Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 2015-2016

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Canakkalede baligin kirali var yalniz. Aferim.

applev0dka said:

ben Çanakkaleli olduğum için bizim orda her balık çıkıyor valla boğazdan geçen tüm balıkları yiyoruz sdsafsa

haftaya gidiyorum resmen balık aşerdim.

tabiki, eylül 15e kadar gel bir rakı-balık masası kurayım sana, ezineden peynir,boğazdan balık,köylerden gelen kavun ile :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sıkıntı şu Gökhan hani formda olsa neyse de Caner bu ülkedeki en kötü savunmacılardan biri olabilir. Bek olarakta zaten savunmasıyla değil hücum gücüyle fark yaratan bir adam ki o konuda da ülkenin en iyisi net yani.

Caner'in arkasındaki ve sol orta sahadaki adamın defansif özelliklerinin yüksek olması gerekiyor ki Caner'in savunmaya kitlenmeden yardır yardır hücum yapması engellenmesin. Aynı şekilde önündeki adamın defansa yardımı, kendisine yakın oynaması vs. performansını arttıran şeyler.

İki Caner performansı düşünün işte. Ersun Yanal ve ismail'in takımlarındaki adam hatta Ersun öncesi Aykut'taki hali arasında bile dağlar kadar fark var. O yüzden mesela iki yönlü bir bek bile olsa TR de Caner'in yerine koyar, hücuma da Quaresma-Nani falan koyarsın ama bu halde çok sıkıntı olur. Yani unutmamak gerek Caner de sol açıktan devşirme bir bek sonuçta

Yani yediğinden çok atacağına güveniyorsan yine bu şekilde oynarsın, savunmayı eh işte yaparsın da onunda güvencesi yok sadfsd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Abi sıkıntı şu Gökhan hani formda olsa neyse de Caner bu ülkedeki en kötü savunmacılardan biri olabilir. Bek olarakta zaten savunmasıyla değil hücum gücüyle fark yaratan bir adam ki o konuda da ülkenin en iyisi net yani.

Caner'in arkasındaki ve sol orta sahadaki adamın defansif özelliklerinin yüksek olması gerekiyor ki Caner'in savunmaya kitlenmeden yardır yardır hücum yapması engellenmesin. Aynı şekilde önündeki adamın defansa yardımı, kendisine yakın oynaması vs. performansını arttıran şeyler.

İki Caner performansı düşünün işte. Ersun Yanal ve ismail'in takımlarındaki adam hatta Ersun öncesi Aykut'taki hali arasında bile dağlar kadar fark var. O yüzden mesela iki yönlü bir bek bile olsa TR de Caner'in yerine koyar, hücuma da Quaresma-Nani falan koyarsın ama bu halde çok sıkıntı olur. Yani unutmamak gerek Caner de sol açıktan devşirme bir bek sonuçta

Yani yediğinden çok atacağına güveniyorsan yine bu şekilde oynarsın, savunmayı eh işte yaparsın da onunda güvencesi yok sadfsd

Nicke bakmadan okumaya başlamıştım. 3. cümlede kim lan bu saçmalayan diye baktım. TABİKİ

devamını okumadım 3. satırdan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Rvp nin kalitesiyle ne alakasi var abi. Kalitesinden bahseden mi oldu. Bu kadar yavas cift forvet sistemiyle futbol anlayisi bitti. Bildigin gizli issizlige kurban gider o santrforlardan biri

Asriel said:

Yahu ne pahalı adamı.Burda yine RVP ' nin kalitesini mi komuşucaz.TR liginde RVP ' yi yedek bırakıcak adam yok. 2 kez ingiltere gol kralı, hollandanın en golcü ismini yedek bırakan adam futboldan anlamıyordur benim gözümde kusura bakma...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...