Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Sonbahar 2016 da once bende inanmiyorum, friend&family alpha yok dsha piyasada. Draenordan ders almis olmalari lazim rushlahinca nasil boktan bir seyin ciktigini. Mart-nisan gibi cikabilir yoksa sonbahar, yaz ortasi expansion cikarmazlar. Hos sc2 yazin ciktiydi ama olayi baska onun, wow hep yaz aylarinda surunur senelerdir
Sosyal ağlarda paylaş

wod'a content çıkarmadan kasım 2016'ya kadar bekletirlerse sıkıntılı olabilir, wod gibi hype yapamazlar bu saatten sonra bence yine yarım yamalak bir şeyler yapıp sürecekler. bana kalırsa yeni paket çalışmalarına çoktan başladılar, leak falan olmadı neyse 1 haftaya öğreniriz iç yüzünü.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

wod'a content çıkarmadan kasım 2016'ya kadar bekletirlerse sıkıntılı olabilir, wod gibi hype yapamazlar bu saatten sonra bence yine yarım yamalak bir şeyler yapıp sürecekler. bana kalırsa yeni paket çalışmalarına çoktan başladılar, leak falan olmadı neyse 1 haftaya öğreniriz iç yüzünü.

Ya zaten wod cikmadan basladilar, flyingi yetistirememelerinin sebebi o. Bide yalan attilar yok efendim insanlar gezsin dolassin diye kaldirdik diye, basbaya nerede uculup uculamiycagini yetistirememisler map yapanlari yeni expansiona gonderince.

Wod filler expansion direk her yonu ile, insallah trend devam etmez bole
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

-Deno- said:

gerçekten ağladın mı ?

Evet cok acikli idi cunku yasli ve yenik bir adamin hayatta elinde tek kalmis sey olan evladini boktan bir fanatik orgute kaybetmesi hemde yeniden bulusmalarina ramak kalmisken. Tirionin kitapta guzeldi eitriggi kurtarmak icin surgun yemesi filan, tam trajik bir kahramandi ve bukulmuyordu, lhc de arthasa ayari vermesi ve ashbringerla dalmasi filan sahane. Sonra butun expansion bi bok yapmadi turnuva duzenlemek disinda, en son arthasla savastada buz icinde dondu nub gibi heh. Son dakka bubble acmak aklina gelmeyip frostmornu kirmasa direk cope gidiyordu diycemde 3 expansiondir copte zaten

cataclysm'le şu questlerin alayını değiştirdiler ya lanet olsun tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...