Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ya nedensiz yıllar sonra ciddi ciddi wow oynayasın var ya geçen de gelmişti bak ek paket de gelecekmiş ama bu kadar yıl sonra geri dönülür mü ya. en son arthas ı kestiydim bıraktım sattım accountu da. yenide başlasam mı acep expansion gelene kadar.... ama şimdi git tüm oyunları exp leri al falan. yoksa gerek yok mu ki hepsini almaya...
Sosyal ağlarda paylaş

MoP'un tüm content'inin bitip WoD beklemeye girildiği dönemi ile aynı. WoW'un en kötü döneminin en kötü noktası ile aynı yani daha bir yıl olmadan. Sana lazım bence o ders :p

Tabii grafiğin detayını bilmiyoruz, sadece paralı subs'ların grafiğiyse gold token'ın etkisi olabilir, yok tüm aktiflerse durum epey kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

bombilo said:

wow battlechest + warlords of draenor alacaksın sadece http://eu.battle.net/wow/en/shop/game-purchase/

hesap satanlar vardı ya onlardan deniyim şansımı dur

Ne şekilde alırsan al 2 yıl sonra kafasına esip hesabını geri alabilir adam senden. Arkadaşın falan değilse 30-40 lira kar için ikinci el hesap almaya değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Ne şekilde alırsan al 2 yıl sonra kafasına esip hesabını geri alabilir adam senden. Arkadaşın falan değilse 30-40 lira kar için ikinci el hesap almaya değmez.

oha o zaman habi hiç öyle bulaşmıyım kollarımı ısırırım sonra. patidekilerden birinden alayım dedim de babamın oğlu değil patidekilerde sonuçta. üzerinize alınmayın da. ya da alının yani değilsiniz babamın oğlu :D sdlkfjdsklf

alayım kinguinden falan kasayım o zaman da kasana kadar bayar mıyım ya. yancı arayayım bari. du bakem.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir şekilde değiştiremediğin bazı bilgiler var hesap üzerinde, o yüzden. Hesabın bağlı olduğu e-mail adresini ve satıcının kimlik fotokopisini alırsan %90 falan güvenli olabiliyor ama onları da çoğu insan vermiyor. Hoş verseler bile "o adam" değilsin yani sonuçta. Kimlikle beraber ehliyet-kredi kartı vb. de gönderir, "bir şekilde kimlik fotokopimi de çaldı" der falan alır yani kasarsa. Gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...