Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dat Martı

µh

Öne çıkan mesajlar

anlık bir durum tabi ama otoyolda martı için durulmaz. mal önemli değil bu konuda ciddi bir kaza olsa kendin dahil, başkalarının hayatını tehlikeye atıyorsun. arkadaki arabada bebek var belki? amerika'da sağdan soldan geyik çıkıyor, direk devam edin diyor eğitmenler. hele martının son anda kaçabilitesi baya yüksek. yola atlayan küçük çocuk ile martıyı aynı kefeye koymayın

anlık karar vermek lazım sahilde falan olsa tamam. mesela birkaç sene önce ben sabah erken saatlerde servisi beklerken, yolun ortasında 2-3 aylık yavru kedi gördüm, tam da o an 150 mt ileride ışıklar yeşil olmuştu, yola çıkamadım ama araçlar fazla hızlanmadığı için orta şeritten gelen servisteki dayı durumu fark edip durdu. bende yola atlayıp kediyi aldım
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

kimse sormamış abi o martı niye yürüyerek karşıdan karşıya geçiyo?

valla ilk aklima o takıldı benimde. Martı yolun ustunde niye yuruyor o kadar arabanın arasında. Hasta ac susuz falan heralde hayvan belli ki bir sorunu var.

Birde o trafikte duran sofor ya baya acemi, bir anlık reflekle duruyor yada baya aptal.

trafik kurallari vs bir kenara birak arkanda got gote 100 km le ilerleyen tonla arac var sen martıyı ezmiyim diye abanıyorsun frenlere.
Boyle bir hata yaptıktan sonra "ama takip mesafesi lutfen" demenin bir anlamı kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ediyorlar abi zaten yani ben bişi diyemiyorum takip mesafesi tabi ki önemli ama bu şehrin çok daha büyük sorunları var, her iş çıkış saatinde acaba trafik akış hızı niye 3-5 km/s'e kadar düşüyor diye sormak lazım. boş yol bulunca insanlar gidebileceği maksimum hızla gitmek için götlerini yırtıyorlar sonları da videodaki gibi oluyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...