatlasa 10 raide girmişimdir, 10'un 10'unda da failleyen drama çıkaran birileri kesin vardı.

Ya ana kadro hep iyiydide seni cagirdigimizda hep bi sorun cikmis oluyordu, onun ustune biri cikiyordu seni ninjalioduk hemen :P

Oynadigimiz kadro guzel ve tecrubeliydi, ultra tembel olmasak baya bisi zorlardirkta insanlarin vakti olmiyordu, contenti gordukten sonra bayiyordu herkes cabuk. Arthasi ugrassak keserdik ama 8-9 trydan sonra baydiydi millet. Neferiandada "asla kesemeyiz bunu" diye birakiyorduk az daha, first kill aldik ve biraktik :P al akir i keser kezmez alt tablayip sub cancelliyan vardi filan ahahah

Off rage quit yapmıştım Nef'te seninle tartışıp :p
Ertesi gün paşa paşa gelip kesmiştim ama, çünkü benim kadar tatlısı hiç olmadı.

http://www.metro.us/news/bear-y-nice-to-meet-you-cute-grizzly-bear-cub-waves-at-camera/tmWnan---94HKRnMd0LY4/web-ZOOM_W03_BEARWAVE_unprocessed-614x359.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ben yarisina kadar sans verdimde hani bulup kafasina monitoru gecrimek istedim ortasinda ve kapattim direk :P 3. madde hele...

http://i.imgur.com/bCzE0ke.jpg

nef kill iyiydi ya :D cok korkmustum LK gibi kalicak diye ama olmadi, bitirdik biraktik son raid tierimizi, completion var en azindan :P zaten "duzgun" yaptiklari son raid tier olabilir o, ondan sonra hep les les seyler geldi, raid finder ilede anlami kalmadi hicbirseyin hihihi

http://i.imgur.com/J492q.jpg

soyle bir RL temin edebilseydik tum sorunlarimzi cozulurdu aslinda

hayaller: sebudai
gercekler: abi top var, elf var...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...