Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 2015-2016

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Eto'o böyle oynamaya devam ederse yar etmezler bunu Antalya'ya.Avrupa'da oynamamış bir Eto'o,bu kulvarlarda mücadele eden takımların devre arasındaki en büyük transfer atağı olabilir.Çok rahat 1M euro daha aşağıya 3 büyüklere de gelir zaten.Hadi Fener'i geçtim ama BJK ve GS çok net kapısını çalacaktır diye tahmin ediyorum Antalya'nın.Antalya sıcağı da yaramış,yine eski bir deri bir kemik haline dönebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/1/genclerbirligi-2-3-caykur-rizespor-mac-ozeti

var var, eşşek kadar adamı ağlatmışlar ulan adam atacam penaltıyı demiş daha ne uzatıyorsun atmıcaksın bilmemne zaten son vuruşları süper herifin. hikmet de sevinsem mi sevinmesem mi diye kalmış arada gülüyo lan ne oç herif falan diye
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız maç boyunca da iki tane taş gibi pozisyonu harcamış Kweuke. Karaman penaltı için güvenmemekte haklı yani.

Bir de t.direktör olarak bir ağırlığın olmalı. En olmayacak şeyi de söylesen futbolcu itaat etmeli, yoksa ne disiplin kalır ne ciddiyet. O bakımdan Karaman da haklı.

Sonrasında nasıl gaza geldiyse Messi golü atmış adam. Hikmet Karaman'ın orada gol sonrası "şimdi sıçtık" ifadesi muhteşem. Haklı, haksız fark etmiyo çünkü, adam tek başına maçı aldı, artık laf etmeye kalksan eşşek gibi kozu var.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen de futbolcuyu kazanmak için istisnalar göstermelisin, sezonun ilk maçı belli ki adam hırslı 2 tane net pozisyonu harcamış ve takımı yenik durumda, böyle durumlarda da bence hoca izin vermeli oyuncuya atması için. güvense adama ve penaltıyı atsa çıkıp adam övgüler dizecek maçtan sonra işte istedim atmayı o an inandım kendime hocam da güvendi bana ARO vs. diye. e şimdi noldu adam ağladı sinirlendi belki çantasını bile topladı gitmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten orada hani başta Penaltı'yı Ahmet atsın diyip futbolcu çok ısrar edince e iyi hadi diyip vermesi lazımdı bence de. Ama vermiyorsa futbolcunun da "bana ne lan, ben atıcam" demeye hakkı yok. İş artık insan ilişkileri yönetimine giriyor burada. İyi yönetilemezse çok uç yerlere de gidebilir.

Mesela evvelki sene Brezilya liginde bir teknik direktör yedekten oyuna soktuğu oyuncuyu sadece 7 dakika sonra geri çıkarmaya kalkmıştı, futbolcu da kameraların önünde t.direktörün ağzına yumruğu oturtmuştu. Maç sonu yöneticiler "yok, burada futbolcu haklı, dalga mı geçiyorsunuz yahı, oyuna al 7 dk sonra geri çıkart. Oyuncunun arkasındayız" demişlerdi. T. direktör insan ilişkisi yönetmeyi bilmiyip saçmalıyor, açılışı yapıyor, futbolcu bilmeyip ağzına yumruğu çakıp abartıyor, yöneticinin hiç haberi yok ilişki yönetiminden, yumruğu hak görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hocanın sorumlu olarak yanlış karar verme hakkı var. ancak oyuncunun hocayı dinlememe hakkı yok. penaltıyı kim atacak gibi basit bir direktifi yerine getirmeyen adamın sezon boyunca, her maç oyun planına uyacağını, arıza çıkarmayacağını kim garanti edebilir.

bu takım arkadaşınla girebileceğin bir polemiktir. td ile değil. maçtan sonra çıkar ben atmalıydım dersin, np. türlü trip atarsın. kimse bir şey demez.

ipin koptuğu yer üzerine küfür yağdırması. hoca da der tabii sikeceğim seni diye. zaten o yüzden göz yaşı dökmüş. çünkü biliyor ki iki vakte çıkıp seve seve özür dileyecek. yönetim aptal değilse olacak olan bu. aksi halde yerli hoca rotasyonunda hep 500 bin ekstra basmak zorunda kalırlar.

hikmet bana da hep uyuz bir adam izlenimi vermişti. ama şunu hiçbir hoca çekmez. aklınıza default alttan alan örnekler gelmesin zira bu olayın vahimiyeti farklı bir seviyede. bıraksalar tekme tokat kavga ile bitecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...